Litvínov – Pardubice 5:0 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 1:4 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 4:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 4:2 (kon.) | Motor ČB – Zlín 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po pr.)
Třinec – Liberec 0:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 10.01.2021, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 34. kolo

Je tu konec! Dnešní utkání sice moc divácky atraktivní podívanou nenabídlo, ale o góly rozhodně nebylo nouze. Vítkovičtí bránili své obranné pásmo velmi statečně a energetikům zrovna moc prostoru nenabídli. Hostům velmi pomohl náskok z první části, kdy se gólově prosadili hned dvakrát. Vítkovice tak s novými posilami bere další důležitě a druhou výhru v řadě.
    Ode mě to je pro dnešek a na počtenou se s vámi loučí Vlastimil Mourek. (17:53:31)

59:25
    Karlovarští riskují bez brankáře!

58:39
    Jakub Lauko (KVA) a Jan Schleiss (VIT) svedli potyčku v rohu kluziště a od sudích inkasují za hrubost každý po dvou minutách na trestné lavici.

57:59

57:39
    Hosté kryjí Skuhravého střelu a mají kotouč ve své moci.

56:59
    Koblasovu dělovku z levého kruhu Dolejš lapil.

55:59
    A Vítkovice jdou do tří! Za podražení putuje na trestnou lavici Roman Polák (VIT).

55:50
    Hosté vyhazují a mohou v klidu střídat.

54:42
    Šenkeříkova střela od modré skončila v Dolejšových betonech.

54:19
    Jan Hruška (VIT) rukou vyhodil kotouč do ochranné sítě a inkasuje dvě trestné minuty.

53:49
    Pyrochta zpoza kruhu provětral Novotného betony.

53:02
    Energetici vyčkávají v útočném pásmu na vhodný moment pro střelu.

51:54
    Dej střílel z levé strany, Novotný jeho pokus vyrazil.

51:02
    Domácí se snaží něco udělat s dosavadním stavem a tlačí na Vítkovice.
    49:30 David KAŠE - 1:4

49:30
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    DAVID KAŠE si počkal na odražený kotouč a dělovkou z kruhů vykřesal alespoň nějakou naději na body pro Energii. Asistence: Martin Rohan a Jakub Flek.

49:08
    Vítkovičtí stále odvádí dobrou práci v odrážení karlovarských útoků.

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 50. D. Kaše (M. Rohan, Flek) – 11. J. Mikyska, 18. Dočekal (Werbik, L. Kovář), 40. L. Krenželok (Lakatoš), 48. M. Kalus (Mallet)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Horák) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Weinhold, Pulpán (A), Zábranský, D. Mikyska – T. Rachůnek, D. Kaše, Flek – Lauko, T. Mikúš, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Hladonik, Skuhravý (C), Vondráček.
    HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Mi. Svoboda) – Pyrochta, R. Polák (C), Gewiese, Galvinš, Koch, L. Kovář, R. Černý – Svačina, Hruška (A), Lakatoš – L. Krenželok (A), Dej, Schleiss – Mallet, J. Mikyska, M. Kalus – Fridrich, Werbik, Dočekal.

Rozhodčí: Pešina, Svoboda – Brejcha, Gerát