Jekatěrinburg – Petrohrad 1:3 (kon.) | Magnitogorsk – Jaroslavl 4:1 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 2:3 (kon.)
Ufa – Čerepovec 4:2 (kon.) | Kazaň – Riga 4:5 (po pr.) | Kunlun – Chabarovsk 2:3 (po pr.)
N.Novgorod – Nižněkamsk 7:1 (kon.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | Jokerit – Barys 1:4 (kon.)
Soči – Minsk 2:3 (po pr.) | Viťaz – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Úterý 19.01.2021, 15:00 • Arena Metallurg • KHL

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek dnešního dne. (17:20:28)

Česká a slovenská stopa
    Andrej Nestrašil (MET) – 0+1, +/- účast, 6 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 15:59

Zápas je u konce, Magnitogorsk dokázal na domácím ledě porazit Lokomotiv 4:1. Dlouho to byl velmi vyrovnaný a napínavý zápas, kteří domácí rozhodli až v závěru. V první třetině se trefil domácí Nikolaj Prochorkin. Na začátku druhé části zápasu vyrovnal Anton Lander, ale ještě před druhou přestávkou Magnitce vrátil vedení Grigorij Dronov. Ve třetí třetině pak Metalurg rozhodl o své vítězství, když se nejprve ve 48. minutě prosadil Maxim Karpov a v 57. minutě uzavřel skóre zápasu gólem na 4:1 Archip Několenko. Magnitogorsk vyhrál už šesté domácí utkání s Jaroslavlí v řadě.

59:29
    Lokomotiv ještě tráví čas v útočném pásmu, už je ale více než jasné, že na jeho porážce se nic nezmění.

58:57
    Po zakázaném uvolnění se ještě bude vhazovat před brankou Metallurgu.

58:35
    Archip Několenko se dostal do další šance, ale tentokát Konovalova nepřekonal, druhého gólu v zápase se nedočkal.

57:24
    Jaroslavl se ještě nevzdává a usazuje se v útočném pásmu, na vyrovnání už má ale hodně málo času.
    56:12 Archip NĚKOLENKO - 4:1

56:12
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Přesilovou hru sice Magnitogorsk nevyužil, ale prosadil se posléze a už vede 4:1! ARCHIP NĚKOLENKO dostal od Korobkina výbornou přihrávku mezi kruhy a svou bombu namířil přesně k tyči. Konovalov nedokázal reagovat. Asistence: Jegor Korobkin.

55:12

55:06
    Jaroslavl tohle oslabení zatím zvládá opravdu dobře, nyní ušetřila hodně času pobytem v útočném pásmu.

54:07
    Znovu se Lokomotivu povedlo vyhodit puk přes celé hřiště.

53:47
    Hosté se zatím brání dobře, Magnitogorsk se ještě nedokázal natrvalo usadit v útočném pásmu.

53:12
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Korškov – 2 min., krosček).

52:36
    Jakovlevova dlouhá přihrávka byla nepřesná, je z toho zakázané uvolnění.

51:37
    Magnitogorsk si zatím v pohodě střeží své dvoubrankové vedení, do konce je v posledních minutách aktivnějším týmem.

50:47
    Nestrašil se už chystal z pravého kruhu vypálit, když mu jeden z obránců Jaroslavle na poslední chvíli vypíchl puk.

49:49
    Nikolaj Prochorkin dostal od Jakovleva krásnou přihrávku do jízdy, ale nepočínal si dobře, jeho následná zadovka byla nepřesná.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 14. Prochorkin (Košelev, J. Jakovlev), 38. Dronov (Holm, Švyrjov), 48. Karpov (Mozjakin, A. Nestrašil), 57. Několenko (Korobkin) – 22. Lander (Kajumov)

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora – Zemčonok, J. Jakovlev (A), Minulin, Pašnin, Holm, Dronov, Nikolajev – S. Plotnikov (A), Prochorkin, Košelev – N. Kuljomin, Rasmussen, Goldobin – Karpov, A. Nestrašil, Mozjakin (C) – Korobkin, Několenko, Švyrjov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Pasquale) – A. Marčenko, Ohtamaa, M. Osipov, Barancev, Savčenko, Čerepanov, Misjul, Malyšev, Rafikov – Pulkkinen (C), V. A. Tkačov, A. Petersson (A) – J. Averin (A), Lander, Kraskovskij – Korškov, Alexejev, Kajumov – Beljajev, Tesanov, Berjozkin.

Rozhodčí: Fraňo, Hribik – Maximovskij, Parikov