Vrchlabí – Havířov | 5:3 (kon.) | | | Benátky n/J – Třebíč | 3:4 (po pr.) | | | Kolín – Přerov | 3:2 (kon.) |
Kadaň – Poruba 2011 | 1:7 (kon.) | | | Šumperk – Litoměřice | 2:3 (1:3 po s.n.) | | | Sokolov – Slavia | 7:0 (kon.) |
Ústí n/L – Jihlava | 2:3 (3:4 po s.n.) | | | Prostějov – Frýdek-M. | 5:4 (kon.) | | | Kladno – Vsetín | 5:3 (kon.) |
Philadelphia – Pittsburgh | 6:3 (kon.) |
Omsk – N.Novgorod | 3:5 (kon.) | | | Nižněkamsk – Jokerit | 3:2 (po pr.) | | | Spartak Moskva – Jekatěrinburg | 0:1 (kon.) |
Topoľčany – Humenné | 2:4 (kon.) | | | Skalica – Levice | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Martin – Trnava | 3:1 (kon.) |
Dubnica – Pov. Bystrica | 7:1 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Vlci Žilina | 1:5 (kon.) |
konec
Rytíři Kladno
5:3
(1:2, 3:1, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
49:44
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Rostislav Marosz – 2 min., podrážení).
|
|
45:46
|
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Adam Hořanský – 2 min., držení).
|
|
35:14
|
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Adam Hořanský – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
28:04
|
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Antonín Pechanec – 2 min., sekání).
|
|
17:52
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Rostislav Marosz – 2 min., držení).
|
Branky a nahrávky:
9. Marosz (Mikliš, Guman), 27. Hlava (Hajný, Pitule), 38. Plekanec (Frye, Hlava), 40. Guman (Frye, Račuk), 48. Melka (Guman, Frye) – 12. J. Jenáček (Šilhavý), 13. L. Bednář (A. Zeman), 30. Šilhavý
Rozhodčí: Grech, Micka – Beneš, Coubal
Diváci:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Košarišťan – Frye, Mikliš, V. Sorokin, S. Zacharčuk, Kehar (A), Zelingr, Štochl – Kubík, Plekanec (C), Melka – Guman, Marosz, Račuk (A) – Filip, Machač, Jágr – Hajný, Pitule, Hlava.
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín: Málek – J. Jenáček, Smetana, Hryciow, Bartko, Ondračka, Štach (C), Š. Jenáček – R. Vlach, Pechanec, Gorčík – Babka, A. Zeman, L. Bednář – Půček, Kucharczyk (A), Klímek – Hořanský, Šilhavý, Vítek (A).
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín: Málek – J. Jenáček, Smetana, Hryciow, Bartko, Ondračka, Štach (C), Š. Jenáček – R. Vlach, Pechanec, Gorčík – Babka, A. Zeman, L. Bednář – Půček, Kucharczyk (A), Klímek – Hořanský, Šilhavý, Vítek (A).
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Grech, Micka – Beneš, Coubal
Diváci:
Anna Ardonová