Mladá Boleslav – Litvínov 2:3 (kon.) | K. Vary – Olomouc 3:2 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:0 (kon.)
Plzeň – Liberec 2:3 (po pr.) | Kometa Brno – Mountfield HK 1:2 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 1:2 (kon.)

59:58
    Dvě vteřiny před koncem se strhla šarvátka mezi deseti hráči u hostující střídačky. Sudí celou situaci ale rychle uklidnili. Nicméně na trestnou usedli domácí Tomáš Marcinko a hostující Jan Buchtele, oba obdrželi dvouminutový trest za hrubost.

56:14
    David Musil zcela mimo hru napadl Michala Řepíka, sudí toto počínání ocenili trestem na 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Musil míří do kabiny. Dvouminutový trest odpyká Daniel Kurovský.

50:49
    Robert Říčka si v souboji s Tomášem Kundrátkem nepohlídal výšku své hole a trefil obličej třineckého beka. Přesilovka pro Oceláře.

46:33
    Matěj Stránský u hrazení podrazil jednoho z protihráčů, Sparta si po komerční přestávce zahraje svou první přesilovku v zápase.

40:48
    Přesilovka domácích bude dvojnásobná. Adam Polášek si nepohlídal výšku tvrzeného skla a poslal kotouč přímo do hlediště. Devadesát vteřin přesilovky pět na tři pro domácí.

40:18
    Oceláři si hned v úvodu třetí třetiny zahrají přesilovou hru. Matěje Stránského za Machovského brankou poslal k ledu Jan Košťálek, dvě minuty za podrážení pro sparťanského beka.

11:54
    Oceláři se po inkasované brance vrhli do útočné třetiny. Jejich snaha sice srovnání nepřinesla, po faulu Davida Vitoucha na Hrňu ale budou domácí hrát první přesilovku.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 28. Rodewald (Kundrátek, Jaroměřský), 35. Martin Růžička, 42. Marcinko (P. Vrána, Martin Růžička), 45. M. Stránský (Martin Růžička), rozh. náj. Martin Růžička – 12. Buchtele (Pech, Říčka), 42. Pech, 48. Říčka (Pech, Němeček), 51. Jurčina (Tomášek)