Bordeaux – Lorient 2:1 (kon.) | Dijon – Marseille 0:0 (kon.) | Lens – Štrasburk 0:1 (kon.)
Méty – Nice 1:1 (kon.) | Monaco – Angers 3:0 (kon.) | Montpellier – Nantes 1:1 (kon.)
Nîmes – Lille 0:1 (kon.) | PSG – Brest 3:0 (kon.) | Remeš – Saint-Étienne 3:1 (kon.)
Rennes – Lyon 2:2 (kon.)
Dijon FCO
0:0 (0:0)
Olympique Marseille
Sobota 09.01.2021, 21:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc. (22:56:36)

Fauly: 13:13

Zápas je u konce, branku jsme bohužel neviděli, Dijon doma remizoval s Marseille 0:0. Šancí bylo k vidění hned několik na obou stranách, ale kvalita v zakončení bohužel chyběla. Více příležitostí měly týmy v prvním poločase. V prvních pěti minutách měli šance domácí, ale Radonjić ani Benedetto se neprosadili. Dijon se postupně oklepal z tlaku Marseille a začal hrozit z protiútoků. Po jednom z nich trefil Mama Baldé tyč, o pár minut později pak stejný hráč z nadějné pozice netrefil branku. Ve druhém poločase stála za zmínku hlavně šance Radonjiče z 50. minuty, ale skvělý zákrok předvedl Racioppi. Oba týmy poté výrazně prostřídaly, ale výraznou změnu v rozložení sil to nepřineslo. V závěru utkání si vytvořila Marseille tlak a měla k dispozici hned několik standardních situací, žádnou ale nedokázala zužitkovat.

90+5

90+5
    Dijon si s centrem na první tyč poradil a tímto je dnešní zápas u konce.

90+4
    Rohový kop Marseille bude poslední, co se ve dnešním zápase odehraje.

90+3
    Hosté znovu obstáli, což je pro ně pozitivní, zároveň se jim ale krátí čas na vítěznou branku.

90+3
    Obrana Marseille nakonec v takovém ohrožení nebyla, centr bez problému ubránila. Domácí mají ale další standardku.

90+2
    Dijon dostává unikátní šanci na potenciálně vítěznou branku, má k dispozici standardní situaci z levé strany.

90+1
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Mama Baldé, přichází Aurélien Scheidler.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Tlak Marseille pokračoval rohovým kopem, ale ty dnes zatím hostům nevycházely a ani tento nebyl výjimkou.

90
    Bruno Écuélé Manga předvedl zásadní obranný zákrok a dokázal odhlavičkovat balón do bezpečí.

89
    Vše se znovu stěhuje před branku Dijonu, Marseille má k dispozici další standardní situaci.

88
    Hosté ještě zahrávali rohový kop, ale centr na bližší tyč se neujal, domácí se znovu ubránili.

88
    Ani Sakajův centr před branku nebyl z nejpřesnějších a zakončení z něj nevzešlo. Bezbrankový stav se nemění.

87
    Mickaël Cuisance z pravé strany poslal zajímavou přihrávku před branku Dijonu, ale ani jeden z jeho spoluhráčů se k míči nedostal.

86
    Mihai-Alexandru Dobre měl tentokrát práci v obraně a zvládl ji skvěle, takže se Dijon ubránil a navíc bude vhazovat.

85
    Mihai-Alexandru Dobre se z levé strany individuálně do pokutového území soupeře neprosadil, Dijon se tak zase bude muset stáhnout do obrany.