Tampa – Chicago 5:2 (kon.) | Ottawa – Toronto 5:3 (kon.) | Buffalo – Washington 1:2 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Colorado – St. Louis 8:0 (kon.) | New Jersey – Boston 2:1 (po pr.)
Arizona – San Jose 5:3 (kon.)
Ottawa Senators
5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
Toronto Maple Leafs
Sobota 16.01.2021, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Skončilo nám utkání NHL mezi Ottawou a Torontem. Domácí si při své premiéře v této sezoně připsali dva body a ukázali, že oproti minulým sezonám se s nimi asi letos musí počítat. Favorizované Toronto přehráli poměrem 5:3. Nejlépe si dnes vedl Brady Tkachuk, který si díky svým třem kanadským bodům vysloužil ocenění pro první hvězdu utkání. Rozhodující branku nakonec vstřelil ve 36. minutě Chris Tierney.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemné sobotní ráno. Na počtenou! (03:54:07)

59:51
    Ottawa ale vyhazuje a už je jasno! Dnes si připíše dva body ona.

59:37
    Sheldon Keefe si bere oddechový čas. Torontu ale už moc sekund nezbývá, takže případné vyrovnaní by se rovnalo hokejovému zázraku.

59:37
    Matt Murray si našel puk ve své lapačce, když hosté na něj nepříjemně dotírali.

59:09
    Spezza si zpoza brány najel na levý kruh, odkud chtěl rychle střílet. Chabot ale tuto ránu zablokoval.

58:42
    Austin Watson ze středního pásma minul odkrytou bránu. Jeho spoluhráči ale mezitím alespoň mohli vystřídat.

58:19
    Zatím se ale pořádně nedokázali usadit v útočném pásmu. Ottawa dobře brání a nyní už je velmi blízko k výhře.

57:52
    Andersen už vyrazil na střídačku. Hosté tak zkouší štěstí při powerplay.

57:04

56:58
    Wolanin napálil puk po bráně, ale ten až k Andersenovi nedorazil. Přesilovka domácích tak pomalu končí.

56:12
    Torontu se povedlo vyhodit po mantinelu. Ještě se však nějaký čas bude muset bránit v oslabení.

55:37
    Brady Tkachuk se dostal do zajímavé šance po přesné přihrávce Bathersona. V těsné blízkosti ale Andersena nepřekonal.

55:26
    Domácí si pomohli vysokou holí, tedy tou, za kterou dvě minuty nedostanou. Zasáhli totiž kotouč, nikoliv obličej soupeře.

55:04
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (William Nylander – 2 min., vysoká hůl).

55:02
    Nylanderova přihrávka bekhendem vůbec nebyla přesná. Navíc chvíli poté došlo k faulu vysokou holí, takže Ottawu čeká přesilovka.

54:16
    Závěr třetí třetiny se pro Toronto kvapem blíží. Hosté stále ztrácí dvě branky.

53:45
    Frederik Andersen měl plné ruce práce. Odražená střela Austina Watsona se totiž dostala před něj a dorážející Nick Paul byl pohotový. Dánský gólman ale výborným zákrokem zachránil svůj celek.

52:52
    Tim Stuetzle se pokoušel o šikovnou kličku před útočným pásmem, ale nakonec se pískal ofsajd, neboť spoluhráč mu čáru přejel rychleji.

52:15
    Connor Brown mohl vyrazit do přečíslení, ale přihrávka se spoluhráčem se mu ve střední třetině nepovedla.

51:42
    Drake Batherson si stáhl kotouč a následně vybídl Erika Gudbransona úplně volného na pravé straně. Zadák Senators měl před sebou parádní pozici, jenže kotouč netrefil ideálně a navíc Frederik Andersen se stačil přemístit.

51:22
    Zadovka Bradyho Tkachuka adresáta před bránou nenašla. Ottawa ale pokračuje v pobytu v útočném pásmu.

50:55
    Ottawa celkem krkolomně rozehrávala ve vlastním pásmu, nicméně všechno zvládla. Toronto tak bude muset dopředu znovu.

50:10
    Toronto však je po vstřelené brance polito živou vodou. Přidalo v bruslení a mnohem častěji se objevuje v útočné třetině.

49:55
    Úkol Zacha Hymana zněl jasně a on jej zřejmě splnil. Pro svůj celek vybojoval útočnou třetinu.

