Max Holloway - Calvin Kattar | Max Holloway (kon.) | | | Carlos Condit - Matt Brown | Carlos Condit (kon.) |
Santiago Ponzinibbio - Li Jingliang | Li Jingliang (kon.) | | | Joaquin Buckley - Alessio Di Chirico | Di Chirico (kon.) |
Punahele Soriano - Duško Todorovič | Soriano (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Oberhof | Vítěz: Německo (kon.) |
Green Bay Packers - Los Angeles Rams | 32:18 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Flachau | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítězka: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Flachau | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) | | | Sjezd mužů, Wengen | (zruš.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítězka: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS140, Zakopane | (kon.) |
Sprinty mužů a žen, volně, Ulricehamn | (odl.) |
Týmový sprint mužů, skoky HS106, Val di Fiemme | Vítěz: Japonsko II (kon.) | | | Týmový sprint mužů, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Německo I (kon.) |
konec
SP - Štafeta žen, 4x6 km, Oberhof
Vítěz: Německo
Denisa Józsová
Konečné pořadí:
1. Německo 1:14:31,5 (0+5)
2. Bělorusko +17,4 (0+9)
3. Švédsko +35,7 (0+5)
4. Rusko +42,5 (1+7)
5. Francie +1:48,2 (2+10)
6. Česko +2:01,4 (1+9)
7. Norsko +2:45,5 (2+15)
8. Ukrajina +2:52,9 (2+6)
9. Rakousko +3:10,7 (2+13)
10. Švýcarsko +3:17,1 (2+10)
11. Kanada +3:23,5 (1+12)
12. Spojené státy americké +3:40,4 (0+7)
13. Finsko +4:07,5 (0+10)
14. Polsko +5:19,0 (1+12)
15. Itálie +5:56,7 (3+12)
16. Estonsko +6:47,0 (2+14)
Japonsko - předjeto o kolo
Kazachstán předjet o kolo
Korea - předjeta o kolo
Slovensko - předjeto o kolo
Pořadí po osmé střelbě:
1. Německo 1:09:19,6
2. Bělorusko +20,5
3. Švédsko +27,0
4. Rusko +44,8
5. Francie +1:38,4
6. Česko +1:48,3
Pořadí po sedmé střelbě:
1. Německo 1:02:48,1
2. Bělorusko +3,3
3. Švédsko +25,6
4. Rusko +38,3
5. Česko +58,2
6. Francie +1:32,7
Pořadí po třetí předávce:
1. Bělorusko 55:53,6
2. Německo +2,9
3. Švédsko +30,5
4. Rusko +30,9
5. Česko +31,1
6. Kanada +1:01,4
Pořadí po šesté střelbě:
1. Bělorusko 50:40,6
2. Německo +23,7
3. Švédsko +27,1
4. Kanada +43,1
5. Česko +44,0
6. Rusko +48,9
Pořadí po páté střelbě:
1. Francie 43:57,9
2. Bělorusko +11,2
3. Švédsko +35,9
4. Německo +44,7
5. Kanada +45,6
6. Rusko +46,6
...
7. Česko +50,3
Pořadí po druhé předávce:
1. Francie 37:06,9
2. Švédsko +6,2
3. Bělorusko +7,4
4. Rusko +34,1
5. Německo +34,3
6. Švýcarsko +49,0
...
9. Česko +51,8
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Francie 31:56,7
2. Bělorusko +8,4
3. Švédsko +11,1
4. Německo +23,7
5. Rusko +24,1
6. Česko +39,3
Pořadí po třetí střelbě:
1. Švédsko 25:16,3
2. Německo +1,1
3.Francie +9,5
4. Rakousko +12,7
5. Bělorusko +22,5
6. Rusko +36,6
...
7. Česko +40,2
Pořadí po první předávce:
1. Itálie 18:04,1
2. Francie +10,1
3. Německo +11,1
4. Švédsko +13,8
5. Rakousko +18,7
6. Bělorusko +25,5
...
11. Česko +48,2
Pořadí po druhé střelbě:
1. Itálie 12:54,1 (0+2)
2. Německo +7,1 (0+0)
3. Švédsko +10,4 (0+0
4. Rakousko +11,3 (0+2)
5. Francie 12,9 (0+1)
6. Finsko +13,8
...
10. Česko +41,7
17. Slovensko +1:48,4
Pořadí po první střelbě:
1. Rusko 6:22,2 (0+0)
2.Švýcarsko +1,4 (0+0)
3. Ukrajina +3,4 (0+0)
4.Německo 3,7 (0+0)
5. Francie +4,5 (0+0
6. Švédsko +6,4 (0+0)
...
12. Česko +19,4 (0+1)
14. Slovensko +36,7 (0+1)
Startovní listina:
1. Švédsko - Mona Brorssonová, Linn Perssonová, Elvira Öbergová, Hanna Öbergová.
