Bělorusko – Rusko 32:32 (kon.) | Alžírsko – Maroko 24:23 (kon.) | Rakousko – USA 0:0 (zruš.)
Slovinsko – J. Korea 51:29 (kon.) | Rakousko – Švýcarsko 25:28 (kon.) | Švédsko – Česko 0:0 (zruš.)
Portugalsko – Island 25:23 (kon.) | Norsko – Francie 24:28 (kon.) | Švédsko – Severní Makedonie 32:20 (kon.)
Norsko
24:28 (13:13)
Francie
Čtvrtek 14.01.2021, 20:30 • Dr Hassan Moustafa Sports Hall, Gíza • Mistrovství světa • Skupina E

59
    Francie si ještě bere oddechový čas, tým chce uklidnit situaci před poslední minutou zápasu. (24:28)
    59
    Jöndal bleskově snižuje, už to ale nebude Norsku nic platné. (24:28)
    58
    Asi je rozhodnuto, Remili se prosadil z pravé strany. (23:28)

57
    Další přesilovka pro Norsko. (23:27)
    57
    Descat uklidňuje Francii střelou z levého křídla, zase je to o čtyři góly. (23:27)
    57
    Myrhol zůstal trestuhodně osamocen na brankovišti, měl čas si zpracovat a skóroval. (23:26)
    55
    Sagosen snižuje ze sedmičky, překonal náhradního brankáře Gérarda. (22:26)

55
    Mahe navíc dostává dvě minuty. (21:26)
    54
    Po dlouhé době gól i na straně Norska, na brankovišti zůstal zcela sám Myrhol. (21:26)
    54
    Náskok narůstá, další střelou přes obranu upravuje na šestibrankový rozdíl Mahe. (20:26)
    52
    A už o pět, N'Guessanova dělovka z deseti metrů se zastavila až v síti! (20:25)
    51
    Na druhé straně se ranou z dálky prosadil Remili a je to už o čtyři branky! (20:24)
    50
    Mahe ale po výskoku zachytil míč a ještě před dopadem švihem překonal Bergeruda. (20:23)
    50
    Tak to nakonec gól byl! (20:22)
    49
    Jenže vzápětí skóruje dělovkou z dálky N'Guessan! (19:22)
    49
    Sagosen se nemýlil. (19:21)

48
    Norsko si okamžitě bere oddechový čas. (18:21)
    48
    Po zisku míče se Francie dostala do trháku a Descat měl snadnou práci, zívala totiž na něj prázdná branka. (18:21)
    48
    Karabatić skóruje po přihrávce na brankoviště, na střelu měl dost času i prostoru. (18:20)

46
    Jakobsen dostává dvě minuty za tahání za dres protivníka. Přesilovka pro Francii. (18:19)
    45
    Tu proměňuje Descat, zamířil do spodní části branky. (18:19)
    44
    Sagosen srovnal nekompromisní ranou do horní části branky. (18:18)
    43
    Jöndal opět z levého křídla, opět úspěšně. (17:18)
    41
    K Jöndalovi se odrazil míč na levé křídlo a i jemu se povedlo z úhlu gólmana překonat. (16:18)
    41
    Mahe se prodral přes dva hráče a skóroval. (15:18)
    40
    Už to ale zase neplatí, neboť na pravé straně dostal hromadu místa Porte a věděl si se střelou z úhlu rady. (15:17)
    40
    Överby po přihrávce od Sagosena upravuje na rozdíl jediné branky. (15:16)

38
    Mem tak dostává dvě minuty. (14:16)
    38
    Konečně gól pro Norsko a navíc s faulem. (14:16)
    37
    Tentokrát se k ní postavil Descat a ranou na pravou nohu brankáře skóroval. (13:16)

35
    Navíc je tu vyloučení, dvě minuty dostal Björnsen. Přesilovka pro Francii. (13:15)
    34
    Náskok na devítce a po vysokém výskoku se trefuje N'Guessan! Je to zase o dva. (13:15)
    32
    Akce Francie, na pravé straně si našel prostor Porte a z úhlu našel mezírku. (13:14)
    30
    A v poslední sekundě to Sagones zvládl. Naznačil střelu, naběhl si do uvolněného prostoru a střelou na vzdálenější tyč srovnal. (13:13)
    30
    Renkind ale rychle koriguje střelou přes obránce ze strany. (12:13)
    29
    Abalo už uspěl, když dostal příhru na brankoviště, bleskově se otočil a v pádu skóroval. (11:13)
    28
    Rozhodčí už signalizovali pasivitu a Francie už musela zakončovat. Vzal to na sebe Remili a ze střední vzdálenosti se nemýlil. (11:12)
    26
    A je srovnáno po rychlém přechodu do útoku, trefil se Reinkind. (11:11)
    25
    Jako tank se na brankoviště procpal Sagosen a švihem napnul síť. (10:11)
    24
    Remili dostal přihrávku do běhu a svůj brejk bezchybně proměnil. Francie vede o dva. (9:11)
    24
    Gól i na druhé straně, z pravého křídla si naskočil Abalo a překonal Bergeruda střelou na vzdálenější tyč. (9:10)
    23
    Po dlouhé době je tu gól, z dálky prostřelil Pardina Sagosen. (9:9)

22
    Norové teď hrají hodně tvrdě, na vlastní kůži se o tom přesvědčil Karabatić. Dvě minuty dostal Tönnesen. (8:9)
    16
    Na čáru se postavil Mahe a zase byl úspěšný. Nyní střelou podél gólmana. (8:9)

16
    Sagosen na brankovišti zastavil Mema a má to za dvě minuty. A zase tu bude sedmička. (8:8)
    15
    Tönnesen si už ale věděl rady a zase srovnal. (8:8)
    13
    Mahe se prosadil pěkně provedeným obloučkem přes gólmana. (7:8)

13
    Přesilovka i pro Francii a navíc bude následovat sedmička. (7:7)
    13
    Dlouho ale Francii náskok nevydržel, neboť dálnici na brankoviště dostal Sagosen a dokonale toho využil. (7:7)
    13
    Fabregas už byl ale úspěšnější. (6:7)
    12
    A už je i srovnáno, po rychlém protiútoku a do prázdné branky skóroval Björnsen. (6:6)
    11
    Přesilovka je poprvé využitá, po kombinaci skóroval Överby. (5:6)

11
    Karabatić přehnal důraz při bránění a za faul na naskakujícího hráče dostal dvě minuty. Přesilovka pro Norsko. (4:6)

10
    Žlutá i na straně Norska, dostal ji Överby. (4:6)
    9
    Sagosen se bleskově přes několik hráčů prodral na brankoviště a z levé strany nedal gólmanovi šanci. (4:6)

9
    Žlutá karta pro tým Francie (Ludovic Fabregas). (3:6)
    8
    No, zatím sledujeme bleskovou házenou, podobnou akcí se prezentovalo i Norsko, skóroval Myrhol. (3:5)
    7
    Francie zatím vládne, je tu pátý gól, po přihrávce na brankoviště se bleskově prosadil Fabregas. (2:5)
    6
    No a na druhé straně je zase střelecky úspěšný pouze Sagosen. (2:4)
    5
    A zase Mahe, tentokrát ze sedmičky. (1:3)
    3
    Mahe je momentálně k neudržení, dává svou třetí branku, tentokrát po rychlém brejku. (1:3)
    2
    Francie už ale opět vede a opět po gólu nabíhajícího Maheho. (1:2)
    2
    Z protiakce ale rychle srovnává Sagosen. (1:1)
    1
    Jako první se prosadil právě tým Francie, po náhozu na brankoviště skóroval Mahe. (0:1)