49:12
    Justin Holl hledal prostor u přední tyče Murrayho branky. Domácí gólman si ale tohle místo pokryl.

48:26
    Napadání důrazného Connora Browna málem přineslo ovoce. Do samostatného úniku se ale bývalý hráč právě Maple Leafs nedostal.

47:58
    Frederik Andersen musel zasáhnout poskakující kotouč, o chvíli později jej posunul na pravou stranu.
    47:07 John TAVARES - 5:3

47:07
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Toronto využívá přesilovku a dostává se zpět do hry. Domácí útočníci rybičkou jen posunuli k JOHNU TAVARESOVI na modré čáře, který si povyjel do lepší pozice a následně zápěstím přesně vypálil ke vzdálenější tyči. Matt Murray tuto střelu lapačkou promáchl. 5:3. Bez asistence.

46:35
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Austin Watson – 2 min., sekání).
    46:15 Derek STEPAN - 5:2

46:15
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Nedůrazná práce hostů za bránou přinesla další trest. DEREK STEPAN zpoza brány oslovil Bathersona, který se sice ještě neprosadil, ale odražená střela se okolo ležícího Tkachuka dostala ke Stepanovi, jenž už neměl problém s doklepnutím puku do sítě. 5:2. Asistence: Brady Tkachuk a Drake Batherson.

45:49
    Chris Tierney ztratil rovnováhu při souboji s Jakem Muzzinem. Torontu se ale následná rozehrávka nepovedla podle představ, přišlo totiž zakázané uvolnění.

45:11
    Přihrávky hostů nejsou úplně přesné. Z toho se snaží těžit Ottawa, určitě se bude pokoušet co nejvíce vyrážet do brejkových situací.

44:32
    Toronto chvíli dobývalo útočnou třetinu, ale při předávce na útočné modré čáře přesné nebylo.

43:44
    Matthews přihrával na modrou čáru Riellymu, který si však nepřebral vůbec dobře jeho pobídku. Musel se tak vracet do střední třetiny, mezitím Chabot naskočil zpět na ledovou plochu.

43:00
    Ottawa vyhazuje a nyní může vystřídat. Čtveřice hráčů v černých dresech zažila těžké střídání.

42:28
    John Tavares si odskočil na levý kruh, odkud vyslal nepříjemnou ránu, která mířila do horního růžku. Matt Murray ale fantasticky vystrčil pravé rameno.

41:50
    Jason Spezza zkusil štěstí z kruhu. Jeho rána příklepem ale nenadělala brankáři Murraymu větší potíže.

41:43
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Thomas Chabot – 2 min., držení).

41:03
    Connor Brown využil své kvalitní rychlosti, díky které se prodral po levém křídle. Přihrávku do předbrankového prostoru ale nezvládl.

40:45
    Toronto dlouho honilo puk po mantinelu, ale domácí beci si bez potíží poradili. Chabot ale poslal jen na icing, takže vhazovat se bude před Murraym.

40:20

40:01

Druhá třetina je u konce. V prostřední části byly k vidění hned čtyři góly a z toho tři dala Ottawa. Toronto sice šlo podruhé v utkání do vedení, ale góly Tkachuka, Watsona a Tierneyho totálně překlopily průběh střetnutí. Trumfy má před třetí částí Ottawa. Uvidíme, jestli nakonec zápas dovede do vítězného konce.

Střely na bránu po 2. třetině: 15 – 19

40:00

39:38
    Hosté odpálili až k bráně Ottawy, takže Murray musel svým spoluhráčům vypomoct s rozehrávkou.

39:07
    Zatím však byli nebezpečnější hostující hráči. Pokus Michejeva se ale neujal.

38:42
    Chabot naskočil zpět na led. Začíná tak další přesilová hra Ottawy Senators.

38:20
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Jason Spezza – 2 min., podrážení).

38:05
    Další nepřesnost v kombinaci Toronta znamená, že domácí opět vyhazují přes všechny čáry.

37:30
    Riellymu se nepovedlo puk nahodit za bránu Ottawy. Domácí se hned osvobodili.

37:01
    Connor Brown se společně se svým spoluhráčem vydal do přečíslení dva na jednoho. Dobruslující Joe Thornton ale dokázal svého soupeře natlačit na bránu.

36:42
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Thomas Chabot – 2 min., vysoká hůl).

