Everton – Rotherham 2:1 (po pr.) | Norwich – Coventry City 2:0 (kon.) | Nottingham – Cardiff 1:0 (kon.)
Luton – Reading 1:0 (kon.) | Bristol Rovers – Sheffield Utd. 2:3 (kon.) | Stoke – Leicester 0:4 (kon.)
Burnley – MK Dons 1:1 (4:3 po pen.) | Queens Park – Fulham 0:2 (po pr.) | Blackpool – West Brom 2:2 (3:2 po pen.)
Arsenal – Newcastle 2:0 (po pr.) | Brentford – Middlesbrough 2:1 (kon.) | Huddersfield Town – Plymouth 2:3 (kon.)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 12:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 19:15. (18:49:06)

Fotbalisté třetiligového Blackpoolu vyřadili účastníka Premier League po nesmírně dramatickém penaltovém rozstřelu. Přestože sami neproměnili dva pokutové kopy, soupeř selhal hned třikrát. Vítězství Blackpoolu je zasloužené, domácí dvakrát vedli a i v prodloužení šli hladověji po vítězství.

PEREIRA

5. série
    3:2
    Je hotovo! Pereira na rozdíl od 80. minuty zápasu neuspěl a jeho zahozená penalta ukončila účinkování West Bromwich Albion v anglickém poháru.
    KAIKAI

5. série
    3:2
    Sully Kaikai zahazuje mečbol, jeho penalta končí na tyči!
    LIVERMORE

4. série
    3:2
    Kapitán Jake Livermore ještě umístěnou trefou udržel West Bromwich ve hře.
    MADINE

4. série
    3:1
    Gary Madine poslal dělovku pod břevno. Brankář zůstal stát, ale proti prudké střele neměl nárok.