Peña Deportiva – Valladolid 1:4 (po pr.) | Almería – Alavés 5:0 (kon.) | Girona – Cádiz 2:0 (kon.)
Fuenlabrada – Levante 1:1 (2:4 po pen.) | Leganés – Sevilla 0:1 (po pr.) | Rayo Vallecano – Elche 2:0 (kon.)
Peña Deportiva
1:4 (1:0)
Real Valladolid
Sobota 16.01.2021, 12:00 • Santa Eulária des Riu, Ibiza • Španělský pohár • 3. kolo

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 6:8. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 30:17. (14:36:43)

Real Valladolid se sice trápil více než by bylo zdrávo, Během 90 minut nedokázal zdolat bojovný tým z třetí ligy Peňa Deportiva. V prodloužení to však již byla jiná písnička, nejprve otočil skóre z penalty Mesa, následně byl vyloučen Colau a gólově se tak mohli prosadit opět Mesa a Plano. Real Valladolid tak splnil svůj úkol apostupuje s menšími obtížemi do dlaíš fáze Copa del Rey. Mějte hezký zbytek dne.

120

119
    Jimenéz bude pomaličku rozehrávat od své branky, ale zas ne moc pomalu, protože už jednu žlutou kartu na svém kontě má.

118
    Ještě jeden přímý kop ve středu hřiště pro hostující tým.
    116. PLANO - 1:4

116
    Real Valladolid právě vstřelil branku!
    Do rozhozené a nesoustředěné obrany uvolnil Weissman nabíhajícího ÓSCARA PLANA a ten zvyšuje skóre již na 4:1 pro Real Valladolid!

115
    Osud utkání je již rozhodnut.

113
    Žlutou kartu dostává Antonio López (Peña Deportiva).
    Žlutou kartu dostává Lucas Freitas (Real Valladolid).
    112. MESA - 1:3

112
    Autorem branky je ROQUE MESA, kterého ke skórování vyzval přesným pasem Óscar Plano – 1:3!

111
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Villa, přichází Freitas.

110
    Hosté si opět rozehrají rohový kop.

109
    António López nebyl úspěšný při své snaze ohrozit branku soupeře.

108
    Real Valladolid v poklidu kombinuje před svým pokutovým územím.

106
    Střídání v týmu Peña Deportiva: ze hřiště odchází Migulete, přichází jago Parga.
    Střídání v týmu Peña Deportiva: ze hřiště odchází Marc De Val, přichází Cristian Cruz Medina.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Tato část hry zřejmě rozhodla o všem důležitém. Nejprve z penalty dostal do vedení Valladolid Mesa. O pár minut později byl navíc za protesty vyloučen záložník Colau.