Tappara – Mnichov | 0:0 (*18:00) | | | Tappara – Mnichov | 0:0 (*18:00) | | | Frölunda – Rögle BK | 0:0 (*19:00) |
Frölunda – Rögle BK | 0:0 (*19:00) |
Zlín – Liberec | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Plzeň – Mountfield HK | 1:4 (kon.) | | | Motor ČB – Litvínov | 4:3 (kon.) |
Vítkovice – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Třinec | 3:2 (kon.) | | | K. Vary – Pardubice | 4:5 (kon.) |
Kometa Brno – Sparta | 4:3 (po pr.) |
Slavia – Poruba 2011 | 0:4 (kon.) |
Chabarovsk – Kunlun | 3:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Ufa | 1:3 (kon.) | | | Barys – Kazaň | 2:4 (kon.) |
Dynamo Moskva – Viťaz | 2:1 (kon.) | | | Petrohrad – Soči | 3:1 (kon.) | | | Riga – CSKA Moskva | 1:7 (kon.) |
Bratislava Capitals – Linz | 3:2 (kon.) |
Michalovce – Zvolen | 3:5 (kon.) | | | HC Slovan – Trenčín | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Topoľčany – SR 18 | 6:3 (kon.) |
Michal Břuchanský
Branky a nahrávky:
58. Gračov (Lipon, Mamčics) – 5. Šalunov (Korosteljov, Okulov), 9. Andronov (Jurtajkin), 14. Gilmour (Sošnikov), 25. Korosteljov (Okulov, Šalunov), 26. Andronov (Gilmour, Jurtajkin), 42. Tělegin (Čmychov), 55. Čajka (Okulov)
Rozhodčí: Vasiljev, Judakov – Zacharenkov, Sadovnikov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Dinamo Riga:
Nalimov (14.–26. Vitols) – Zile, Scarlett, Skvorcovs, Mamčics, Jaks, Maione, Ošenieks – Darzinš (C), Indrašis (A), Paršin – Dzierkals, Džerinš, Roberts Bukarts (A) – Lipon, Gračov, Larionovs – Gegeris, Berzinš, Zyrjanov – Jelisejevs.
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: Šaryčenkov (Lars Johansson) – Ar. Sergejev, Gilmour, Samorukov, Dahlbeck (A), Ibragimov, Čmychov, Blažijevskij, Čajka – Sošnikov, M. Kempe, Maximov – Okulov (A), Šalunov, Korosteljov – Tělegin (C), Andronov, Jurtajkin – Mingačjov, Sorkin, Rtiščev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: Šaryčenkov (Lars Johansson) – Ar. Sergejev, Gilmour, Samorukov, Dahlbeck (A), Ibragimov, Čmychov, Blažijevskij, Čajka – Sošnikov, M. Kempe, Maximov – Okulov (A), Šalunov, Korosteljov – Tělegin (C), Andronov, Jurtajkin – Mingačjov, Sorkin, Rtiščev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vasiljev, Judakov – Zacharenkov, Sadovnikov
Diváci:
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Maxim Sorkin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (J. C. Lipon – 2 min., hrubost).