Interobal Plzeň – Slavia 5:5 (kon.) | Sparta – Dynamo Č. Budějovice 4:1 (kon.)
konec
SK Interobal Plzeň
5:5 (1:1)
SK Slavia Praha
Úterý 12.01.2021, 19:00 • SH Lokomotiva Plzeň • 1. FUTSAL liga • 6. kolo
Předzápasové kurzy
  38:23 IGOR LEOVSKI - 5:5
   
  38:23
  Slavia právě vstřelila branku!
  Jak je důležité míti při powerplay dvojici Leovski – Záruba! Radim Záruba obešel na levé straně Petera Kozára a při jeho nástřelu nastavil IGOR LEOVSKI na zadní tyči hruď! IGOR LEOVSKI se tady 13. září 2019 zranil. Teď to vypadá, že bude mít na Plzeň lepší vzpomínky. Asistence: Radim Záruba.
  35:05 IGOR LEOVSKI - 5:4
   
  35:05
  Slavia právě vstřelila branku!
  Asi takhle si to kouč Fillinger představoval! Záruba nahrál zleva do pravé poloviny vápna a nepokrytý IGOR LEOVSKI zakončoval z první levačkou k zadní tyči! Asistence: Radim Záruba.
  31:17 TOMÁŠ VNUK - 5:3
   
  31:17
  Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
  Němec nakopl míč na levou stranu a najednou byla Plzeň v situaci dva na jednoho. TOMÁŠ VNUK nahrál zleva na střed. Ačkoliv by si Künstner dnes gól zasloužil, tak se neukvapil, zvedl hlavu a přihrál zpět. TOMÁŠ VNUK měl na levé straně před sebou prázdnou branku. Asistence: Dušan Künstner.
  27:35 DAVID JOŠT - 4:3
   
  27:35
  Slavia právě vstřelila branku!
  Vnuk fauloval a v ponechané výhodě vyřešil přečíslení Záruba posunutím zprava do levé poloviny vápna, kde osamocený DAVID JOŠT sám před Němcem završil svůj druhý hattrick po restartu 1. FUTSAL ligy. Asistence: Radim Záruba.
  26:54 MICHAL SEIDLER - 4:2
   
  26:54
  Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
  Vnuk adresoval nahrávku od levé lajny na střed vápna, kde se MICHAL SEIDLER ve skluzu položil do střely do pravé šibenice ze svého pohledu! Asistence: Tomáš Vnuk.
  26:43 David JOŠT - 3:2
   
  26:43
  Slavia právě vstřelila branku!
  Přesně tohle hosté potřebovali! Záruba poslal aut zleva pod sebe a zakončení Daniela tečoval na středu postavený DAVID JOŠT, míč se následně od pravé tyče odrazil za Němce. Ten máchl rukama. Asistence: Daniel.
  26:02 MICHAL HOLÝ - 3:1
   
  26:02
  Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
  Seidler rozehrál standardku ze středu na pravou stranu a MICHAL HOLÝ vystřelil levačkou do vzdálenějšího spodního rohu brány. Karpiakovi vůbec nepomohli bránící Homola a Záruba. Asistence: Michal Seidler.
  23:35 GABRIEL RICK - 2:1
   
  23:35
  Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
  Slavia vůbec nezvládla bránění autu a Plzeň se úspěšnou slovenskou souhrou dostává znovu do vedení! Kozár rozehrál od levé lajny do levé poloviny vápna na GABRIELA RICKA! Ten se odpoutal od beka a zakončil na přední tyč do protipohybu Karpiaka, ten si ještě sáhl na balón, ale už to nestačilo! Asistence: Peter Kozár.
  15:54 DAVID JOŠT - 1:1
   
  15:54
  Slavia právě vstřelila branku!
  Po zakončení Křemena z pravé strany mezi nohy Němce domácí brankář vyrazil balón, ten ve vápně posunul Homola na sálovku DAVIDA JOŠTA, jenž silou vůle přes hráče na čáře procedil balón do sítě. Po restartu soutěže se tak DAVID JOŠT prosazuje již počtvrté. Asistence: Jan Homola.
  12:02 MICHAL SEIDLER - 1:0
   
  12:02
  Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
  Vnuk nacentroval po levé straně na hlavu MICHALA SEIDLERA a ačkoliv to tak zprvu nevypadalo, tak nakonec jeho padáček hlavou zapadl k protější tyči za Karpiaka, který se ani nepohnul! Asistence: Tomáš Vnuk.

  Vít Muzikář

  Branky: 13. Seidler (Vnuk), 24. Rick (Kozár), 27. Holý (Seidler), 27. Seidler (Vnuk), 32. Vnuk (Künstner) – 16. Jošt (Homola), 27. Jošt (Daniel), 28. Jošt (Záruba), 36. Leovski (Záruba), 39. Leovski (Záruba)

  Karty:   22. Holý (PLZ), 28. Vnuk (PLZ) – 5. Vaktor (SLA), 26. Daniel (SLA), 39. Fillinger (trenér) (SLA)


  SK Interobal Plzeň: Němec (Vahala, Lecjaks) – Havel, Holý, Vnuk, Seidler (C) – Rick, Buchta, Kozár, Maur, Štrajt, Kunstner.
  SK Slavia Praha: Karpiak (Žežulka, Vondráček) – Záruba, Homola (C), Jošt, Křemen – Vaktor, Sita, Leovski, Hruška, Sláma, Plíšek, Daniel.

  Rozhodčí: Kliner – Petr