36:27
    Michejev pořádně přitlačil u brány Ottawy, avšak Murray skvělým zákrokem dokázal zažehnat nebezpečí.
    35:03 Chris TIERNEY - 4:2

35:03
    Přesilovka se ale konat nebude! Ottawa totiž přidává další branku a už vede o dva góly! Brady Tkachuk znovu propasíroval přihrávku od mantinelu do lepší pozice. Pokus Nikity Zajceva sice nedoputoval až k bráně, ale před brankovištěm si počínal nejlépe CHRIS TIERNEY. Centr třetí lajny domácích z otočky zametl kotouč do sítě. 4:2. Asistence: Nikita Zajcev a Brady Tkachuk.

34:41
    Domácí si za okamžik zahrají přesilovku, momentálně mají výhodu, takže drží touš na svých hokejkách.

34:10
    Rozehrávka Joshe Browna se ale s přesností nepotkala. Po icingu se bude vhazovat před Mattem Murraym.

33:45
    Toronto nyní nefunguje v defenzívě zrovna ideálně. Další šance Ottawy ale gólem neskončila.
    32:32 Austin WATSON - 3:2

32:32
    Senators během pár desítek sekund překlápějí utkání na svou stranu! Nick Paul našel Coburna, jenž ještě šikovně uvolnil pod sebou najíždějícího AUSTINA WATSONA. Forvard domácích s číslem 16 na dresu poté krásně vymetl pavučinku Andersenovy brány. 3:2. Asistence: Braydon Coburn a Nick Paul.

32:16
    Chabot získal puk za svou bránou a následně založil rychlý protiútok, po kterém musel zasahovat i Andersen.

31:34
    Auston Matthews po kvalitní práci u mantinelu pronikl středem kluziště až ke střele. Murrayho vyrážečka ale znovu zareagovala.
    30:28 Brady TKACHUK - 2:2

30:28
    Ottawa smazává manko a stav utkání je tedy vyrovnaný! Josh Norris posunul po mantinelu až k Zajcevovi, jehož nahození sklepl do sítě BRADY TKACHUK. Útočník Senators tak napravil své předchozí zaváhání. 2:2. Asistence: Nikita Zajcev a Josh Norris.

30:12
    Obrovská příležitost Ottawy vyrovnávacím gólem nekončí! Andersenovi propadla Coburnova rána výstrojí a puk chvíli zůstal ležet volný na brankovišti. Dorážející Brady Tkachuk ale pohotový nebyl, takže mezitím si na černou gumu lehli obránci Toronta včetně brankáře.
    29:15 Alexander KERFOOT - 1:2

29:15
    Podruhé v utkání se dostávají hosté do vedení! Justin Holl našel lépe postaveného ALEXANDERA KERFOOTA, který z mezikruží naprosto přesně vypálil do horního růžku. Dobrou práci před brankovištěm odvedl i Zach Hyman, takže Matt Murray toho moc neviděl. 1:2. Asistence: Justin Holl a Ilja Michejev.

28:38
    Mitchell Marner si najel na střílenou přihrávku, jenže kotouč mu na hůl nesedl ideálně. Proto až k Murraymu nedoputoval.

27:57
    Matt Murray musel odolávat tlaku, o který se primárně staral Wayne Simmonds. Předsezonní posila Maple Leafs ale gól nedala.

27:22
    Na druhé straně zase pálil TJ Brodie. Od modré čáry ale Murrayho neohrozil zase tolik.

26:52
    Austin Watson vystřelil z otočky pouze do hrudi připraveného gólmana Toronta.

26:28
    Druhá perioda pokračuje ve velkém tempu. Nyní zase tahají za delší konec provazu hosté.

25:50
    Paul se natlačil před Muzzina a dělal si prostor k tomu, aby těsně před Andersenem mohl do kličky. V rozhodující chvíli mu ale puk utekl.

25:34
    Murraymu touš propadl pod betonem k zadní tyči, ale této chybičky Javorové listy nevyužily.

25:09
    První lajna Ottawy zažívá těžké chvíle. Už má celkem dlouhé střídání a navíc střídačka je pro ni momentálně vzdálená.

24:19
    Morgan Rielly se snažil rozpohybovat akci Toronta v útočné třetině. Nakonec si najel do předbrankového prostoru na nabídku Kerfoota, ale přes hokejky bránících hráčů přesně vystřelit nedokázal.

