Barys – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Omsk 4:1 (kon.) | Čeljabinsk – Jaroslavl 4:0 (kon.)
Čerepovec – Minsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Nižněkamsk – Riga 3:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Novosibirsk 3:4 (2:3 po s.n.)
Kazaň – N.Novgorod 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 3:1 (kon.)
Ak Bars Kazaň
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Neděle 17.01.2021, 15:30 • Tatněfť Arena, Kazaň • KHL

Ak Bars Kazaň vyhrává díky povedené třetí třetině tento zápas 2:0 a získává body do tabulky. Střelecky byli sice mírně aktivnější hosté (31:30), ale kazaňský Adam Reideborn pochytal všech 31 střel soupeře. Domácí celek neinkasoval a bere body. (17:55:52)

59:42 Patrice CORMIER - 2:0

59:42
    Kazaň vstřelila branku!
    A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje. PATRICE CORMIER zblokoval přihrávku soupeře, a pak se přes celé hřiště trefil do prázdné branky.

59:04
    Hostující celek sice vyhrál buly v útočném pásmu, ale vypálit nedokázal. Následně Kazaň vyhodila přes všechny čáry.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry.

58:41
    Novgorod se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

58:30
    Domácí zakončit nedokázali, hosté rychle otočili směr hry a Adam Reideborn přerušil hru.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté hrají v šesti. Jsou v útočném pásmu.

58:00
    Oddechový čas pro hosty.

57:26
    Roman Rukavišnikov a Roman Ljubimov dobře pracovali ve svém obranném pásmu a nenechali Novgorod vypálit.

57:00
    Situace dva na dva, Roman Ljubimov (Kazaň) se chtěl dostat do zakončení, ale obrana přihrávku na něj zblokovala.

56:40
    Mnoho času už hostujícímu celku na případné vyrovnání nezbývá.

56:18
    Georgij Mišarin (N.Novgorod) to zkoušel od modré čáry, jeho pokus ale nebyl přesný. Následně jeho spoluhráči přišli o útočné pásmo.

56:00
    Trevor Murphy (Kazaň) pálil z dobré pozice, s jeho ránou si brankář snadno dokázal poradit.

55:45
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

54:51
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, aktivní střelecky je domácí celek, v tomto ohledu vede 28:25, ale zatím dokázal vstřelit jen jednu branku.