Max Holloway - Calvin Kattar | Max Holloway (kon.) | | | Carlos Condit - Matt Brown | Carlos Condit (kon.) |
Santiago Ponzinibbio - Li Jingliang | Li Jingliang (kon.) | | | Joaquin Buckley - Alessio Di Chirico | Di Chirico (kon.) |
Punahele Soriano - Duško Todorovič | Soriano (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Oberhof | Vítěz: Německo (kon.) |
Green Bay Packers - Los Angeles Rams | 32:18 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Flachau | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítězka: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Flachau | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) | | | Sjezd mužů, Wengen | (zruš.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítězka: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS140, Zakopane | (kon.) |
Sprinty mužů a žen, volně, Ulricehamn | (odl.) |
Týmový sprint mužů, skoky HS106, Val di Fiemme | Vítěz: Japonsko II (kon.) | | | Týmový sprint mužů, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Německo I (kon.) |
konec
Obří slalom žen, 2. kolo, Kranjska Gora
Vítězka: M. Bassinová (ITA)
Karel Jedlička
Konečné pořadí:
1. Marta Bassinová (ITA) 2:11,90
2. Tessa Worleyová (FRA) +0,80
3. Michelle Gisinová (SUI) +1,46
4. Petra Vlhová (SVK) +1,58
5. Federica Brignoneová (ITA) +2,10
6. Mikaela Shiffrinová (USA) +2,18
7. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,54
8. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2,85
9. Meta Hrovatová (SLO) +2,97
10. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +3,49
11. Adriana Jelínková (NED) +3,69
12. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +3,87
13. Nina O'Brienová (USA) +3,88
14. Alice Robinsonová (NZL) +3,93
15. Sofia Goggiová (ITA) +4,10
16.-17. Valérie Grenierová (CAN) +4,57
16.-17. Elena Curtoniová (ITA) +4,57
18. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +4,62
19. Priska Nuferová (SUI) +4,80
20.-21. Mélanie Meillardová (SUI) +5,01
20.-21. Doriane Escaneová (FRA) +5,01
22. Andrea Filserová (GER) +5,10
23. Neja Dvorniková (SLO) +5,49
24. Julia Scheibová (AUT) +5,54
25. Simone Wildová (SUI) +5,90
26. Katharina Liensbergerová (AUT) +6,01
27. Katharina Truppeová (AUT) +6,87
28. Sara Hectorová (SWE) +7,86
.....
Cassidy Grayová (CAN)
Maria Therese Tvibergová (NOR)
Tina Robniková (SLO) - nedokončily
Pořadí po 1. kole:
1. Marta Bassinová (ITA) 1:04,15
2. Michelle Gisinová (SUI) +0,27
3. Petra Vlhová (SVK) +0,51
4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,54
5. Tessa Worleyová (FRA) +0,85
6. Federica Brignoneová (ITA) +1,04
7. Nina O'Brienová (USA) +1,38
8. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,39
9. Meta Hrovatová (SLO) +1,63
10. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,66
11. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +1,82
12. Adriana Jelínková (NED) +1,91
13. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2,02
14. Elena Curtoniová (ITA) +2,19
15. Alice Robinsonová (NZL) +2,33
16. Doriane Escaneová (FRA) +2,43
17. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,70
18.-19. Julia Scheibová (AUT) +2,72
18.-19. Sofia Goggiová (ITA) +2,72
20. Mélanie Meillardová (SUI) +2,77
21. Valérie Grenierová (CAN) +2,90
22. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,91
23. Andrea Filserová (GER) +2,98
24.-25. Neja Dvorniková (SLO) +3,01
24.-25. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,01
26.-27. Cassidy Grayová (CAN) +3,06
26.-27. Sara Hectorová (SWE) +3,06
28. Priska Nuferová (SUI) +3,10
29. Katharina Truppeová (AUT) +3,64
30.-31. Simone Wildová (SUI) +3,65
30.-31. Tina Robniková (SLO) +3,65
1. Marta Bassinová (ITA) 2:11,90
2. Tessa Worleyová (FRA) +0,80
3. Michelle Gisinová (SUI) +1,46
4. Petra Vlhová (SVK) +1,58
5. Federica Brignoneová (ITA) +2,10
6. Mikaela Shiffrinová (USA) +2,18
7. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,54
8. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2,85
9. Meta Hrovatová (SLO) +2,97
10. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +3,49
11. Adriana Jelínková (NED) +3,69
12. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +3,87
13. Nina O'Brienová (USA) +3,88
14. Alice Robinsonová (NZL) +3,93
15. Sofia Goggiová (ITA) +4,10
16.-17. Valérie Grenierová (CAN) +4,57
16.-17. Elena Curtoniová (ITA) +4,57
18. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +4,62
19. Priska Nuferová (SUI) +4,80
20.-21. Mélanie Meillardová (SUI) +5,01
20.-21. Doriane Escaneová (FRA) +5,01
22. Andrea Filserová (GER) +5,10
23. Neja Dvorniková (SLO) +5,49
24. Julia Scheibová (AUT) +5,54
25. Simone Wildová (SUI) +5,90
26. Katharina Liensbergerová (AUT) +6,01
27. Katharina Truppeová (AUT) +6,87
28. Sara Hectorová (SWE) +7,86
.....