2. Francie - Anais Bescondová, Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Justine Braisazová-Bouchetová, Julia Simonová.
3. Norsko - Ingrid Landmark Tandrevoldová, Ida Lienová, Tiril Eckhoffová, Marte Olsbuová Röiselandová.
4. Německo - Vanessa Hinzová, Janina Hettichová, Denise Herrmannová, Franziska Preussová.
5. Itálie - Lisa Vittozziová, Irene Lardschneiderová, Dorothea Wiererová, Federica Sanfilippová.
6. Rusko - Jevgenija Pavlovová, Larisa Kuklinová, Světlana Mironovová, Uljana Kajševová.
7. Ukrajina - Darja Blašková, Julija Džimová, Valj Semerenková, Olena Pidhrušná.
8. Rakousko - Dunja Zdoucová, Julia Schwaigerová, Katharina Innerhoferová, Lisa Theresa Hauserová.
9. Švýcarsko - Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová, Aita Gasparinová, Lena Häckiová.
10. USA - Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Joanne Firesteelová Reidová, Deedra Irwinová.
11. Bělorusko - Iryna Krjuková, Dzinara Alimbekavová, Hanna Solaová, Jelena Kručinkinová.
12. Česko - Eva Puskarčíková, Jessica Jislová, Markéta Davidová, Lucie Charvátová.
13. Polsko - Kinga Zbylutová, Kamila Żuková, Magdalena Gwizdońová, Karolina Pitońová.
14. Finsko - Suvi Minkkinenová, Mari Ederová, Venla Lehtonenová, Erika Jänkäová.
15. Kanada - Nadia Moserová, Emma Lunderová, Megan Bankesová, Sarah Beaudryová.
16. Estonsko - Regina Ojaová, Johanna Talihärmová, Tuuli Tomingasová, Kadri Lehtlaová.
17. Slovensko - Veronika Machyniaková, Julia Machyniaková, Henrieta Horvátová, Aneta Smerčiaková.
18. Korea - Jekatěrina Avvakumovová, Anna Frolinová, Ju-mi Jung, Mariya Abeová.
19. Japonsko - Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisuková.
20. Kazachstán - Jelizaveta Belčenková, Ljudmila Achatovová, Anastassija Kondratěvová, Galina Višněvská.
Průběžné pořadí SP:
1. Švédsko
2. Francie
3. Norsko
4. Německo
5. Itálie
6. Rusko
...
12. Česko
18. Slovensko
1. Německo 1:14:31,5 (0+5)
2. Bělorusko +17,4 (0+9)
3. Švédsko +35,7 (0+5)
4. Rusko +42,5 (1+7)
5. Francie +1:48,2 (2+10)
6. Česko +2:01,4 (1+9)
7. Norsko +2:45,5 (2+15)
8. Ukrajina +2:52,9 (2+6)
9. Rakousko +3:10,7 (2+13)
10. Švýcarsko +3:17,1 (2+10)
11. Kanada +3:23,5 (1+12)
12. Spojené státy americké +3:40,4 (0+7)
13. Finsko +4:07,5 (0+10)
14. Polsko +5:19,0 (1+12)
15. Itálie +5:56,7 (3+12)
16. Estonsko +6:47,0 (2+14)
Japonsko - předjeto o kolo
Kazachstán předjet o kolo
Korea - předjeta o kolo
Slovensko - předjeto o kolo
Pořadí po osmé střelbě:
1. Německo 1:09:19,6
2. Bělorusko +20,5
3. Švédsko +27,0
4. Rusko +44,8
5. Francie +1:38,4
6. Česko +1:48,3
Pořadí po sedmé střelbě:
1. Německo 1:02:48,1
2. Bělorusko +3,3
3. Švédsko +25,6
4. Rusko +38,3
5. Česko +58,2
6. Francie +1:32,7
Pořadí po třetí předávce:
1. Bělorusko 55:53,6
2. Německo +2,9
3. Švédsko +30,5
4. Rusko +30,9
5. Česko +31,1
6. Kanada +1:01,4
Pořadí po šesté střelbě:
1. Bělorusko 50:40,6
2. Německo +23,7
3. Švédsko +27,1
4. Kanada +43,1
5. Česko +44,0
6. Rusko +48,9
Pořadí po páté střelbě:
1. Francie 43:57,9
2. Bělorusko +11,2
3. Švédsko +35,9
4. Německo +44,7
5. Kanada +45,6
6. Rusko +46,6
...
7. Česko +50,3
Pořadí po druhé předávce:
1. Francie 37:06,9
2. Švédsko +6,2
3. Bělorusko +7,4
4. Rusko +34,1
5. Německo +34,3
6. Švýcarsko +49,0
...
9. Česko +51,8
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Francie 31:56,7
2. Bělorusko +8,4
3. Švédsko +11,1
4. Německo +23,7
5. Rusko +24,1
6. Česko +39,3
Pořadí po třetí střelbě:
1. Švédsko 25:16,3
2. Německo +1,1
3.Francie +9,5
4. Rakousko +12,7
5. Bělorusko +22,5
6. Rusko +36,6
...
