Litvínov – Pardubice 5:0 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 1:4 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 4:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 4:2 (kon.) | Motor ČB – Zlín 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po pr.)
Třinec – Liberec 0:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 10.01.2021, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 34. kolo

58:39
    Jakub Lauko (KVA) a Jan Schleiss (VIT) svedli potyčku v rohu kluziště a od sudích inkasují za hrubost každý po dvou minutách na trestné lavici.

55:59
    A Vítkovice jdou do tří! Za podražení putuje na trestnou lavici Roman Polák (VIT).

54:19
    Jan Hruška (VIT) rukou vyhodil kotouč do ochranné sítě a inkasuje dvě trestné minuty.
    49:30 David KAŠE - 1:4

49:30
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    DAVID KAŠE si počkal na odražený kotouč a dělovkou z kruhů vykřesal alespoň nějakou naději na body pro Energii. Asistence: Martin Rohan a Jakub Flek.
    47:10 Marek KALUS - 0:4

47:10
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Alexandre Mallet našel v předbrankovém prostoru volného MARKA KALUSE, který se trefil přesně k pravé tyči Novotného svatyně. Asistence: Alexandre Mallet.
    39:35 Lukáš KRENŽELOK - 0:3

39:35
    Dvojitá přesilovka využita! Lakatošův kotouč od modré před Novotným nasměroval do branky LUKÁŠ KRENŽELOK. Asistence: Dominik Lakatoš.

39:20
    Dalimil Mikyska (KVA) za vyhození puku mimo hřiště sedí na dvě minuty.

38:02
    Martin Kohout (KVA) si při bránění počínal nedovoleně a schytává za to dvě trestné minuty.

37:33
    Kohout nebezpečně dorážel, Dolejš proti němu vytasil svůj beton a podržel svůj tým.

32:19
    Dvě minuty na trestné lavici si za podrážení odsedí David Kaše (KVA).

30:04
    Nicolas Werbik (VIT) inkasuje dvě minuty na trestné lavici za krosček.

26:35
    Branka uznána není a hraje se dál!

26:35
    Po Kochově střele se utvořil před Novotným závar, ze kterého se povedlo hostům protlačit za domácího brankáře kotouč, situaci zkoumá ještě videorozhodčí.

23:00
    Martin Dočekal (VIT) se provinil držením a odpyká si za to dvě minuty.
    17:04 Martin DOČEKAL - 0:2

17:04
    Nicolas Werbik posunul na najíždějícího MARTINA DOČEKALA, který Novotného zaskočil střelou mezi betony. Asistence: Nicolas Werbik a Lukáš Kovář.

12:09
    Před Dolejšem ošklivě sundal Jiřího Černocha (KVA) Patrik Koch (VIT), za což inkasuje dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku a deset minut osobního trestu. Dvouminutový trest odpyká Petr Fridrich (VIT).

10:39
    JOSEF MIKYSKA vyhmátl chybu v karlovarské rozehrávce a přes celé hřiště přebruslil až k Novotnému, kterého překonal rychlou střelou zpoza kruhů. Bez asistence.

08:22
    Flek se propracoval svou rychlostí k samostatnému úniku, při střele ale mířil nad.

05:24
    Na trestnou lavici usedne na dvě minuty za podrážení Dominik Graňák (KVA).

03:50
    Geweise měl velikou příležitost skórovat, jenomže s jeho střelou a následnou dorážkou si poradil Novotný.

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 50. D. Kaše (M. Rohan, Flek) – 11. J. Mikyska, 18. Dočekal (Werbik, L. Kovář), 40. L. Krenželok (Lakatoš), 48. M. Kalus (Mallet)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Horák) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Weinhold, Pulpán (A), Zábranský, D. Mikyska – T. Rachůnek, D. Kaše, Flek – Lauko, T. Mikúš, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Hladonik, Skuhravý (C), Vondráček.
    HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Mi. Svoboda) – Pyrochta, R. Polák (C), Gewiese, Galvinš, Koch, L. Kovář, R. Černý – Svačina, Hruška (A), Lakatoš – L. Krenželok (A), Dej, Schleiss – Mallet, J. Mikyska, M. Kalus – Fridrich, Werbik, Dočekal.

Rozhodčí: Pešina, Svoboda – Brejcha, Gerát