Vrchlabí – Přerov 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 3:2 (po pr.) | Benátky n/J – Poruba 2011 1:4 (kon.)
Sokolov – Havířov 4:3 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 1:4 (kon.) | Frýdek-M. – Třebíč 2:3 (kon.)
Kolín – Kladno 1:2 (kon.) | Šumperk – Vsetín 6:2 (kon.) | Prostějov – Jihlava 3:5 (kon.)
HC Frýdek-Místek
2:3 (1:0, 1:3, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 06.01.2021, 17:00Chance liga • 18. kolo

Zápas nakonec končí stejným výsledkem, který se urodil už po druhé třetině . I ve třetí třetině byla lepším týmem Třebíč, ovšem Frýdek-Místek měl také nejednu šanci srovnat. Jekel ale zachytal výborně a domácí tak musí na první body v roce 2021 dále čekat. (19:22:16)

59:23
    Po Zahradníčkově střele musel Jekel raději podržet kotouč a bude se vhazovat před ním.

59:20
    Rysi odjeli vystřídat a ztratili pásmo. Následně ho ale zase rychle získali a můžou se ještě pokusit na poslední chvíli srovnat.

58:50
    Domácí jsou ale stále v pásmu a snaží se překvapit Třebíč.

58:32
    Mikulík stál sám před Jekelem, ale kotouč mu sjel z hole!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty poslední třetiny.

57:48
    Po úmyslném ofsajdu se hra přesouvá před Jekela. Domácí to zkusí bez brankáře v šesti.

57:17
    Ohromnou šanci měl nyní exvítkovický forward Daniel Kurovský, který se řítil na Jekela sám, ovšem nepodařilo se mu ho překonat. Jekel nastavil beton.

56:43
    Šťovíček se parádně uvolnil a projel kolem mantinelu. Horácká Slavia se dostala do útočné třetiny, tam toho ale moc nevymyslela.

55:55
    Haman si obhodil hráče a zamířil do útočného pásma, tam ale puk už neobdržel.

55:02

54:58
    Veselý vyhodil kotouč a i druhá přesilovka se již blíží ke konci.

54:39
    Frýdek-Místek už je na ledě ve čtyřech hráčích.

54:28
    Bittner dostal kotouč do mezikruží a okamžitě pálil. Jeho rána ale nemířila na branku.

53:40
    Domácím se podařilo ve třech vyhodit kotouč zase až za branku Jekela.

53:02
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jan Zahradníček – 2 min., faul kolenem).

52:58
    Třebíč ale prohrála buly a domácí okamžitě kotouč vyhodili k Jekelově brance.

52:39
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Radek Veselý – 2 min., sekání).

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 14. Klimša (Husák, Mikulík), 31. Kaukič (Kaukič, Haman) – 26. Vodný (Stehlík, Nedvídek), 27. Bittner (Vodný, Nedvídek), 33. Vodný (Stehlík, Nedvídek)

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Raszka) – Haman, Homola, Husák, J. Michálek, Zahradníček, Hrachovský, Pírek – Ramik, Kofroň, Mikulík – Šedivý, Tomi, R. Veselý – Klimša, Kurovský, Peterek – Matuš, Kaukič, Stuchlík.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Furch, L. Chalupa, Stehlík, Tejnor, Nedbal, Vodička – Vodný, Nedvídek, Šťovíček – Krliš, Bittner, Psota – Ferda, Michálek, Š. Kratochvil – Hrubec, Oščádal, Křehlík.