Tampa – Chicago 5:2 (kon.) | Ottawa – Toronto 5:3 (kon.) | Buffalo – Washington 1:2 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Colorado – St. Louis 8:0 (kon.) | New Jersey – Boston 2:1 (po pr.)
Arizona – San Jose 5:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:2 (3:2, 0:0, 2:0)
Pittsburgh Penguins
Sobota 16.01.2021, 01:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

50:47
    Philadelphie si zahraje přesilovou hru, protože na dvě minuty za sekání je vyloučen hostující útočník Jason Zucker (PIT).

48:21
    Aube-Kubel (PHI) oslabuje svůj celek na dvě minuty, když poslal Ruhwedela k ledu.

34:40
    Jared McCann (PIT) trefil loktem Sanheima přímo do obličeje a útočník Pittsburghu může být hodně rád, že za svůj faul dostává jen dvě minuty.

33:25
    Scott Laughton (PHI) sekl Crosbyho přes ruce přímo před zraky rozhodčího, a tak za svůj prohřešek dostává dvě minuty.

28:07
    Philadelphia si zahraje další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podražení vyloučen Mike Matheson (PIT).

20:18
    Přesilovka Pittsburghu končí předčasně, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Kris Letang (PIT), a tak se bude chvíli hrát ve čtyřech na obou stranách.

19:04
    Nicolas Aube-Kubel (PHI) oslabuje svůj tým na dvě minuty, když právě za bránou krosčekoval Rusta.

14:59
    Penguins navíc budou hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za sekání si odsedí Philippe Myers (PHI). Podaří se Pittsburghu ihned i vyrovnat stav utkání?

11:58
    Pittsburgh si zahraje přesilovou hru, když je na dvě minuty za hrubost vyloučen střelec třetí branky Ivan Provorov (PHI).

07:00
    Nicméně je tu další trest na hostující straně, protože Ruhwedel (PIT) podrazil Girouxe a dostává dvě minuty.

05:09
    Philadelphia si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože na ledě nyní bylo příliš mnoho hráčů v bílém. Dvouminutový trest odsedí Jared McCann (PIT).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 8. Konecny (Voráček, Giroux), 10. Konecny (Patrick, J. van Riemsdyk), 12. Provorov (Voráček, J. van Riemsdyk), 53. Konecny (K. Hayes, Giroux), 58. Lindblom (Laughton, Konecny) – 13. Crosby (Guentzel, Rust), 14. B. Tanev (McCann, Jankowski)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Braun, Sanheim, P. Myers, E. Gustafsson, Hägg – Konecny, Couturier, Lindblom – Farabee, K. Hayes, Giroux – Voráček, Patrick, J. van Riemsdyk – Aube-Kubel, Laughton, M. Raffl.
    Pittsburgh Penguins: Jarry (12. DeSmith) – Dumoulin, Letang, M. Pettersson, Marino, Matheson, Ruhwedel – Guentzel, Crosby, Rodrigues – Zucker, Malkin, Rust – McCann, Jankowski, B. Tanev – Lafferty, Blueger, Sceviour.

Rozhodčí: McCauley, Sutherland – Smith, Baker

Diváci: Bez diváků