Everton – Rotherham 2:1 (po pr.) | Norwich – Coventry City 2:0 (kon.) | Nottingham – Cardiff 1:0 (kon.)
Luton – Reading 1:0 (kon.) | Bristol Rovers – Sheffield Utd. 2:3 (kon.) | Stoke – Leicester 0:4 (kon.)
Burnley – MK Dons 1:1 (4:3 po pen.) | Queens Park – Fulham 0:2 (po pr.) | Blackpool – West Brom 2:2 (3:2 po pen.)
Arsenal – Newcastle 2:0 (po pr.) | Brentford – Middlesbrough 2:1 (kon.) | Huddersfield Town – Plymouth 2:3 (kon.)
Manchester Utd. – Watford 1:0 (kon.)
Norwich City
2:0 (2:0)
Coventry City
Sobota 09.01.2021, 13:00 • Carrow Road, Norwich • FA Cup • 3. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (14:55:38)
    Postupujícím do dalšího kola je Norwich!

Je konec! Celé utkání nakonec rozhodly dvě minuty, a to šestá a sedmá. Během nich jsme totiž viděli obě branky dnešního duelu. O ty se zasloužili Kenny McLean a Jordan Hugill. Hosté se sice v druhém poločase zvedli, jenže ke kýženému srovnání to nevedlo. Do čtvrtého kola anglického FA Cupu proto postupuje Norwich!

90+4

90+3
    Hráči ve žlutozeleném už drží v posledních momentech míč na svých kopačkách a budou chtít toto utkání dohrát. Naopak hosté se už ani nesnaží napadat.

90+2
    Fotbalisté v modrém se k míči ještě dostali a měli obrovskou šanci na vytvoření si jiskřičky naděje! Gólman spolu s obránci ale celou situaci ustál.

90+1
    Norwich se dostal k míči po faulu a bude ho už chtít udržet na svých kopačkách. Naopak se dá čekat poměrně agresivní napadání hostujícího týmu.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty!

89
    A do konce nám chybí poslední minutka! Podaří se hostujícímu celku alespoň vstřelit jednu branku? Zatím tomu nic nenasvědčuje, ale ještě uvidíme.

88
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Sorensen, přichází Skipp.

87
    Žlutou kartu dostává Hanley (Norwich City).

87
    Norwich drží balón na své obranné polovině a nebude nikam spěchat. Naopak hosté se vydali napadat a Barden musel pod tlakem odkopávat balón.

86
    Už se dá téměř jistě říct, že domácí se po tomto utkání budou radovat z postupu do čtvrtého kola FA Cupu. Stále vedou o dvě branky a v obraně hrají dobře.
    84. Pukki z vyložené šance třetí branku týmu nepřidal

84
    Mohlo být rozhodnuto, jenže není! Pukki měl hodně prostoru na pravé straně vápna, kde si šikovně obhodil svého soupeře. Poté střílel šajtlí na zadní tyč, ovšem jeho pokus nakonec jen proletěl okolo brankové čáry.

83
    Tentokrát to byl pro domácího brankáře hodně jednoduchý zákrok. Skákavá střela z hranice šestnáctky neměla razanci, navíc šla přesně do míst, kde stál.

82
    Coventry City má balón na svých kopačkách a zkusilo to dalekým centrem až do vápna. Tam byl domácí hráč osamocený, takže si s tím poradil bez potíží.

81
    A do konce základní hrací doby nám chybí posledních devět minut! Hosté se sice už zvedli, jenže nadále prohrávají o dvě branky a nevypadá to s nimi dobře.