Michalovce – Nové Zámky 3:1 (kon.) | Poprad – Banská Bystrica 3:1 (kon.) | Miskolc – HC Slovan 2:0 (kon.)
Detva – Nitra 2:1 (4:2 po s.n.) | Košice – Trenčín 0:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Zvolen 1:3 (kon.)
po s.n. (4:2)
HK Detva
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
HK Nitra
sk Pátek 15.01.2021, 18:00 • Zimný štadión Detva • Tipos Extraliga (SR) • 31. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Príjemný dobrý deň z Detvy, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 31.kola hokejovej Tipos extraligy, v ktorom hokejisti HC 07 WPC Detva privítajú na domácom ľade hráčov HK Nitra. Zápas sa pod Poľanou začína o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Detva je príjemným prekvapením aktuálneho ročníka našej najvyššej súťaže. Podpoľancom patrí v aktuálnej tabuľke Tipos extraligy priebežné štvrté miesto so ziskom 55 bodov. V poslednom doterajšom zápase však zverenci trénera Ernesta Bokroša prehrali v Trenčíne vysoko 1:8. Najproduktívnejším hráčom Detvy je Jonathan Charbonneau, ktorý má na svojom konte 23 kanadských bodov (13+10). Brankárskou jednotkou tímu je Thomas Sholl, ktorý má úspešnosť zákrokov 92,82%.

Nitre patrí v aktuálnej tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné piate miesto so ziskom 55 bodov. Zverenci trénera Antonína Stavjaňu v poslednom doterajšom zápase porazili DVTK Miškovec 5:2. Najproduktívnejším hráčom Nitry je Marek Slovák, ktorý má na svojom konte 33 kanadských bodov (12+21). Brankárskou jednotkou tímu je Evan Cowley, ktorý má úspešnosť zákrokov 91,16%.

Zápas sa začína o 18:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

Úvodné zostavy:

HC 07 WPC Koliba Detva: Sholl (Petrík) – Lalík, Lyle, Rymsha, Fekiač F., Jednroľ, Gachulinec, Korím, Turan – Ľupták, Fekiač V., Ščurko – Cox, Čacho, Charbonneau – Sýkora, Valent, Downing – Žilka, Klíma, Curry

HK Nitra: Cowley (Nagy) – Mezei, Nemec, Švarný, Bodák, Vitaloš, Ege, Pupák, Sýkora – Tvrdoň, Slovák, Hrnka – Kollár, Šťastný, Žitný – Fominykh, Foget, Holeštinský – Minárik, Šiška, Múčka

Rozhodca: Vladimír Goga, Marek Žák – Lukáš Kacej, Šimon Synek – Juraj Konc st.

Prajem príjemný športový večer všetkým fanúšikom hokeja. Dnes pokračuje slovenská Tipos Extraliga 31. kolom a to ponúkne okrem iného zaujímavý súboj dvoch tabuľkových susedov. Pod poľanou proti sebe nastúpia domáca Detva a Nitra, teda štvrtý a piaty celok tabuľky. Určite nás tak čaká zaujímavé stretnutie, zatiaľ si prezrite zostavy, tesne pred úvodným buly sa znova prihlásime.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na ľadovej ploche, prvá tretina sa tak čoskoro začne!

Ešte je tu štátna hymna.

Doznela štátna hymny, bude tak už vhodené úvodné buly. Prajem príjemný športový zážitok!

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

00:10
    Pod poľanou sa začala prvá tretina! Buly vyhrala Nitra, ktorá hrá dnes v bielych dresoch, domáca Detva v tmavých dresoch.

00:21
    V krátkom slede spravili hosťujúci hokejisti až dve zakázané uvoľnenia. Všetko to boli pokusy o rýchly prechod do útočného pásma, ktoré teda nevyšli.

00:38
    Detva zakombinovala v útočnom pásme, zrazenú strelu vyrazil Cowley v bránke Nitry do bezpečia.

01:22
    Hosťujúci Kollár nahadzoval puk pred bránkový priestor, ale zmocnili sa ho domáci hokejisti a tí zakladajú postupný útok.