Cassidy Grayová (CAN)
Maria Therese Tvibergová (NOR)
Tina Robniková (SLO) - nedokončily
Pořadí po 1. kole:
1. Marta Bassinová (ITA) 1:04,15
2. Michelle Gisinová (SUI) +0,27
3. Petra Vlhová (SVK) +0,51
4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,54
5. Tessa Worleyová (FRA) +0,85
6. Federica Brignoneová (ITA) +1,04
7. Nina O'Brienová (USA) +1,38
8. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,39
9. Meta Hrovatová (SLO) +1,63
10. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,66
11. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +1,82
12. Adriana Jelínková (NED) +1,91
13. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2,02
14. Elena Curtoniová (ITA) +2,19
15. Alice Robinsonová (NZL) +2,33
16. Doriane Escaneová (FRA) +2,43
17. Katharina Liensbergerová (AUT) +2,70
18.-19. Julia Scheibová (AUT) +2,72
18.-19. Sofia Goggiová (ITA) +2,72
20. Mélanie Meillardová (SUI) +2,77
21. Valérie Grenierová (CAN) +2,90
22. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,91
23. Andrea Filserová (GER) +2,98
24.-25. Neja Dvorniková (SLO) +3,01
24.-25. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,01
26.-27. Cassidy Grayová (CAN) +3,06
26.-27. Sara Hectorová (SWE) +3,06
28. Priska Nuferová (SUI) +3,10
29. Katharina Truppeová (AUT) +3,64
30.-31. Simone Wildová (SUI) +3,65
30.-31. Tina Robniková (SLO) +3,65
1. Marta Bassinová (ITA) 2:11,90
2. Tessa Worleyová (FRA) +0,80
3. Michelle Gisinová (SUI) +1,46
4. Petra Vlhová (SVK) +1,58
5. Federica Brignoneová (ITA) +2,10
6. Mikaela Shiffrinová (USA) +2,18
7. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,54
8. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2,85
9. Meta Hrovatová (SLO) +2,97
10. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +3,49
11. Adriana Jelínková (NED) +3,69
12. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +3,87
13. Nina O'Brienová (USA) +3,88
14. Alice Robinsonová (NZL) +3,93
15. Sofia Goggiová (ITA) +4,10
16.-17. Valérie Grenierová (CAN) +4,57
16.-17. Elena Curtoniová (ITA) +4,57
18. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +4,62
19. Priska Nuferová (SUI) +4,80
20.-21. Mélanie Meillardová (SUI) +5,01
20.-21. Doriane Escaneová (FRA) +5,01
22. Andrea Filserová (GER) +5,10
23. Neja Dvorniková (SLO) +5,49
24. Julia Scheibová (AUT) +5,54
25. Simone Wildová (SUI) +5,90
26. Katharina Liensbergerová (AUT) +6,01
27. Katharina Truppeová (AUT) +6,87
28. Sara Hectorová (SWE) +7,86
.....
Cassidy Grayová (CAN)
Maria Therese Tvibergová (NOR)
Tina Robniková (SLO) – nedokončily (15:10:12)
Skokankou kola je Nuferová ze Švýcarska, která si polepšila z 28. na 19. příčku, naopak o devět míst se propadla Rakušanka Liensbergerová.
Pro dnešek je to z alpského lyžování vše, děkuji za pozornost a hezký zbytek soboty!
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 2:14,75
2. Meta Hrovatová (SLO) +0,12
3. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0,64
4. Adriana Jelinková (NED) +0,84
5. Mina Fürst Holtmannová (NOR) +1,02
6. Alice Robinsonová (NZL) +1,08
7. Sofia Goggiová (ITA) +1,25