Litvínov – Pardubice 5:0 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 1:4 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 4:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 4:2 (kon.) | Motor ČB – Zlín 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po pr.)
Třinec – Liberec 0:2 (kon.)
HC Kometa Brno
2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 10.01.2021, 17:00 • DRFG arena • Tipsport extraliga • 34. kolo

58:16
    Brno má nyní ideální možnost rozhodnout, dvě minuty za vysokou hůl nafasoval Milan Gulaš a Kometa bude hrát po dobu šestatřiceti vteřin v pěti proti třem.

56:52
    Na druhé straně se do slibné příležitosti dostal Král, v tomto okamžiku navíc Brno získává možnost početní výhody, neboť Jan Eberle hákoval.

55:20
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Martin Lang – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Jan Mlčák – 2 min., hrubost).

38:30
    Plzeň si v závěru druhé třetiny zahraje přesilovou hru, dvě minuty za hákování obdržel útočník Petr Holík.

34:12
    Druhá přesilová hra v utkání pro Brno, jejím strůjcem je útočník Jan Slanina, jenž fasuje dvě minuty za hákování.

30:18
    Rodící se nápor hostů podpoří přesilová hra. Dvě minuty za nedovolené bránění fasuje Petr Zámorský.

22:07
    Plzeň si poprvé v utkání zahraje početní výhodu, dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě míří za Brno odpykat Stanislav Svozil.

03:55
    Máme zde první vyloučení zápasu, bránit se bude Plzeň, na dvě minuty za hákování si míří odpočinout na trestnou lavici Petr Straka.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 5. Zaťovič (Zámorský, P. Holík), 9. P. Holík (Mueller, Zaťovič) – 6. Straka (Eberle, Suchý), 32. Jiříček (Suchý, Gulaš), 64. Kodýtek (Gulaš)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Schnattinger) – F. Král, Zámorský, Bartejs, Mlčák, Gulaši, Svozil, Barinka – Zaťovič (C), P. Holík, Mueller (A) – Valský, Klepiš, L. Horký – Kusko, V. Němec, Vincour – Bondra, F. Dvořák, Šoustal.
    HC Škoda Plzeň: Pavlát (Frodl) – L. Kaňák, Čerešňák (A), V. Lang, Stříteský, Vráblík, Jiříček, Kvasnička – M. Lang, Kodýtek, Gulaš (C) – Straka (A), Suchý, Eberle – Rob, Přikryl, Pour – Slanina, Malát.

Rozhodčí: Hejduk, Obadal – Kis, Lučan