Vyšehrad – Chrudim 2:3 (kon.) | Ostrava B – Třinec 2:0 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 4:1 (kon.)
Ružomberok – L. Mikuláš 2:2 (kon.) | Trebišov – FC Košice 3:2 (kon.) | Senica – Líšeň 2:1 (kon.)
Wisla Krakov – Žilina 2:2 (kon.) | Cracovia – Nieciecza 2:0 (kon.) | Wisła Pł. – Wigry 2:0 (kon.)
Nitra – Púchov 2:1 (kon.) | Raków – Mariupol 2:2 (kon.)
FK Senica
2:1 (1:0)
SK Líšeň 2019
Sobota 16.01.2021, 12:00Přípravný zápas

Senica přidala v závěru svou druhou branku. Český celek reagoval až v poslední minutě, nicméně k vyrovnání se již nedostal. (13:45:55)

90
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PATRIK DEMETER.

81
    Senica dala gól! Autorem pokutového kopu je TOMÁŠ MALEC.

46

Slovenský celek se po půl hodině hry dostal do vedení a do druhého poločasu bude vstupovat s jedno brankovým náskokem.

45

34
    Senica dala gól! Domácí se ujímají jako první vedení. Střelcem branky je TOMÁŠ MALEC.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.