Sparta – Motor ČB 6:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:1 (po pr.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 3:2 (3:1 po s.n.)
Zlín – Plzeň 2:0 (kon.) | Liberec – K. Vary 4:3 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 3:0 (kon.)
Berani Zlín
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Úterý 19.01.2021, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga • 37. kolo

55:59
    A mimo jiné tak hlavně Huf předvádí v posledních minutách doslova heroické zákroky! Nyní zlikvidoval naprosto jasnou šanci Viktora Lang, který už měl skoro ruky nahoře.

53:31
    Tak po delší době tady byl nějaký výpad domácích a že to stálo za to! Svoboda se dostal do úniku dva na dva, poté přihrával na Köhlera, kterému ale smolně projel kotouč pod hokejkou.

45:39
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Sebastíán Malát – 2 min., vysoká hůl).

35:57
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (David Stach – 2 min., sekání).

33:14
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Vojtěch Dobiáš – 2 min., podrážení).

29:51
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Lukáš Kaňák – 2 min., nedovolené bránění).

28:05
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Zdeněk Okál – 2 min., hákování).

22:27
    Tak toto byl blok na poslední chvíli! Sebera už nahrával před bránu na dojíždějícího Sedláčka, tomu ale na poslední chvíli tečoval puk jeden z obránců Škody a tak končí za Frodlovou bránou.
    17:01 Pavel KUBIŠ - 2:0

17:01
    Zlín právě vstřelil branku!
    A je tu druhá branka domácích! Dalo by se říct, že se může jednat i o lehké překvapení vzhledem k tempu Beranů v posledních minutách. Toto počínání domácích ale napravil Lukáš Vopelka, který po úniku dva na dva provedl naprosto ukázkovou souhru s jeho spoluhráčem PAVLEM KUBIŠEM, která skončila úspěšným zakončením. Asistence: Lukáš Vopelka.

13:19
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Ferenc – 2 min., sekání).
    06:59 Dalibor ŘEZNÍČEK - 1:0

06:59
    A máme tady první branku utkání. Po střele od modré se o ní postaral DALIBOR ŘEZNÍČEK. Tomu k prvnímu gólu přispělo mimo jiné i štěstí, poté co Frodlovy vypadl kotouč z lapačky přímo za jeho záda. Asistence: Bedřich Köhler a Pavel Kubiš.