Slavia – Kadaň 7:1 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Havířov – Šumperk 2:3 (po pr.)
Vsetín – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Přerov – Kladno 4:3 (3:2 po s.n.) | Frýdek-M. – Kolín 6:3 (kon.)
Třebíč – Prostějov 0:2 (kon.) | Jihlava – Benátky n/J 3:4 (2:3 po s.n.)
konec
HC Slavia Praha
7:1 (1:1, 5:0, 1:0)
SK Trhači Kadaň
Sobota 09.01.2021, 15:00Chance Liga • 19. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  50:04 Petr KAFKA - 7:1
   
  50:04
  Slavia právě vstřelila branku!
  Slávisté využívají i další přesilovku! Gaspar nahrál na pravou stranu PETRU KAFKOVI, který si najel do kruhu a tvrdou ranou z nápřahu mířil přesně pod horní tyčku! Asistence: Michael Gaspar a Jaroslav Bednář.
  34:43 Petr KAFKA - 6:1
   
  34:43
  Slavia právě vstřelila branku!
  Vlček nejdříve sám zakončil, následně se s pukem dostal za branku, a tak vymyslel hodně nečekaný kousek. Lobem přes branku nahrál PETRU KAFKOVI, který tvrdou střelou z blízka nedal Hanuljakovi šanci! Asistence: Filip Vlek.
  29:40 Daniel KRUŽÍK - 5:1
   
  29:40
  Slavia právě vstřelila branku!
  Kuťák vyhrál buly pro sebe dopředu a ihned nahrál skrz brankoviště DANIELU KRUŽÍKOVI, který na dva doteky jubilejní třicátou střelou slávistů na branku překonal přesouvajícího se Hanuljaka! Asistence: Filip Kuťák.
  28:14 Robin VŠETEČKA - 4:1
   
  28:14
  Slavia právě vstřelila branku!
  Slávisté během krátké doby odskakují do tříbrankového vedení! Tomica si vzal puk v rohu a zpoza klece ho nahrál přesně na hůl ROBINU VŠETEČKOVI, který z první mířil přesně pod horní tyčku! Asistence: Marek Tomica.
  27:04 Filip VLČEK - 3:1
   
  27:04
  Slavia právě vstřelila branku!
  Pražané znovu využívají přesilovku hned po několika sekundách! Všetečka od modré čáry našel Kružíka, který z první přiťukl puk FILIPU VLČKOVI, a r ten z voleje nedal Hanuljakovi šanci! Asistence: Daniel Kružík a Robin Všetečka.
  25:03 Filip VLČEK - 2:1
   
  25:03
  Slavia právě vstřelila branku!
  Po rychlém otočení hry se slávisté dostali do přečíslení, které využili na jedničku! Bednář v pravý čas našel přihrávkou pod hokejkou soupeře FILIPA VLČKA, a ten z voleje propálil novice v brankovišti Hanuljaka! Asistence: Jaroslav Bednář a Daniel Krejčí.
  11:17 Michael GASPAR - 1:1
   
  11:17
  Slavia právě vstřelila branku!
  Slávisté bleskurychle využívají početní výhodu a srovnávají skóre! Po vyhraném buly se puk dostal k MICHAELU GASPAROVI, který si najel do lepší střelecké pozice a tvrdou ranou prostřelil kadaňského brankáře! Asistence: Filip Kuťák a Jiří Doležal.
  04:23 Jan SVOBODA - 0:1
   
  04:23
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Neuvěřitelná situace dostává hosty do vedení! Po vyhraném buly se k puku dostal Hejda, který chtěl poslat prudkou přihrávku za branku na svého spoluhráče, místo toho ale prostřelil vlastního brankáře! Gól je pak připsán kadaňskému JANU SVOBODOVI! Bez asistence.

  David Mencl

  Branky a nahrávky: 12. Gaspar (Kuťák, J. Doležal), 26. Vlček (Jaroslav Bednář, D. Krejčí), 28. Vlček (Kružík, Všetečka), 29. Všetečka (Tomica), 30. Kružík (Kuťák), 35. Kafka (Vlček), 51. Kafka (Gaspar, Jaroslav Bednář) – 5. J. Svoboda


  HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – D. Krejčí, J. Novák (C), Buchta, Hejda, Gaspar, Veber, T. Duda – Kafka, Jaroslav Bednář (A), Vlček – J. Doležal, Kuťák, Kružík – Tomica, Všetečka, Šteiner – M. Ondráček, Petrov, Jar. Brož.
  SK Trhači Kadaň: R. Běhula (24. Hanuljak) – R. Havel (A), Trefný (C), T. Běhula, Kubát, Kottek (A), Seemann, Karmaškov – Havlín, Chlouba, M. Zabloudil – Koblížek, J. Svoboda, Houška – Homer, Kulich, Bačo – Bucek, Hradecký, Jakub Veselý.

  Rozhodčí: Doležal, Zavřel – Bělohlav, Jindra