NY Islanders – Buffalo 3:2 (kon.) | Toronto – Calgary 0:3 (kon.) | Carolina – Tampa 2:4 (kon.)
Florida – Dallas 3:1 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 0:3 (kon.) | Colorado – Vegas 0:3 (kon.)
Arizona – Anaheim 4:3 (kon.) | San Jose – Minnesota 2:6 (kon.)
Florida Panthers
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Dallas Stars
Úterý 23.02.2021, 01:10 • BB&T Center, Sunrise • NHL

59:32
    Florida právě vstřelila branku!
    Panthers potvrzují své vítězství, když ALEKSANDER BARKOV zachytil ve středním pásmu přihrávku Klingberga a následně poslal kotouč do opuštěné klece Dallasu. Bez asistence.

57:47
    Stars nahodili kotouč na Driedgera, který raději udržel kotouč ve své výstroji a Chudobin už míří na svou střídačku.

53:22
    Klingberg připravil velkou šanci pro Robertsona, avšak jeho skvěle vychytal domácí brankář Driedger.

44:34
    Ekblad nahrával križně na Duclaira, který zde byl zcela sám, a tak ihned vystřelil, ale Chudobin předvedl skvělý "oldschool" zákrok a jeho pokus vyrazil svými betony.
    38:18 Keith YANDLE - 2:1

38:18
    Panthers otáčejí stav utkání a je to znova díky střele obránce od modré čáry! KEITH YANDLE na modré čáře nad ničím nepřemýšlel a prostě jen práskl do kotouče, který nakonec skončil až za zády hostujícího brankáře. Bez asistence.

36:18
    Po dalším úspěšném zákroku hostujícího brankáře se do sebe pustil Patrik Hörqvist (FLA) a John Klingberg (DAL) a oba za své vystoupení vyfasují pětiminutové tresty.

33:42
    Ve druhé třetině je už poměr střel 18:2 pro domácí! To je neuvěřitelná převaha.

30:44
    Hokejisté Dallasu jdou znovu do čtyř, když je na dvě minuty za hákování vyloučen Jamie Oleksiak (DAL).
    28:43 Aaron EKBLAD - 1:1

28:43
    Panthers se konečně dočkávají vyrovnávající branky, když si domácí obránci vyměnili kotouč na modré čáře a AARON EKBLAD nakonec se svou dělovkou konečně prostřelil hostujícího brankáře. Asistence: Mackenzie Weegar, Jonathan Huberdeau.

27:14
    Tak teď bylo kolem brány Dallasu pořádně horko! Chudobin si připsal hned tři velké zákroky za sebou, když nejdříve dvakrát neuspěl Duclair, který nakonec zpoza klece nahrál Wennbergovi, jehož střela už skončila někde ve výstroji hostujícího brankáře.

25:18
    Ihned po vhazování však fauloval Mark Pysyk (DAL), který dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

21:03
    Domácí jeli ve dvou na jednoho, když nakonec celou akci řešil Hörnqvist svou střelou, kterou se Chudobinovi podařilo vyrazit za svou klec.

20:35
    Wennberg připravil parádní střeleckou pozici pro Forslinga, který však trefil Chudobina přesně do loga na jeho dresu.

13:20
    Gurjanov nádherně prošel přes posledního obránce Floridy a jel sám na Driedgera, kterého chtěl překonat zakončením mezi jeho betony, avšak domácí brankář tento prostor včas uzavřel.

07:56
    Na dvě minuty za podražení je na trestnou lavici poslán domácí hráč Luostarinen (FLA).

05:16
    Huberdeau vypálil z levého kruhu a jeho svižná střela skončila na tyči hostující klece.

05:05
    Nicméně Florida si zahraje rychle přesilovou hru, když je na dvě minuty za sekání vyloučen právě asistent první branky Jason Robertson (DAL).
    04:34 Blake COMEAU - 1:1

04:34
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars se ujímají vedení, když Comeau nepřešel přes obránce Floridy a kotouč se odrazil k Robertsonovi, který ihned vystřelil a Driedger kotouč hodně špatně vyrazil před sebe, kde byl BLAKE COMEAU, jenž už jen dorazil puk do odkryté brány. Asistence: Jason Robertson.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 29. Ekblad (Weegar, Huberdeau), 39. Yandle, 60. Barkov – 5. Comeau (Robertson)

Florida Panthers: Driedger (Bobrovskij) – Ekblad, Weegar, Strälman, Forsling, Gudas, Yandle – Barkov, Verhaeghe, Hörnqvist – Wennberg, Duclair, Huberdeau – Connolly, Luostarinen, Vatrano – Hinostroza, Lammikko, Lomberg.
    Dallas Stars: Chudobin (Oettinger) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, Oleksiak, Pysyk, Sekera – Dellandrea, Faksa, Ja. Benn – Kiviranta, Pavelski, Kero – Gurjanov, Hintz, Robertson – Comeau, Dickinson, Cogliano.