01:46
    Domácim sa nedarí prejsť cez stredné pásma, úvod je z oboch strán taký rozpačitý a čakáme, kedy z toho bude zaujímavešjí útok.

02:13
    Sholl prerušil hru pri nahodenom puku od Gachulinca. Je to vôbec prvá tvrdšia strela v tomto zápase, Nitra získava buly v útočnom pásme.

02:49
    Nitra kombinovala v útočnom pásme, ale puk za svojou bránkou získava Detva. Domáci skúšajú založiť postupný útočný výpad smerom dopreu.

03:28
    Rymsha nahadzoval puk od modrej, ale Šimon tečoval puk do bezpečia. Detva však stále môže pokračovať vo svojom menšom nápore.

03:56
    Svoj druhý zákrok v tomto zápase si pripisuje Sholl, po rýchlom brejku hostí zakončoval Hrnka, hra je znova prerušená.

04:20
    Nitra si musí pre puk do vlastnej tretiny, Detva na nič nečaká a okamžite vysoko napáda súperovu rozohrávku.

04:44
    Tretie zakázané uvoľnenie Nitry v prvej tretine. Hra sa tak presťahuje pred brankára Cowleyho.

05:06
    Čacho potiahol puk do útočného pásma, ale jeho zadovku zachytil súper a Detva sa musí rýchlo vrátiť do obrany.

05:57
    Lyle si pekne nakoršuloval až pred nitriansku bránku, ale jeho pokus z uhla dokázal Cowley pokryť. Detva ešte získava buly v útočnom pásme.

06:38
    Teraz už dlhšiu dobu kombinuje v útočnom pásme Nitra, ale hosťom sa nedarí vyslať presnú strelu na bránku svojho dnešného súpera.

07:19
    Hra sa momentálne neprerušuje, stále je pri puku Nitra, ale kombinuje len vo vlastnom pásme.

07:36
    Avšak, teraz sa už hra musela prerušiť. Po zrazenom puku na ochranú sieť tu je reklamná prestávka.

07:48
    K puku sa dostal Jendroľ, jeho tvrdá strela od modrej bola tečovaná niekam do hľadiska. Vhadzovať sa tak bude v strednom pásme.

08:08
    Na durhej strany teraz od modrej nahadzoval Švarný, ale Sholl tečoval puk do bezpečia. Nitra ešte kombinuje v útočnom pásme.

08:47
    Prvý zaujímavý moment tohto stretnutia! Peknú akciu domácich založil Valent a Sýkora, ale pred bránou to už zbytočne prekombinovali a druhý menovaný v ťažkej pozícii už puk po prihrávke nezachytil!

09:06
    Ofsajd, v ktorom sa ocitla Nitra. Po krátkej dobe sa tak znova bude vhadzovať v strednom pásme.

09:49
    Sledovali sme rýchly brejk Detvy, napokon sa k strele odhodlal Viktor Fekiač, ale s jeho zakončením zo strednej vzdialenosti nemal Cowley žiadne problémy.

10:05
    Dostávame sa do druhej časti prvej tretiny. Stále čakáme na úvodný presný zásah, zatiaľ najzaujímavejšiu príležitosť mala domáca Detva.

10:38
    Hra sa v týchto chvíľach prelieva z jednej strany na druhú. Momentálne je pri puku Nitra, domáci bránia stredné pásmo.

11:15
    Žitný posielal nebezpečný puk pred domácu bránku, ale Kollár v ideálnej pozícii naň nedočiahol a tak si domáci mohli vydýchnuť!

11:41
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Ščurko – 2 min., hákovanie).

12:05
    Je tu prvá presilovka v tomto zápase a k dispozícii ju majú hostia. Nitra však musí zakladať útok od svojej bránky.

12:29
    Nemec to vyskúšal od modrej čiary, jeho tvrdý pokus vyrazil Sholl do bezpečia.

13:32
    Fominykh nahadzoval puk na domácu bránku, ale Sholl nemal žiadne problémy. Zrejme táto prvá presilovka Nitry nebude nijak úspešná.

13:41
    Domáci v plnom počte.