7. Česko +40,2
Pořadí po první předávce:
1. Itálie 18:04,1
2. Francie +10,1
3. Německo +11,1
4. Švédsko +13,8
5. Rakousko +18,7
6. Bělorusko +25,5
...
11. Česko +48,2
Pořadí po druhé střelbě:
1. Itálie 12:54,1 (0+2)
2. Německo +7,1 (0+0)
3. Švédsko +10,4 (0+0
4. Rakousko +11,3 (0+2)
5. Francie 12,9 (0+1)
6. Finsko +13,8
...
10. Česko +41,7
17. Slovensko +1:48,4
Pořadí po první střelbě:
1. Rusko 6:22,2 (0+0)
2.Švýcarsko +1,4 (0+0)
3. Ukrajina +3,4 (0+0)
4.Německo 3,7 (0+0)
5. Francie +4,5 (0+0
6. Švédsko +6,4 (0+0)
...
12. Česko +19,4 (0+1)
14. Slovensko +36,7 (0+1)
Startovní listina:
1. Švédsko - Mona Brorssonová, Linn Perssonová, Elvira Öbergová, Hanna Öbergová.
2. Francie - Anais Bescondová, Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Justine Braisazová-Bouchetová, Julia Simonová.
3. Norsko - Ingrid Landmark Tandrevoldová, Ida Lienová, Tiril Eckhoffová, Marte Olsbuová Röiselandová.
4. Německo - Vanessa Hinzová, Janina Hettichová, Denise Herrmannová, Franziska Preussová.
5. Itálie - Lisa Vittozziová, Irene Lardschneiderová, Dorothea Wiererová, Federica Sanfilippová.
6. Rusko - Jevgenija Pavlovová, Larisa Kuklinová, Světlana Mironovová, Uljana Kajševová.
7. Ukrajina - Darja Blašková, Julija Džimová, Valj Semerenková, Olena Pidhrušná.
8. Rakousko - Dunja Zdoucová, Julia Schwaigerová, Katharina Innerhoferová, Lisa Theresa Hauserová.
9. Švýcarsko - Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová, Aita Gasparinová, Lena Häckiová.
10. USA - Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Joanne Firesteelová Reidová, Deedra Irwinová.
11. Bělorusko - Iryna Krjuková, Dzinara Alimbekavová, Hanna Solaová, Jelena Kručinkinová.
12. Česko - Eva Puskarčíková, Jessica Jislová, Markéta Davidová, Lucie Charvátová.
13. Polsko - Kinga Zbylutová, Kamila Żuková, Magdalena Gwizdońová, Karolina Pitońová.
14. Finsko - Suvi Minkkinenová, Mari Ederová, Venla Lehtonenová, Erika Jänkäová.
15. Kanada - Nadia Moserová, Emma Lunderová, Megan Bankesová, Sarah Beaudryová.
16. Estonsko - Regina Ojaová, Johanna Talihärmová, Tuuli Tomingasová, Kadri Lehtlaová.
17. Slovensko - Veronika Machyniaková, Julia Machyniaková, Henrieta Horvátová, Aneta Smerčiaková.
18. Korea - Jekatěrina Avvakumovová, Anna Frolinová, Ju-mi Jung, Mariya Abeová.
19. Japonsko - Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisuková.
20. Kazachstán - Jelizaveta Belčenková, Ljudmila Achatovová, Anastassija Kondratěvová, Galina Višněvská.
Průběžné pořadí SP:
1. Švédsko
2. Francie
3. Norsko
4. Německo
5. Itálie
6. Rusko
...
12. Česko
18. Slovensko
1. Německo 1:14:31,5 (0+5)
2. Bělorusko +17,4 (0+9)
3. Švédsko +35,7 (0+5)
4. Rusko +42,5 (1+7)
5. Francie +1:48,2 (2+10)
6. Česko +2:01,4 (1+9)
7. Norsko +2:45,5 (2+15)
8. Ukrajina +2:52,9 (2+6)
9. Rakousko +3:10,7 (2+13)
10. Švýcarsko +3:17,1 (2+10)
11. Kanada +3:23,5 (1+12)
12. Spojené státy americké +3:40,4 (0+7)
13. Finsko +4:07,5 (0+10)
14. Polsko +5:19,0 (1+12)
15. Itálie +5:56,7 (3+12)
16. Estonsko +6:47,0 (2+14)
Japonsko – předjeto o kolo
Kazachstán předjet o kolo
Korea – předjeta o kolo
Slovensko – předjeto o kolo
1. Německo 1:09:19,6
2. Bělorusko +20,5
3. Švédsko +27,0
4. Rusko +44,8
5. Francie +1:38,4
6. Česko +1:48,3