Max Holloway - Calvin Kattar | Max Holloway (kon.) | | | Carlos Condit - Matt Brown | Carlos Condit (kon.) |
Santiago Ponzinibbio - Li Jingliang | Li Jingliang (kon.) | | | Joaquin Buckley - Alessio Di Chirico | Di Chirico (kon.) |
Punahele Soriano - Duško Todorovič | Soriano (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Oberhof | Vítěz: Německo (kon.) |
Green Bay Packers - Los Angeles Rams | 32:18 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Flachau | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítězka: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Flachau | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) | | | Sjezd mužů, Wengen | (zruš.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítězka: M. Bassinová (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS140, Zakopane | (kon.) |
Sprinty mužů a žen, volně, Ulricehamn | (odl.) |
Týmový sprint mužů, skoky HS106, Val di Fiemme | Vítěz: Japonsko II (kon.) | | | Týmový sprint mužů, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Německo I (kon.) |
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Rakousko 991,2
2. Polsko 982,3
3. Norsko 974,8
4. Slovinsko 936,9
5. Japonsko 925,1
6. Německo 870,3
7. Finsko 801,9
8. Švýcarsko 700,5
Pořadí po 1. kole
1. Polsko 511,6
2. Rakousko 489,8
3. Norsko 464,9
4. Japonsko 461,3
5. Slovinsko 459,4
6. Německo 437,5
7. Finsko 412,3
8. Švýcarsko 360,1
9. Itálie 336,6
Startovní listina
1. Federico Cecon (ITA)
2. Antti Aalto (FIN)
3. Andreas Schuler (SUI)
4. Rjoju Kobajaši (JPN)
5. Cene Prevc (SLO)
6. Michael Hayböck (AUT)
7. Severin Freund (GER)
8. Daniel-André Tande (NOR)
9. Piotr Żyła (POL)
10. Giovanni Bresadola (ITA)
11. Eetu Nousiainen (FIN)
12. Sandro Hauswirth (SUI)
13. Džunširo Kobajaši (JPN)
14. Tilen Bartol (SLO)
15. Jan Hörl (AUT)
16. Pius Paschke (GER)
17. Halvor Egner Granerud (NOR)
18. Kamil Stoch (POL)
19. Daniel Moroder (ITA)
20. Jarkko Määttä (FIN)
21. Dominik Peier (SUI)
22. Keiči Sato (JPN)
23. Peter Prevc (SLO)
24. Philipp Aschenwald (AUT)
25. Karl Geiger (GER)
26. Marius Lindvik (NOR)
27. Andrzej Stękała (POL)
28. Alex Insam (ITA)
29. Niko Kytösaho (FIN)
30. Gregor Deschwanden (SUI)
31. Jukija Sato (JPN)
32. Anže Lanišek (SLO)
33. Daniel Huber (AUT)
34. Markus Eisenbichler (GER)
35. Robert Johansson (NOR)
36. Dawid Kubacki (POL)
1. Rakousko 991,2
2. Polsko 982,3
3. Norsko 974,8
4. Slovinsko 936,9
5. Japonsko 925,1
6. Německo 870,3
7. Finsko 801,9
8. Švýcarsko 700,5
Pořadí po 1. kole
1. Polsko 511,6
2. Rakousko 489,8
3. Norsko 464,9
4. Japonsko 461,3
5. Slovinsko 459,4
6. Německo 437,5
7. Finsko 412,3
8. Švýcarsko 360,1
9. Itálie 336,6
Startovní listina
1. Federico Cecon (ITA)
2. Antti Aalto (FIN)
3. Andreas Schuler (SUI)
4. Rjoju Kobajaši (JPN)
5. Cene Prevc (SLO)
6. Michael Hayböck (AUT)
7. Severin Freund (GER)
8. Daniel-André Tande (NOR)
9. Piotr Żyła (POL)
10. Giovanni Bresadola (ITA)
11. Eetu Nousiainen (FIN)
12. Sandro Hauswirth (SUI)
13. Džunširo Kobajaši (JPN)
14. Tilen Bartol (SLO)
15. Jan Hörl (AUT)
16. Pius Paschke (GER)
17. Halvor Egner Granerud (NOR)
18. Kamil Stoch (POL)
19. Daniel Moroder (ITA)
20. Jarkko Määttä (FIN)
21. Dominik Peier (SUI)
22. Keiči Sato (JPN)
23. Peter Prevc (SLO)
24. Philipp Aschenwald (AUT)
25. Karl Geiger (GER)
26. Marius Lindvik (NOR)
27. Andrzej Stękała (POL)
28. Alex Insam (ITA)
29. Niko Kytösaho (FIN)
30. Gregor Deschwanden (SUI)
31. Jukija Sato (JPN)
32. Anže Lanišek (SLO)
33. Daniel Huber (AUT)
34. Markus Eisenbichler (GER)
35. Robert Johansson (NOR)
36. Dawid Kubacki (POL)
1. Rakousko 991,2
2. Polsko 982,3
3. Norsko 974,8
4. Slovinsko 936,9
5. Japonsko 925,1
6. Německo 870,3
7. Finsko 801,9
8. Švýcarsko 700,5 (18:54:34)