14:20
    Pri puku je momentálne Detva, ale nedarí sa jej výraznejšie sa presadiť v útočnom pásme. Zatiaľ to teda vyzerá, že prvý gól v prvej tretine asi neuvidíme.

14:48
    Nitra založila rýchly brejk, ale puk je späť na domácich hokejkách po nevydarenej prihrávke.

15:06
    Klíma tečoval nahodenie od modrej čiary, puk však končí len na zadnom mantinely.

15:34
    Cowley včas vytasil svoju lapačku pri nahodenom puku, nasleduje reklamná prestávka.

15:48
    K puku sa dostal Ľupták, ale jeho slabšie zakončenie dokázal Cowley pohodlne pokryť.

16:11
    Nitre sa momentálne nedarí v prechode do útoku, domáci aktívne napádajú rozohrávku súpera.

16:28
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Gachulinec – 2 min., hákovanie).

16:38
    Hostia získavajú v krátkom slede svoju druhú presilovku v tomto zápase. Dopadne lepšie ako tá prvá?

17:12
    Detva sa však zatiaľ aj v tomto oslabení bráni úspešne, domáci dostávajú puk do bezpečia.

17:48
    Slovákovo zakončenie skončilo pred domácim brnakárom, puk sa snažil dotlačiť za Sholla Hrnko! Nitra dvíha ruky nad hlavu a raduje sa z gólu, ide sa však ešte telefonovať! Holeštinský tam doloval puk no a uvidíme, či z toho bude napokon zápis v streleckej listine.

17:48
    Gól neplatí! Napokon predsa len Hrnko bol v bránkovisku pred brankárom Shollom a tak je stav stále bezgólový! Hlavný rozhodca to ešte celé vysvetluje obom striedačkám.

18:19
    Druhá presilovka hostí sa už čoskoro skončí. Detva zrejme zvládne aj svoje druhé oslabenie v tomto zápase.

18:28

19:01
    Prebieha posledná minúta prvej tretiny!

19:22
    Nitra ešte v závere prvej tretiny kombinuje v útočnom pásme, Detva sa tak musí aj naďalej brániť.

19:56
    Cowley ešte musel pokryť nahodený puk, Detva má 4 sekundy pred koncom k dispozícii buly v útočnom pásme.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Pod poľanou je už prvá tretina minulosťou. Napokon sme v nej žiadny presný zásah nevideli, nemali sme tu ani vyloženú gólovú šancu. Všetko to boli len také preverenia oboch brankárov na ich pozornosť, prípadne v rozhodujúcej chvíli nedokázali hráči presne zachytiť puk. Nitra však mala k dispozícii dve presilovky, pri tej druhej dala aj gól, ale po konzultácii s videom gól platiť nemohol.

Uvidíme, čo nám ponúkne druhá tretina, ktorá sa začne približne o 18:51.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, druhá tretina sa tak čoskoro začne!

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:10
    Pod poľanou už začala druhá tretina a verme, že v nej uvidíme nejaký ten gólik. Buly vyhrala Detva, ale rýchly pokus o prechod do pásma nevyšiel.

20:48
    Štastný posielal zaujímavý puk pred domácu bránku, tam sa pokúšal o zakončenie Kollár, ale Sholl bol pri puku skorej a hra je prerušená.

21:28
    Pekné sólo predviedol domáci hokejisti Čacho, ktorý sa dostal až pred brankára Cowleyho, ale puk mu ušiel z čepele a získava pre svoj celok aspoň buly v útočnom pásme.

21:46
    Nitra založila rýchly brejk a následne kombinovala pred detvianskou bránkou, ale táto situácia nič zaujímavého neponúkla.

22:25
    Žilika posielal puk pred hosťujúcu bránku, ale brankár Cowley jeho strelu chytá a Detva ešte získava buly v útočnom pásme.

22:49
    Ďalší pokus o rýchly brejk domácim nevyšiel, pri puku je už Nitra.

23:27
    Dlhšiu dobu sa teraz hra neprerušovala, Viktor Fekiač bol v ofsajde a vhadzovať sa tak bude v strednom pásme.

