Katar – Japonsko 31:29 (kon.) | Kapverdy – Německo 0:10 (kont.) | Tunisko – Brazílie 32:32 (kon.)
Angola – Chorvatsko 20:28 (kon.) | Argentina – Bahrajn 24:21 (kon.) | Maďarsko – Uruguay 44:18 (kon.)
Polsko – Španělsko 26:27 (kon.) | Kongo – Dánsko 19:39 (kon.)
Tunisko
32:32 (20:16)
Brazílie
Neděle 17.01.2021, 18:00 • New Capital Sports Hall, Káhira • Mistrovství světa • Skupina B

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (19:40:14)

Reklama na házenou. Neskutečné drama vyústilo ve zcela zaslouženou remízu. Brazílie po prvním poločase překvapivě ztrácela čtyři branky, po deseti minutách ale manko dorovnala. Tunisko to ovšem v ten moment nevzdalo a minutu před koncem vedlo o dvě branky. Jenže závěr si absolutně nepohlídalo a po zbytečném inkasování v samotném závěru bere jen bod. I když si myslím, že pokud by někdo remízu nabídl Tunisu před samotným duelem, tak by ji bral všemi deseti. Po šedesáti minutách dechberoucího výkonu ale bude mít trochu hořkou pachuť.

Tunisko – Brazílie 32:32 (20:16)
    Nejvíce branek: Amine Darmoul 9, Rzig 7/2, Maaraf 4 – Teixeira 7/3, Hackbarth 6/3, Inoue Langaro 6. Rozhodčí: M. Hansen (DEN) – J. Madsen (DEN). Sedmimetrové hody: 2/2 – 8/6. Vyloučení: 5:4.

Konec zápasu. (32:32)

60
    V poslední sekundě ještě vystřelil bin Abdalláh. Míč se od břevna odrazil na čáru. Verdikt rozhodčích byl dvakrát změněn, aby nakonec gól nebyl uznán. (32:32)
    60
    Neuvěřitelné! Tunis naprosto promrhal šanci na výhru a z rychlého brejku inkasuje! (32:32)
    60
    Cesar Rodrigues ještě vykřesal naději pro svůj tým. (32:31)

60
    Oddechový čas pro Brazílii. (32:30)
    60
    Darmoul se postaral o přesný podstřel a troufám si říct, že je rozhodnuto! (32:30)

59
    Oddechový čas pro Tunisko. (31:30)

58
    Harbaoui chytá nebezpečný pokus z pravého křídla a Tunisko je blízko k senzační výhře! (31:30)
    58
    Sanaí se probil do lepší střelecké pozice a poslal svůj tým dvě minuty před koncem do vedení. (31:30)
    58
    Torriani dostal příliš mnoho prostoru na levém křídle, čehož i využil. (30:30)
    57
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tuniska (Issam Rzig). (30:29)

57
    Neskutečné emoce. Tunisané hrají jako tým, i díky čemuž teď vybojovali sedmimetrový hod. (29:29)

56
    Langaro z levé spojky nepropálil Harbaouia! (29:29)

56
    Vyloučení v týmu Tunisko (Muhammad Súsí). (29:29)

56
    Tohle nevypadá dobře. Maaraf si přisedl nohu a ze hřiště odchází jen za pomoci zdravotníků. (29:29)
    55
    Toumi skočil do brankoviště a v pádu poslal míč do pravého horního rohu. (29:29)