Královské Vinohrady – Chodov 5:8 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
5:8 (4:1, 0:5, 1:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
Středa 13.01.2021, 20:00 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 • Livesport Superliga • 6. kolo

53:30
    Fiala měl na hokejce snížení! Nedokázal ale zakončit, míček poslal vysoko.
    47:48 Jiří BAUER - 5:8

47:48
    Chodov právě vstřelil branku!
    Tohle byla florbalová paráda. JIŘÍ BAUER vybojoval míček na vlastní polovině, prošel přes celé hřiště mezi několika obránci a zakončil Bez asistence.
    46:08 Tom ONDRUŠEK - 5:7

46:08
    Chodovští ale znovu utíkají do dvoubrankového vedení, když po přihrávce Mikeše se prosadil v předbrankovém prostoru TOM ONDRUŠEK. Asistence: Ondřej Mikeš.
    42:52 Lukáš GREGOR - 5:6

42:52
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Hostující obrana zapomjněla před brankovištěm na volného LUKÁŠE GREGORA, který na rozdíl od druhé třetiny tentokrát úspěšný byl. Asistence: Michal Strachota.
    34:66 Petr MAJER - 4:6

34:66
    Chodov proměňuje svůj rychlý brejk po individuální akci zásluhou PETRA MAJERA. Chodovský hráč se tak stává druhým hráčem, který si v zápase připsal hattrick. Bez aisstence.
    29:36 Tom ONDRUŠEK - 4:5

29:36
    Chyba Bíny! Ten ztratil míček v souboji s Podhráským, který skvělým důrazem dokázal domácího hráče obrat o balónek, přihrál na TOMA ONDRUŠKA, který opět z předbrankového prostoru zakončuje přesně. Asistence: Michal Podhráský.

27:04
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Radovan Vnuk – 2 min., Blokování soupeřovy hole).
    25:45 Petr MAJER - 4:4

25:45
    Vinohrady si nepohlídaly opět předbrankový prostor a přichází trest v podobě ztráty vedení! Po individuální akci v předbrankovém prostoru se prosazuje PETR MAJER. Bez asistence.
    23:16 Petr MAJER - 4:3

23:16
    Máme to pouze o jedinou branku! Chodov po dvaceti sekundách využívá přesilovou hru když přihrávku zpoza brány využívá PETR MAJER. Asistence: Michal Podhráský.

22:56
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Radovan Vnuk – 2 min., Sekání).
    21:00 Ondřej MIKEŠ - 4:2

21:00
    Chodov po minutě druhé po rychlé kombinaci z vlastní poloviny a křízné přihráhravce Ondruška zásluhou ONDŘEJE MIKEŠE snižuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Tom Ondrušek.

16:00
    Hattrick za šestnáct minut! I druhé trestné střílení chladnokrevně proměňuje RADOVAN VNUK.
    16:00 Radovan VNUK - 4:1

16:00
    Jiří Koutný byl tím kdo se provinil, při odchodu bouchl hokejkou do mantinelu a je z toho 2+10 minut za nesportovní chování!

16:00
    Další trestné střílení pro domácí, tentokráte za sekání jednoho z hostujících hráčů před brankovištěm!
    12:20 Marek PAŠTIKA - 3:1

12:20
    Rychlá akce domácích přináší třetí branku, o kterou se postaral střelou z otočky z dálky MAREK PAŠTIKA. Asistence: Pavel Hájek.

09:40
    Šantora teď výborným zákrokem podržel své spoluhráče.
    09:29 Radovan VNUK - 2:1

09:29
    To jsou věci! Vinohrady otáčí vývoj utkání a to opět zásluhou RADOVANA VNUKA, který prostřelil Hodíka ze středu hřiště nechytatelnou střelou z dálky! Asistence: Zbyněk Stuchlík.
    06:49 Radovan VNUK - 1:1

06:49
    Máme vyrovnáno! RADOVAN VNUK střelou pod horní tyč překonal Hodíka z trestného střílení a potrestal tak jeho chybu.

06:49
    Obrovská chyba Hodíka! Ten se dostal mimo brankoviště a vykopl míč, čímž porušil pravidla! Bude to trestné střílení pro domácí!
    06:15 Ondřej MIKEŠ - 0:1

06:15
    Papírový favorit se ujímá vedení zápasu. Marek Vávra přiťukl ONDŘEJOVI MIKEŠOVI, který šikovnou tečí překonal Šantoru. Asistence: Marek Vávra.

MCh

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 7. Vnuk (TS), 10. Vnuk (Z. Stuchlík), 13. Paštika (Hájek), 16. Vnuk (TS), 43. Gregor (Strachota) – 7. Mikeš (M. Vávra), 21. Mikeš (Ondrušek), 24. Majer (Podhráský), 26. Majer, 30. Ondrušek (Podhráský), 36. Majer, 47. Ondrušek (Mikeš), 48. J. Bauer

TJ Sokol Královské Vinohrady: Šantora (Buchta) – Vnuk, Jelínek, Gold, Lanc, Fiala, Čuda, O. Stuchlík, Svoboda – Bína, Hartman, Pinkas – Gregor, Hájek, Z. Stuchlík – Strachota, Paštika, Šaroch – Procházka.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Šimůnek) – Maxa, J. Bauer, Podhráský, Strnad – Mikeš, Vošta, M. Vávra – Ondrušek, Řezáč, M. Koutný – Eremiáš, Majer, J. Koutný – Lebeda, Dufek, Horký – Pergler.