23:53
    Teraz je tu zakázané uvoľnenie hostí, hra sa presťahuje pred brankára Cowleyho.

24:15
    Po rýchlom brejku hostí sa dostal puk len pred domácu bránku a Sholl ho rýchlo rozohral na svojich spoluhráčov.

24:46
    Len nepresné strelecké pokusy vidíme na oboch stranách. Zatiaľ je úvod druhej tretiny ako cez kopirák v porovnaní stou prvou.

25:18
    Detva rozieha kombináciu v útočnom pásme, zatiaľ sa však domáci teraz do zakončenia nedostávajú.

25:41
    Šanca pre domácich! Sledoveli sme rýchly brejk Detvy, na jeho konci to zakončil svojim pokusom Curry, ale puk končí len na tyčke!

26:10
    Nasleduje reklamná prestávka.

26:37
    Po krátkej pauze sa už pokračuje ďalej. Vere, že zaujímavých momentov bude postupne pribúdať, stále čakáme na prvý presný zásah v tomto zápase.

27:23
    Tvrdé zakončenie od Gachulineca musel Cowley vyraziť do bezpečia, menší nápor pokračuje ďalej.

27:30
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Šiška – 2 min., podrazenie).

27:58
    Detva hrá prvú presilovku v tomto zápase a hostí po druhýkrát zachránila konštrukcia bránky! Tvrdá strela od Čacha skončila len hornej tyčke, Nitra mala veľké šťastie!

28:46
    Domáci sa vracajú s pukom do útočného pásma, ale nedarí sa im vylslať ďalšie zakončenie.

29:13
    Je tu veľký tlak Detvy, ale súper sa úspešne bráni. Ľuptákové zakončenie tečovali hostia do bezpečia.

29:30
    Hostia v plnom počte.

30:10
    Dostávame sa do druhej polovice prostrednej tretiny. Aj naďalej platí bezgólový stav, druhá tretina je však o niečo zaujímavejšia.

30:38
    Dlhšiu dobu sa už hra neprerušovala, ale žiadne nebezpečné zakončenia neprichádzajú.

31:20
    Nitra je pri puku a nebezpečne kombinuje v útočnom pásme, je to však bez zakončenia na Sholla.

31:49
    Sýkora zaviezol puk do obraného pásma domácich, ale Detva sa znova výborne prezentovala v defenzíve a puk dostáva do bezpečia.

32:31

32:55
    Nahodený puk od modrej neprešiel na domácu bránku. Uvidíme, čo teraz vymyslí smerom dopredu Detva.

33:11
    Hostia si idú puk za vlastnú bránku, oba tímy rýchlo striedajú.

33:56
    Šcurko si nakorčuloval pred hosťujúcu bránku, ale Cowleyho napokon neprekonal. Detva ešte získava buly v útočnom pásme.

34:16
    Detva momentálne drží puk na svojich hokejkách. Domáci sa snažia o postupný prechod do útočného pásma.

35:12
    Detva dala gól!

A je tu otvárací gól tohto stretnutia! Podarilo sa ho streliť domácim hokejistom, ktorí tak ako prví v tomto zápase idú do vedenia. Detva výborne zakombinovala v útočnom pásme, k puku sa dostal GRAYSON DOWNING, ktorý bol sám pred brankárom Cowleym a po peknom premiešaní puku úspešne zakončil – 1:0!
    Asistencie: Trevor Cox, Peter Valent.

35:55
    Na rade sú teda hostia, ktorí musia doťahovať náskok svojho dnešného súpera.

36:28
    Nitra sa snaží o rýchlu odpoveď, ale domáci výborne bránia svoje pásmo.

37:41
    Za hosťujúcou bránkou sa strhla menšia bitka. Robotu tak majú rozhodcovia, ktorí to tam musia ukludňovať.

38:02
    Detve sa darí držať hru čo najďalej od svojej bránky. Sme už v závere druhej tretiny, domáci vyhrávajú 1:0!

38:46
    Teraz sme sledovali útočnú kombináciu domácich, ale nahodenie od modrej čiary tečovali hostia do bezpečia.

