Slavia – Kadaň | 7:1 (kon.) | | | Poruba 2011 – Ústí n/L | 4:3 (kon.) | | | Havířov – Šumperk | 2:3 (po pr.) |
Vsetín – Vrchlabí | 2:4 (kon.) | | | Přerov – Kladno | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Frýdek-M. – Kolín | 6:3 (kon.) |
Třebíč – Prostějov | 0:2 (kon.) | | | Jihlava – Benátky n/J | 3:4 (2:3 po s.n.) |
Dynamo Moskva – Minsk | 2:0 (kon.) | | | Riga – Jaroslavl | 1:4 (kon.) | | | Omsk – Magnitogorsk | 4:2 (kon.) |
konec
HC RT TORAX Poruba 2011
4:3
(2:0, 0:1, 2:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
56:23
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vladimír Brož – 2 min., napadení).
|
|
45:02
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Petr Stloukal – 2 min., vysoká hůl).
|
|
42:46
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Patrik Urbanec – 2 min., podrážení).
|
|
41:38
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jiří Severa – 2 min., podrážení).
|
|
28:30
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Michal Trávníček – 2 min., sekání).
|
|
12:59
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Aleš Furch – 2 min., sekání).
|
|
09:51
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Michal Hotěk – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
9. Hudeček (Klíma, Sikora), 15. Kozák (Szathmáry, Korkiakoski), 43. Kozák (Szathmáry, Stloukal), 55. Žolobov (Slavík, Urbanec) – 23. O. Bláha (Matějček, Vala), 47. J. Drtina (Vrdlovec, Trávníček), 60. Tůma (J. Drtina, Š. Havránek)
Rozhodčí: Čech, Skopal – Bartek, Hranoš
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC RT TORAX Poruba 2011:
Muštukovs (Foltán) – Teper, Žovinec, Kozák (A), Szathmáry, Urbanec, Slavík, Dundáček – Klíma, Hudeček, Sikora (C) – Stloukal, T. Jáchym, Korkiakoski – Pořízek, Žolobov, Endál (A) – Brodek, Toman, Hotěk.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (Haas) – Vl. Brož, Vala, J. Drtina, Š. Havránek, M. Voženílek, Vacík, Mareš – Tůma, Pšenička, Protasenja – Trávníček (C), Vrdlovec, Severa – D. Sklenář, G. Szturc, Grim – O. Bláha, Matějček (A), Furch (A).
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (Haas) – Vl. Brož, Vala, J. Drtina, Š. Havránek, M. Voženílek, Vacík, Mareš – Tůma, Pšenička, Protasenja – Trávníček (C), Vrdlovec, Severa – D. Sklenář, G. Szturc, Grim – O. Bláha, Matějček (A), Furch (A).
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čech, Skopal – Bartek, Hranoš
Diváci:
Gabriela Juříková