Třinec – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Olomouc – Motor ČB 3:2 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 4:3 (kon.)
Litvínov – Sparta 3:5 (kon.) | K. Vary – Zlín 5:1 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.)
Liberec – Kometa Brno 2:3 (0:2 po s.n.)
HC VERVA Litvínov
3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
HC Sparta Praha
Pátek 15.01.2021, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 35. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:50:59)

Na straně hostů byl vyhlášen nejlepším hráčem Michal Řepík, na domácí straně pak Jan Ščotka.

Střely na branku: 33 – 28

Je dobojováno. Ve třetí třetině už Verva nedokázala dostat se na vyrovnání a hosté pečetili výhru střelou do prázdné branky a z ledu Litvínova tak odvezou všechny tři body. Naopak Verva nezískala ani jeden, na lídra soutěže dnes nestačila.

59:38
    Dvaadvacet vteřin před vypršením třetí třetiny se ještě bude vhazovat před brankou Pražanů.

59:15
    Sparťané drží kotouč co nejdále od své branky a jen hru kontrolují. Domácí už naopak sami vědí, že dvoubrankový náskok jen těžko doženou.
    58:22 Andrej KUDRNA - 3:5

58:22
    Sparta právě vstřelila branku!
    Zřejmě je hotovo. Domácí úplně zapomněli na ANDREJE KUDRNU, kterého nepohlídali a ten pak bez větších problémů dovezl puk do zcela prázdné litvínovské branky – 3:5. Asistence: David Vitouch.

58:15
    Godla je venku z branky a domácí to zkusí se šesti bruslaři v poli.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:49
    Sparťané dostali puk před branku Litvínova a nechtěli ho dostat ven, nepouštějí tak domácí k powerplay.

57:49
    Litvínovská lavička si bere oddechový čas.

57:25
    Lukáš Žejdl chtěl dát kotouč Látalovi, nepovedlo se, místo toho zamířili Pražané zase až před Denise Godlu.

56:36
    Buchtele vypíchl puk domácímu hráči a mířil směrem před Godlu, tam se o něj postarala obrana Vervy a ta otáčí hru zase před branku Sparty.

55:29
    Irving posunul kotouč na Helta, ten byl obsazen, ale Jícha byl už před brankou připraven, ale Machovského nakonec neprostřelil.

55:10
    Do ofsajdové pasti se dostali domácí hráči a hra se stěhuje do středního pásma, kde se bude za chvíli vhazovat.

54:48
    Machovský nyní čelil jedovce Pawla Zygmunta a ukázal mu efektní semafor. Hra je přerušena, vhazuje se po pravé ruce hostujícího brankáře.

54:12
    Hosté už začínají své vedení bránit, domácím ubíhá čas. Aby s utkáním něco udělali, mají necelých šest minut.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 12. V. Hübl (Balinskis, Pospíšil), 24. Jarůšek (Godla), 36. Ščotka (F. Lukeš, Balinskis) – 17. Říčka (Vitouch), 18. Tomášek (Řepík, Košťálek), 22. Sukeľ (Tomášek, Kudrna), 28. Řepík (Rousek, Němeček), 59. Kudrna (Vitouch)

HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Irving, Ščotka, Balinskis, Cibulskis, Štich (A), Demel, D. Kolář – P. Zdráhal, M. Hanzl (A), Jarůšek – Pospíšil, V. Hübl (C), F. Lukeš – Petružálek, Žejdl, Látal – Helt, Jícha, Zygmunt.
    HC Sparta Praha: Machovský (Salák) – Polášek, Košťálek, Jeřábek, Němeček, Jurčina (A), Kalina – Rousek, Sobotka, Řepík (C) – Kudrna, Sukeľ, Tomášek – Buchtele, Pech (A), Říčka – Zikmund, Vitouch, Dvořáček – Šmerha.

Rozhodčí: Pešina, Veselý – Svoboda, Zíka