23:09
    William Nylander zasekl puk a poté si najel na střed útočného pásma. Jeho střela zápěstím ale nemířila do brankového prostoru.

22:52
    Hosté se tlaku hokejistů v černých dresech ubránili jen za cenu výhozu na zakázané uvolnění.

22:37
    Ottawa je ve druhé třetině zatím aktivnější. Znovu obléhá území okolo brány Maple Leafs.

21:48
    Nick Paul pokračoval ve skvělém střídání a při další možnosti dokonce trefil tyč! Na útočné modré čáře obral o puk obránce a z vrcholu kruhu následně vystřelil. Andersen se jen ohlédl za sebe.

21:14
    Andersen musel dávat pozor, neboť Nick Paul nebezpečně tečoval nahození z rohu kluziště. Zareagovat ale dánská jednička dokázala rychle.

20:40
    Toronto se dokázalo ubránit, takže po určité době zase pokračujeme v plném počtu hráčů na obou stranách.

20:14
    Přesilovku ve druhé části začíná však Ottawa ve vlastní třetině. Už moc sekund k dispozici v početní výhodě nemá.

20:01

Skončila nám první třetina, která nabídla zajímavý hokej. V úvodních minutách se sice nic moc nedělo, ale ve druhé polovině periody se bylo na co dívat. V 10. minutě otevřel skóre Zach Hyman, jenž sklepl odraženou střelu za Murrayho. V poslední minutě Ottawa ale využila přesilovku pět na tři díky skvostné střele Thomase Chabota.

Střely na bránu po 1. třetině: 6 – 8

20:00

19:48
    Domácí se chtějí v pokračující přesilovce ještě jednou dostat do útočného pásma, ale času už moc nemají.
    19:16 Thomas CHABOT - 1:1

19:16
    Přesilovku pěti proti třem už Ottawa dokázala využít. Drake Batherson vyčkal na ideální moment k přihrávce na pravý kruh, odkud THOMAS CHABOT pohotově zamířil přesně do bližší šibenice. 1:1. Asistence: Drake Batherson a Josh Norris.

18:40
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (2 min., příliš mnoho hráčů). Trest odpyká William Nylander.

18:30
    Na druhé straně ale vyrazil do samostatného úniku Zach Hyman, jenž zvolil prudkou ránu. Levou tyč ale o chlup minul, takže Toronto v oslabení vedení nenavýšilo.

18:22
    Chabot prodloužil na Bathersona, jehož pokus o vjetí do útočného pásma se nepodařil.

17:48
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Joe Thornton – 2 min., vysoká hůl).

17:35
    Tentokrát byl v hlavní roli Alexander Kerfoot, jehož rána z velké blízkosti skončila na rameni Matta Murrayho. Novic v bráně Ottawy tak předvedl další dobrý zákrok.

17:11
    Ottawa se díky Joshi Norrisovi pokusila přenést hru na opačnou polovinu, ve sprintérském souboji ale Rielly přebruslil soupeře, takže pískán byl icing.

16:36
    John Tavares napřáhl ve velké rychlosti až ke stropu haly. Jeho rána mířila k přední tyči, ale Murray zakročil vyrážečkou.

16:00
    Tim Stuetzle, jenž dnes debutuje v NHL, se objevil v ofsajdu. Hra tak musela být zastavena.

15:22
    Pobyt hostů v útočném pásmu nebyl moc dlouhý. Posléze ale z ničeho nic pálil z pravého kruhu Matthews a jeho pumelice se otřela o horní tyč.

14:40
    Extorontský Nikita Zajcev pálil hned po buly, ale ani on nepropálil vše, co mu stálo v cestě.

14:34
    Po skončení přesilovky se Ottawa poměrně dlouho držela v pásmu, ale její tlak Andersen ustál. Kotouč raději přikryl do lapačky a tím přerušil hru.

14:07
    Stepan v závěru přesilovky nabil Wolaninovi, jehož rána ale byla sražena nad horní tyč hostující svatyně.

13:17
    Frederik Andersen ale musel odolávat nepříjemnému tlaku domácích. Nakonec ale neinkasoval.

12:51
    Jakmile se hosté dostali k puku, tak ihned jej vyhodili až k Murraymu. První minutu početní výhody Ottawa nehraje dobře.

