Trnava – Trenčín 1:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:0 (1:0)
AS Trenčín
Úterý 12.01.2021, 13:00 • Športový areál Slávia Trnava • Tipsport liga • Skupina C

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Spartaku, který svého soupeře porazil výsledkem 1:0. Druhý poločas byl jasně v režii Trenčína, který si přichystal celou řadu střeleckých pokusů, avšak ty povětšinou mířily přímo doprostřed branky. Za celý druhý poločas jsme se dočkali jediné vyložené šance, zhruba deset minut před koncem zápasu odmítl vyrovnání Roguljić. Trnava se tak z vítězství raduje díky vlastní brance Pirinena. (14:41:07)

Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:22.

90+1

90
    Jedna minuta nad rámec.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Trnava se stále brání na jedničku, dost možná se bude něco málo nastavovat.

88
    Takáč to zkoušel vysokým pasem na opačnou polovinu, kde se Mikovićovi nepovedlo vybojovat autové vhazování.

87
    Rukou zahrál Ibrahim, čehož si všiml také vedle stojící rozhodčí. Ten pochopitelně pískl do své píšťalky a rozehrávat tak bude sám brankář.

85
    Tučného centrovaná nabídka putovala na přední tyč, kde se povedlo za sebe prodloužit Kmeťovi. Ten ovšem našel pouze hruď soupeře.

84
    Amoah se pokoušel dostat do zakončení, jenomže míč se mu zamotal. Přesto pro svůj celek vybojoval rohový kop, který znovu rozehraje Tučný.
    82. Roguljić přestřelil branku.

82
    Tutovka pro Trenčín! Roguljić se po nahrávce od Letenaye dostal do palebné pozice, míč ale poslal trestuhodně nad.

81
    Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Před malým momentem fauloval Momoh, rozehrávat tak mohl zadák Slávik.

80
    Tučného centr se snášel na zadní tyč, kde na něj brankář Takáč vůbec nedosáhl. Naštěstí pro něj se za jeho zády nenacházel nikdo z protihráčů.

79
    AS Trenčín bude zahrávat další rohový kop.

78
    Na pravé křídlo si poté dokázal seběhnout Amoah, který se z otočky pokoušel o centr do pokutového území. Ten odkopem do autu vyřešil Miković.

77
    O podporu od svých spoluhráčů si poté řekl obránce Pires, který nakonec musel zpětně hledat brankáře Šemrince, jenž přeposlal na Slávika.

76
    Na druhé straně se nejvýše do vzduchu dokázal vytáhnout Cabral, který sice prodloužil za sebe, jenomže tam číhal pozorný obránce Križan.

75
    Další střelecký pokus pro změnu obstaral Ibrahim, který to zkoušel snad ze třiceti metrů od branky. Nakonec ale mířil vedle pravé tyče.

74
    S míčem si na druhé straně zahrál také brankář Takáč, který nakonec odkopával k autové lajně, kde ovšem na jeho nabídku nedosáhl Miković.

David Suchý

Branky: 29. Pirinen (vla.)

Karty:   45. Benović (TRN) – 36. Silva (TRE), 44. Ikoba (TRE)

FC Spartak Trnava: 1. poločas: Takáč – Koštrna, Grič, Kóša, Jendrek – Kotlár, Kolesár, Benovič, Karhan, Johnson-Nsumoh – Yusuf.

2. poločas: Takáč – Boledovič, Mihál, Tumma, Tsaousis – Cabral, Kóša, Gembický, Benovič, Mikovič – Momoh.

Náhradníci: Rusov – Tsaousis, Tumma, Mihál, Miković, Boledović, Gembický, Cabral, Momoh

AS Trenčín:
    1. poločas: Bergsen – Mazanovský, Ramón, Šulek, Pirinen – Kadák, El Mahdioui (C), Knežević – Gaži, Ikoba, Corryn

2. poločas: Šemrinec – Yem, Pires, Križan, Slávik – Kmeť, Ibrahim, Roguljić – Amoah, Letenay, Tučný

Rozhodčí: Kružliak – Somoláni, Hancko