Nitra – Košice 2:3 (0:2 po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 3:1 (kon.) | Trenčín – Zvolen 3:2 (po pr.)
HC Slovan – Detva 4:1 (kon.) | Banská Bystrica – Miskolc 3:2 (kon.) | Michalovce – Poprad 4:3 (kon.)
po s.n. (0:2)
HK Nitra
2:3 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
HC Košice
sk Neděle 17.01.2021, 16:00 • Nitra Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 32. kolo

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Košice.
    Autorom víťazného gólu je BELLUŠ.

59:26
    Nitra dala gól!

Tak to je neuveriteľné! Nitre vyšla hra bez brankára na výbornú a domáci vyrovnávajú krátko pred koncom tretej tretiny na 2:2! Po peknej kombinácii sa k puku dostal pri tyčke súperovej bránky MAREK TVRDOŇ a ten ho krásnym spôsobom dopravil do siete – 2:2! Sedláček sa ešte teraz čuduje, ako to padlo do bránky.
    Asistencie: Mathieu Foget.

30:16
    Košice dali gól!

Hostia otáčajú vývoj tohto stretnutia vo svoj prospech! Košícký tlak už bol naozaj drvivý a je tu zaslúžený obrat skóre, keď sa k puku dostal Michal Chovan, ktorý poslal strieľanú prihrávku pred domácu bránku a pri tyčke sa úspešne presadil
    PAVEL KLHŮFEK – 1:2!
    Asistencie: Michal Chovan.

20:24

A je vyrovnané! Tak to je priam fantastický vstup hostí do druhej tretiny, hneď v jej úvode sa dočkali prvého gólu v tomto zápase a ten priniesol vyrovnanie. Celé to začalo u Michala Chovana, ktorý krásnou prihrávkou našiel na druhej strane Baráneka, ten následnie poslal puk na voľného BRUNA MRÁZA a ten presnu strelou prekonáva Cowleyho – 1:1!
    Asistencie: Marek Baránek, Michal Chovan.

13:22

Veľký tlak domácich smeruje k prvému presnému zásahu v tomto zápase! Nitra výborne zakombinovala v útočnom pásme, Foget vyškolil celú súperovu obranu, poslal puk pred bránku na voľného JAKUBA MINÁRIK a ten hu upratal do siete – 1:0!
    Asistencie: Mathieu Foget, Andrej Kollár.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 14. Minárik (Foget, Kollár), 60. Tvrdoň (Foget) – 21. Mráz (Baránek, Chovan Mi.), 31. Klhůfek (Chovan Mi.), rozh. náj. Belluš