Everton – Rotherham 2:1 (po pr.) | Norwich – Coventry City 2:0 (kon.) | Nottingham – Cardiff 1:0 (kon.)
Luton – Reading 1:0 (kon.) | Bristol Rovers – Sheffield Utd. 2:3 (kon.) | Stoke – Leicester 0:4 (kon.)
Burnley – MK Dons 1:1 (4:3 po pen.) | Queens Park – Fulham 0:2 (po pr.) | Blackpool – West Brom 2:2 (3:2 po pen.)
Arsenal – Newcastle 2:0 (po pr.) | Brentford – Middlesbrough 2:1 (kon.) | Huddersfield Town – Plymouth 2:3 (kon.)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 7:7. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:8. (19:26:50)

Fotbalisté Fuhamu nakonec potvrdili roli favorita zápasu a přes druholigový QPR postoupili do dalšího kola FA Cupu. V řádné hrací době gól nepadl, byť šancí bylo na obou stranách poměrně hodně. Na rozhodující okamžiky se tak čekalo až do závěru první části prodloužení a na svědomí je měli střídající hráči. Po narážečce s Mitrovićem se nejprve zpoza šestnáctky trefil Bobby De Cordova-Reid a v nastaveném čase pak z pravé strany pokutového území pálil do bližšího horního rohu Neeskens Kebano. Domácí už poté neměli síly na zdramatizování zbytku utkání.

120

119
    Barbetovi se vůbec nepovedl centr. Balón z jeho kopačky letěl příliš vysoko na to, aby ho mohl někdo z domácích fotbalistů hrát.

116
    Domácí teď sice na balónu, ale daleko od brány soupeře. Navíc si museli pomoci malou domů na brankáře Dienga.

115
    Hosté hrají velmi zkušeně. Kebano pronikal po pravé straně a nechal se faulovat Nikem Hämäläinenem. Fulham zůstane u míče a domácí hráč navíc dostal žlutou kartu.

113
    Hostující útočník Mitrović se s balónem nikam nehnal. Podržel ho na útočné polovině a počkal si na spoluhráče. Fulham tak šetří cenné sekundy.

112
    Yoann Barbet zastavil nedovoleným zákrokem Neeskense Kebana. Dostal za to žlutou kartu.

110
    Přetažený centr Hämäläinena spoluhráče nenašel. Míč pohlídal do autu bránící Robinson.

109
    Cottagers, kteří čekali na góly až téměř do konce první části prodloužení, se nacházejí velmi blízko postupu do 4. kola. Hráči QPR to už budou mít velmi těžké.

107
    Z dálky to zkusil domácí Robert Dickie. Bránu, kterou hájí Marek Rodák, netrefil.

Fulham právě vstřelil branku!
    Hosté zasazují soupeři druhý úder! Joe Bryan si naběhl na pas do levého křídla. Následně putoval balón po ose De Cordova-Reid – Onomah – NEESKENS KEBANO, který vymetl z pravé strany šestnáctky bližší šibenici Diengovy svatyně – 0:2.

105+1
    Rozhodčí ještě nechává pokračovat první poločas prodloužení. Informaci o případné délce nastavení bohužel nemáme.
    104. Bobby DE CORDOVA-REID - 0:1

104
    Hosté se trefují v závěru první části prodloužení! Robinson nahrál z levé strany před pokutové území BOBBYMU DE CORDOVIVI-REIDOVI. Ten si balón narazil s Mitrovićem a zpoza šestnáctky vyslal pravačkou nechytatelnou přízemní střelu k levé tyči z pohledu gólmana Queens Parku.

101
    První velkou šanci v prodloužení si vytvořil Fulham! Centr Joea Bryana si našel Bobby De Cordova-Reid, jehož hlavička se snad i lehce otřela o tyč! Brankář Dieng by na míč asi nedosáhl.