12:28
    Úvodní sekundy přesilovky tráví Senators ve středním pásmu. Obranný val Maple Leafs zatím funguje dobře.

12:10
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Travis Dermott – 2 min., sekání).

11:50
    Christian Wolanin vyslal na pravé straně volného Bathersona ke střele. Ránu křídla první formace ale srazil jeden z obránců do rohu kluziště.

11:19
    Tavaresova zadovka sice zamířila na hokejky domácích, ale ti se v úvodu utkání velmi obtížně dostávají k jakýmkoliv střelám.

10:51
    V další velké šanci se ocitl úplně osamocený Mitchell Marner na levé straně. Bránu ale netrefil o poměrně hodně čísel.
    09:59 Zach HYMAN - 0:1

09:59
    Hosté se z přesilové hry ujímají vedení. John Tavares dostal mezi kruhy dostatek prostoru k tomu, aby mohl vypálit. Jeho ránu vyrazil Murray nad sebe, ale dorážející ZACH HYMAN puk sklepl ze vzduchu. Gól padl z hranice horní tyče, takže branku musel přezkoumat videorozhodčí. 0:1. Asistence: John Tavares a William Nylander.

09:22
    Chris Tierney dokázal v nepřehledné situaci vydolovat puk a poté jej poslal do obranného pásma Toronta. Můžeme však čekat další těžké chvíle pro obranu Ottawy.

09:09
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Cédric Paquette – 2 min., držení).

08:34

08:23
    Před bránou Senators bylo velmi rušno. Matt Murray se hned dvakrát zaskvěl, nejvíce proti střele Austona Matthewse z mezikruží.

07:48
    Morgan Rielly nahazoval k teči, ale puk až k brankovišti nedoskákal. Toronto ale pokračuje ve velkém přesilovkovém tlaku.

07:09
    Jason Spezza si najel na vrchol pravého kruhu, odkud tvrdou ranou prověřil pozornost Murrayho. Brankář ale odolal.

06:40
    Vhazování se lépe vydařilo domácím, kteří se ubránili vyhozením kotouče přes všechny čáry.

06:34
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Derek Stepan – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

06:02
    Jakmile hosté mají střeleckou pozici, tak ihned to zkouší. Opět to byl Muzzin, ale Murray vyrazil před sebe.

05:49
    Auston Matthews nadvakrát dokázal propasírovat kotouč na modrou čáru, odkud pálil Jake Muzzin. Zadák Maple Leafs ale trefil připraveného Matta Murrayho.

05:15
    Frederik Andersen na druhé straně raději přerušil hru. Za chvíli se bude vhazovat po jeho pravici.

04:52
    Brady Tkachuk velmi nepříjemně přepadl přes jednoho z hostujících hráčů až na mantinel. V předklonu opustil hrací plochu, ale vypadá to, že bude v pořádku.

04:32
    Dermott hledal Hymana, ovšem útočník Toronta si nezpracoval kotouč zrovna ideálně.

03:58
    Connor Brown si udělal prostor u mantinelu, poté nahrál na modrou čáru Chabotovi, jehož střela se mezi tři tyče nevešla.

03:28
    Akci Ottawy zastavil ofsajd, hra je vůbec poprvé v tomto utkání zastavena. Po krátkém přerušení se bude vhazovat v neutrální zóně.

03:01
    Matt Murray tentokrát dobře zapracoval za bránou, zastavil tak puk, který následně poslal na čepel Chabota.

02:16
    Wayne Simmonds nebyl ve špatné pozici na levém křídle, jenže střelu tak úplně nezvládl. Černá guma se sice dokutálela k Murraymu, ale gólman Senators ihned rozehrál.

01:35
    Domácí to poprvé zkusili z velkého úhlu, ovšem Andersen zasahovat nemusel, puk totiž zamířil daleko od zadní tyče.

01:06
    Marnerovi se pletl do cesty Tavares, ale nakonec si prvně jmenovaný povyjel na levé křídlo. První střela zápasu ale nepřišla.

00:22
    Hostující Jimmy Vesey nahodil do útočné třetiny a hned poté se dlouho sváděl souboj u mantinelu. S kotoučem na holi ale vyjela Ottawa.

00:01

Senátoři dnes nastoupí v černých dresech, hostující Toronto bude hrát v bílém.

Utkání začne s mírným zpožděním, neboť Ottawa si chce pořádně užít začátek nové sezony. Na ledy NHL se totiž vrací po více než deseti měsících.

