Bordeaux – Lorient 2:1 (kon.) | Dijon – Marseille 0:0 (kon.) | Lens – Štrasburk 0:1 (kon.)
Méty – Nice 1:1 (kon.) | Monaco – Angers 3:0 (kon.) | Montpellier – Nantes 1:1 (kon.)
Nîmes – Lille 0:1 (kon.) | PSG – Brest 3:0 (kon.) | Remeš – Saint-Étienne 3:1 (kon.)
Rennes – Lyon 2:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
2:1 (2:1)
FC Lorient
Sobota 09.01.2021, 21:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (22:57:50)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:10.

Rozhodčí nakonec nastavil ještě minutku navíc, ale na výsledku dnešního duelu to nic nezměnilo! Domácí celek zapíše po výhře tři body do tabulky. Ráz celému zápasu dal už první poločas, ve kterém se dvakrát za Bordeaux prosadil Rémi Oudin. Lorient se sice ve druhé půli dočkal snížení, jenže Adrian Grbic si nepohlídal ofsajdovou linii.

90+4

90+2
    Hosté chtěli kopat penaltu, ale to byl hodně teatrální pád v podání jejich hráče. Sudí celou situaci moc dobře viděl a okamžitě ukazoval, že pískat nebude.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty!

90
    Paul Baysse sice byl u míče o něco dříve než jeho soupeř, ale toho následně sestřelil zadní nohou. Lorient tak má volný kop na polovině hřiště.

89
    Toma Bašić se rozhodl napadat rozehrávku hodně vysoko a zatlačil tím své soupeře až k vlastní bráně. Hosté to ale ustáli a půjdou zase dopředu.

88
    Tak s domácími mohlo být během několika okamžiků zle, ale jejich šance na tříbodový zisk nadále žije. Lorient ale ukázal, že ještě půjde za vyrovnáním.
    87. Neuznaná branka hostujícího celku

87
    Hosté se sice dočkali srovnávací branky, jenže ta není pro ofsajd uznána, a to správně! Grbic si o kousek nepohlídal ofsajdovou past... Gólmana překonal hezky, jenže mu to k ničemu není.

86
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Rémi Oudin, přichází Dïlane Bakwa.

Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Hwang Ui-jo, přichází Josh Maja.

85
    Do konce utkání nám chybí posledních pět minut! Domácí fotbalisté nadále vedou o jednu branku a jsou velmi blízko výhře. Zisk minimálně bodu je dnes nemine.

84
    Držení míče: 50% – 50%!

83
    Ten byl nejdříve rozehrán nakrátko, až poté přišel centr k zadní tyči. Tam byl domácí hráč připravený, ale k akrobatickému zakončení se nakonec nedostal.

82
    Youssouf Sabaly využil prostoru na polovině hřiště a vydal se s míčem dopředu. Po krátké kombinace se domácí dostali do vápna a vybojovali roh.

81
    Lorient se sice snaží, jenže je na něm vidět jistá deka. Prostě se mu vůbec nedaří ve finální fázi, což nyní dokázal faul v šestnáctce, navíc úplně zbytečný.

80
    Bordeaux se už soustředí hlavně na obranu, takže ani nenapadá nijak vysoko, jako to dělal v dosavadním průběhu utkání. Může si to však dovolit.

79
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Quentin Boisgard, přichází Adrian Grbic.