39:01
    Prebieha posledná minúta druhej tretiny!

39:24
    Múčka sa dostal k puku, ale jeho zakončenie krátko po vhadzovaní nemal brankár Sholl problém pokryť.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Po poľanou sa už aj druhá tretina stala minulosťou. V nej sme už napokon videli jeden presný zásah, o ktorý sa postaral v 36. minúte domáci hokejista Downing a tak Detva vyhráva po dvoch tretinách nad Nitrou 1:0!

Uvidíme, čo nám ponúkne posledná tretia tretina, ktorá sa začne približne o 19:42.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na ľadovej ploche, posledná tretia tretina sa tak čoskoro začne!

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:10
    Pod poľanou sa začala posledná tretina! Buly vyhrali domáci hokejisti, ktorí sú momentálne vo výhodnejšej pozícii, ale všetko je to ešte otvorené na oboch stranách.

41:01
    Ofsajd domáceho celku, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

41:28
    Viktor Fekiač ťahal rýchly brejk Detvy, ale napokon sa nikto z domácich do zakončenia nedostal.

41:39
    Sholl si pripísal úspešný zákrok a buly následne vyhrala Detva. Domáci hokejisti momentálne kombinujú vo svojom pásme.

42:23
    Sledovali sme kombináciu Viktora Fekiača a Ľuptáka, ale puku sa už zmocnil hosťujúci celok.

42:49
    Prihrávka rukou, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

43:16
    Postupne sa hra prelieva z jednej strany na druhú, prácu majú aj brankári. Zatiaľ však čakáme na vážnejšiu šancu v tretej tretine.

43:31
    Od modrej čiary zakončoval Jendroľ, ale brankár Cowley schoval puk vo svojej lapačke.

44:33
    Nitra sa snaží o prechod do útočného pásma, ale domáci vysoko napádajú rozohrávku svojho dnešného súpera.

44:39
    Sholl vyrazil nebezpečné zakončenie od modrej čiary a jeho spoluhráči už vyvážajú puk. Brankár Detvy tak stále drží čisté konto, dnes je oporou svojho celku.

45:21
    Tvrdoň poslal puk na Slováka, ten pred bránkou však nezakončil úspešne, nebol v ideálnom postavení.

46:41
    Zakázané uvoľnenie Nitry.

47:08
    Downing zakončoval po rýchlom brejku domácich, Cowley včas vytasil svoj betón a puk vyrazil do bezpečia.

47:20

47:55
    Nitra dala gól!

Je vyrovnané! Síce teraz boli aktívnejší domáci hokejisti, ale zrodil sa prvý gól Nitry v tomto zápase a ten znamená vyrovnanie na 1:1! Po rýchlom brejku hostí zakončoval Holeštinský, ale jeho pokus vyrazil Sholl pred seba a úspešnou dorážkou sa prezentoval DANIIL FOMINYKH.
    Asistencie: Adrián Holeštinský, Ege Wyatt.

48:55
    Pod poľanou sa teda začína odznova. Stále je ešte dosť času do konca tretej tretiny a verme, že to bude ešte zaujímavý súboj.

49:45
    Švarný stratil puk a zmocnil sa ho Downing, ale jeho zakončenie bolo zblokované do bezpečia.

50:10
    Dostávame sa do druhej polovice poslednej tretej tretiny. Aktuálne platí nerozhodný stav 1:1!

50:22
    Ján Sýkora sa dostal k puku, po peknom blafáku aj zakončil, ale brankár Cowley bol pripravený a puk schoval vo svojej výstroji!

50:22
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Švarný – 2 min., hrubosť).

50:22
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Rymsha – 2 min., hrubosť).

51:10
    Momentálne sledujeme hru 4 na 4, čo môže dávať väčší priestor na ľade. Zatiaľ je však priebeh hry pokojný.

51:46
    K puku sa dostal domáci celok, ktorý sa snaží o postupný prechod do útočného pásma.

52:18
    Ščurko zakončoval pred hosťujúcou bránkou, ale jeho pokus sa medzi tri tyčky nevošiel.

52:22
    Obe mužstvá v plnom počte.