Ottawa Senators: M. Murray (Högberg) – Gudbranson, Chabot, N. Zajcev, Wolanin, Brown, Coburn – Batherson, Norris, B. Tkachuk – Dadonov, Stepan, Stuetzle – Co. Brown, Tierney, N. Paul – Watson, Anisimov, Paquette.

Toronto Maple Leafs: Andersen (J. Campbell) – Brodie, Rielly, Holl, Muzzin, Bogosian, Dermott – Marner, Matthews, J. Thornton – W. Nylander, Tavares, Vesey – Hyman, Kerfoot, I. Michejev – Simmonds, Spezza, Barabanov.

Rozhodčí: Meier, Syvret – Barton, Brisebois.

Toronto už má za sebou jeden zápas, takže bude určitě rozehranější. Ten dotáhlo do vítězného konce, i když se ke dvěma bodům pořádně nadřelo. Proti Montrealu dokonce celý zápas jenom dotahovalo, takže si nakonec vynutilo gólem v polovině poslední třetiny prodloužení. To už ale Maple Leafs zvládli na jedničku a díky brance Morgana Reillyho tak zapsali první vítězství v sezoně. Na rozdíl od Ottawy se kádr Toronta příliš nezměnil, pár změn ale určitě najdeme. Ze San Jose tak dorazil Joe Thornton a z mistrovské Tampy Zach Bogosian. Odchod z kanadského týmu pak zaznamenal Cody Ceci nebo Kyle Clifford. Hlavním problémem Maple Leafs je tak stále defenziva, útočná síla je ale pořád opravdu ohromná, tak uvidíme, jestli jim přinese druhou letošní výhru.

První utkání sezony
    Toronto vs. Montreal – 5:4pp

Nejproduktivnější hráči
    William Nylander 3 body (2+1)
    John Tavares 3 bodů (1+2)
    Morgan Reilly, Jimmy Vesey 1 bod (1+0)

Ottawa naposledy sehrála soutěžní zápas před deseti měsíci, takže se hodně těžko odhaduje, ještě vzhledem k obměně kádru, jak na tom vlastně je. V posledních letech to však není žádná sláva, což je všeobecně známo. Loni byli Senators předposledním týmem celé ligy, dva roky zpátky pak úplně nejhorší a ještě o jeden rok dříve opět předposlední. Letos mají tedy co napravovat, tak uvidíme, jak se to s novými hráči bude dařit. Těch přišlo opravdu mnoho, kvůli čemuž nějací také odešli. Odešel tak třeba Bobby Ryan, Anthony Duclair nebo velká golmánská ikona Craig Anderson. Příchody ale naopak byly o dost zajímavější, protože z Floridy přišel Jevgenij Dadonov, z Pittsburghu pak nová brankářská jednička Matt Murray a za Ottawa bude také hrát mladík Tim Stützle, který byl trojkou loňského draftu. Senátoři si tak od toho nového týmu slibují hodně, tak uvidíme, jak začne nový ročník.

Zdravím všechny hokejové fanoušky! Dnes nás čeká o trochu chudší hokejová noc, avšak stále bude k vidění slušný počet zápasů NHL. V jednom z nich tak na sebe narazí Ottawa a Toronto. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 20. Chabot (Batherson, Norris), 31. B. Tkachuk (N. Zajcev, Norris), 33. Watson (Coburn, N. Paul), 36. Tierney (N. Zajcev, B. Tkachuk), 47. Stepan (B. Tkachuk, Batherson) – 10. Hyman (Tavares, W. Nylander), 30. Kerfoot (Holl, I. Michejev), 48. Tavares

Ottawa Senators: M. Murray (M. Högberg) – Gudbranson (A), Chabot (A), N. Zajcev, Wolanin, Brown, Coburn – Batherson, Norris, B. Tkachuk (A) – Dadonov, Stepan, Stützle – Co. Brown, Tierney, N. Paul – Watson, Anisimov, Paquette.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (J. Campbell) – Brodie, Rielly (A), Holl, Muzzin, Bogosian, Dermott – Marner (A), Matthews, J. Thornton – W. Nylander, Tavares (C), Vesey – Hyman, Kerfoot, I. Michejev – Simmonds, Spezza, Barabanov.

Rozhodčí: Meier, Syvret – Barton, Brisebois