Pardubice – Vlašim 0:0 (zruš.) | Pohronie – L. Mikuláš 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Jablonec 3:1 (kon.)
Podbeskidzie – Opava 1:0 (kon.) | Sereď – Skalica 2:2 (kon.) | Mariupol – Liberec 1:3 (kon.)
Budafoki – Slovácko 1:1 (kon.) | Karviná – Třinec 0:0 (kon.) | Zabrze – Salzburg 0:0 (odl.)
Zlín – Líšeň 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 5:2 (kon.)
FK Dukla Praha
3:1 (2:1)
FK Jablonec
Sobota 09.01.2021, 11:00 • UMT Satalice • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:53:36)

Je konec. Dukla Praha porazila Jablonec poměrem 3:1. Už ve 3. minutě otevřel brankový účet Šebrle a domácí šli do vedení. Netrvalo to vůbec dlouho a pouze o dvě minuty později to bylo už 2:0 pro pražský celek, když se trefil Buchvaldek. Ve 12. minutě ale snížil z penalty Kratochvíl. Následně byly šance na obou stranách a na míči byli převážně hráči Jablonce, ale další gól už v první půli k vidění nebyl. Druhá polovina zápasu už nebyla tak atraktivní, ale byl to spíše Jablonec, jenž byl o něco aktivnější. V 70. minutě ale poslal domácí zpět do dvoubrankového náskoku Souček. Ke konci měli hosté znovu velký tlak, ale gól nevstřelili.
    Dukla porazila Jablonec 3:1.

90

90
    Útočník Dukly se ocitl pouze v ofsajdu. Následně ale jeden z jabloneckých hráčů zůstal ležet na trávníku a je ošetřován.

89
    Následně získala Dukla autové vhazování na polovině soupeře a o vítězi je pravděpodobně rozhodnuto.

88
    Balón znovu končí jen v zámezí za domácí bránou. Jablonec sice je v tlaku, ale nemůže si vytvořit žádnou větší šanci.

87
    Posléze dokonce pražský celek vybojoval autové vhazování na polovině soupeře.

86
    Dukla se snaží kombinovat ve středu hrací plochy, což se ji celkem daří.

85
    Hostům se ovšem útočná akce z pravé strany nepovedla a skončila jen v zámezí.

84
    Vápno Dukly doslova hoří, ale Jablonec nemůže dostat míč do sítě soupeře.

82
    Domácím se podařilo ubránit, ale budou čelit dalšímu rohu. Tlak Jablonce je ke konci utkání vysoký.

81
    Zblokovaná střela hostujícího hráče skončila v zámezí a Jablonec tak má k dispozici další roh.

80
    Nepovedený nákop jabloneckého hráče skončil v zámezí a Dukla má k dispozici autové vhazování.

78
    Centr letící na přední tyč odhlavičkoval do bezpečí domácí obránce, ovšem hostů zůstávají na balónu.

77
    Nakonec hostující celek postupným útokem vybojoval rohový kop z levé strany.

75
    Standardní situace Dukly ale nebyla nijak nebezpečná a do protiútoku se žene Jablonec.

74
    Domácí mužstvo je nyní lepším týmem na hřišti a má k dispozici rohový kop z pravé strany.