Nové Zámky – Zvolen 0:2 (kon.) | Nitra – Miskolc 5:2 (kon.) | Poprad – HC Slovan 4:1 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Košice 3:4 (0:1 po s.n.) | Trenčín – Detva 8:1 (kon.) | Banská Bystrica – Michalovce 1:5 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
1:5 (0:0, 1:4, 0:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Neděle 10.01.2021, 17:00 • ZŠ Zvolen • Tipos Extraliga (SR) • 30. kolo

My Vám ďakujeme za pozornosť a prajeme ešte pekný zvyšok večera.

Do čítania, priatelia! (19:22:37)

O triumfe Michaloviec rozhodla druhá tretina, ktorú hostia vyhrali 4:1. Celkovo dali päť gólov po sebe a zaslúžene si berú domov tri body. Banská Bystrica na tempo v priebehu 30. až 39. minúty nestačila a zo zvolenského ľadu odchádza naprázdno. Hattrick v podobe asistencií zaznamenal Jordon Southorn.

59:14
    Dvorský s Kabáčom neprešli cez stredné pásmo a tak hostia zbierajú odrazený puk.

59:00
    Minúta do konca riadneho hracieho času a celého stretnutia.

58:26
    Puk na hokejkách Michaloviec, Banská Bystrica strieda počas hry.

58:00
    Dve minúty do konca riadneho hracieho času a zápasu.

57:15
    Jedným z takých prípadov bol aj tento. Vo veľkej miere tomu pomohla nerozvážnosť pri rozohrávke Dukly.

56:33
    Stále sa hrá v obrannom pásme Baranov. Tí už asi aj rezignovali a dopredu sa vo väčšom počte dostávajú len ojedinele.

56:00
    Duel sa už iba dohráva. Dukla kontroluje svoje vedenie, Banskej Bystrici neponúka väčšie šance.

Pred nami posledná reklamná prestávka dňa.

55:27
    Domáci v plnom počte.

55:03
    Jeden z Michalovčanov padol pri mantineli, ale rozhodcovia to nechávajú tak.

54:33
    Ďalší protiútok domácich, Tamáši mieril iba na vyrážačku. Škorvánek naďalej s jedným inkasovaným gólom.

54:06
    Rýchly brejk Banskej Bystrice, ale Škorvánek nemusel vážnejšie zasahovať.

53:50
    Michalovce držia puk na vlastných hokejkách, s koncovkou sa nikam nenáhlia.

53:27
    Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Michal Kabáč – 2 min., držanie).

52:48
    Ubehla ďalšia minúta, nevideli sme žiadnu väčšiu šancu. Šoltés sa nezladil so svojim obrancom, je to ofsajd.