Pardubice – Vlašim 0:0 (zruš.) | Pohronie – L. Mikuláš 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Jablonec 3:1 (kon.)
Podbeskidzie – Opava 1:0 (kon.) | Sereď – Skalica 2:2 (kon.) | Mariupol – Liberec 1:3 (kon.)
Budafoki – Slovácko 1:1 (kon.) | Karviná – Třinec 0:0 (kon.) | Zabrze – Salzburg 0:0 (odl.)
Zlín – Líšeň 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 5:2 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:1 (0:1)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Sobota 09.01.2021, 11:00Přípravný zápas

Na prvý prípravný duel roka to nebol vôbec zlý futbal. Množstvo šancí, ale iba dva góly, Pohronie remizuje s Liptovským Mikulášom 1:1. (12:53:50)

90

90
    Nachádzame sa už v poslednej minúte riadneho hracieho času. Hosťom nevyšla akcia po krídle.

88
    Liptáci si žiadali rohový kop, Ludha to však urobil parádne. Jenčo tak bude odkopávať od svojej svätyne.

87
    Patrik Blahút po kľučkách zakončuje len a len mimo ľavej žrde! Dnes vidíme naozaj mnoho skvelých šancí, akurát finálna fáza je na úrovni prvého prípravného duelu roka 2021.

86
    Fadera v obrovskej šanci, ale ani toto nebude gól. Päť minút do konca, pokojne sa to môže zlomiť až v poslednej akcii.

85
    Gólman Luksch musel vyštartovať z brány, aby hasil chybu obrancov.

83
    Striedajúci Ustaník to skúšal technicky, ale ani on druhý raz nerozvlnil sieť súpera. Za hostí prichádza do hry jeden z vekom stále dorastencov.

82
    Desať minút do konca. Hostia mali medzičasom ďalšiu šancu, ale skóre sa nemení. Skončí sa to dnes teda remízou?

80
    Spolupráca Faderu a Badola bola na úvod akcie nádejná, avšak celé sa to končí len ofsajdom na ľavej strane.

79
    Liptáci po inkasovanom góle sa predsa len zobudili. Pozor ale na zadné vrátka, domáci idú do brejku.
    78. Laura (LMI)

Zdroj: youtube.com – FK Pohronie

78
    Dvakrát v jednej minúte zvonila konštrukcia brány Pohronia! Laura ukázal svoju kvalitu, raz to trafil sám, druhýkrát si skoro vlastný gól dali mladí stopéri fortunaligistu!
    77. Jenčo (POH)

77
    Po trochu hluchšej fáze prichádza ďalší bravúrny zákrok Tomáša Jenča jednou rukou! Vytesnenie lopty nad bránu, toto bola tutovka!

74
    Štandardka ubránená, Pohronie šlo do kontry, ale ani Badolo, ani Fadera a ani Petrák ju nevyužili.

73
    Hlavný arbiter krotí emócie. Nevyberaný faul na hosťujúceho hráča, ktorý sa, chvalabohu, postavil rýchlo späť na vlastné nohy.

72
    Zrazu je všetko otvorené. Musíme ale povedať, že Pohronie si vyrovnanie zaslúžilo a je psychicky na koni.