52:49
    Tvrdoň zakončoval od modrej čiary, ale jeho puk na domácu bránku neprešiel.

53:27
    Nasleduje rekalmná prestávka.

53:43
    Dianie v poslednej tretine už pokračuje ďalej. Oba tímy hrajú teraz trocha opatrenjšie, stále je to v súboji tabuľkových susedov otvorené na oboch stranách.

54:38
    Cowley pokryl zakončenie od Jána Sýkoru, následne Detva kombinuje vo vlastnom pásme.

55:06
    Minárik nahadzoval puk na domácu bránku, ale Sholl včas spojil svoje betóny. Nitra môže pokračovať v menšom nápore ďalej.

55:52
    Zakázané uvoľnenie Nitry, hra sa tak presťahuje pred brankára Cowleyho.

56:08
    Detva si musela pre puk do stredného pásma a už sa pokúša niečo zaujímavé vymyslieť.

56:37
    Ale puk je už na hosťujúcich hokejkách, Nitra sa momentálne nikam neponáhľa.

57:22
    Záver poslednej tretej tretiny nie je zatiaľ nijak zaujímavý. Pomaly to vyzerá, že sa bude predlžovať.

58:01
    Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny!

58:06
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Rymsha – 2 min., sekanie).

58:16
    Tak to je veľmi nepríjemné pre domáci celok! Zvyšok tretej tretiny bude dohrávať v oslabení, teda domáci dúfajú, že to bude tak. Nitra má šancu strhnúť víťazstvo na svoju stranu.

58:47
    Hrnka poslal puk na Tvrdoňa, ale jeho zakončenie na Sholla neprešlo.

59:20
    Detva dostáva puk cez všetky čiary do bezpečia.

59:46
    A situácia sa opakuje. Zrejme sa tak predsa len bude v tomto zápase predlžovať.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

V tretej tretine sa podarilo hosťom vyrovnať, konkrétne to bolo v 48. minúte zásluhou Fominykha. Pod poľanou sa tak súboj tabuľkových susedov dostáva do predĺženia, oba tímy získavajú po jednom bode a o ten druhý zabojujú v predĺžení alebo potom až v samostatných nájazdoch.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:10
    Predĺženie sa už začalo! Pár sekúnd ešte Nitra hrala veľmi krátku presilovku, oba tímy sú už v plnom počte.

60:56
    Detva získava puk za svojou bránkou, snaží sa o prechod do útočného pásma.

61:16
    Ján Sýkora dostal puk pred hosťujúcu bránku, ale už nič zaujímavého nevymyslel a na rade sú tak hostia.

61:57
    Gachulinec prihrával pred bránku a snažil sa tak nájst svojich spoluhráčov, puk však schoval vo svojej lapačke Cowley.

61:57
    Oddychový čas domácich.

62:12
    Zrodil sa rýchly brejk hostí, Holeštinský prihrával pred domácu bránku na Fogeta, ale tomu v rozhodujúcej chvíli skĺzol puk z čepele hokejky!

62:53
    K puku sa dostáva brankár Sholl a rýchlo ho rozohráva na svojich spoluhráčov.

63:12
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (J. Sýkora – 2 min., podrazenie).

63:22
    Opäť je tu tá istá situácia ako pred koncom tretej tretiny! Presilovka pre Nitru a tá bude trvať až do konca predĺženia, Nitra môže tento zápas však v predĺžení rozhodnúť.

63:48
    Nemec tvrdo vystrelil od modrej, puk prešiel cez Sholla a Lyler tesne pred bránkovou čiarou dostáva puk do bezpečia!

64:01
    Je tu posledná minúta predĺženia!

64:16

64:49
    Puk preletel okolo domácej bránky, zrejme ani predĺženie rozhodnutie neprinesie.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

Ani predĺženie rozhodnutie tochto súboja tabuľkových susedov neponúklo. Nitra v predĺžení hrala aj presilovku, ale domáca defenzíva to zvládla. Kto získane druhý bod z tohto zápasu? Rozhodnú to samostnané nájazdy, ktoré sa po krátkej úprave ľadu začnú!