Japonsko – Angola 30:29 (kon.) | Uruguay – Kapverdy 10:0 (kont.) | Španělsko – Tunisko 36:30 (kon.)
Chorvatsko – Katar 26:24 (kon.) | Bahrajn – Kongo 34:27 (kon.) | Německo – Maďarsko 28:29 (kon.)
Brazílie – Polsko 23:33 (kon.) | Dánsko – Argentina 31:20 (kon.)
Španělsko
36:30 (17:14)
Tunisko
Úterý 19.01.2021, 18:00 • New Capital Sports Hall, Káhira (Egypt) • Mistrovství světa • Skupina B

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (36:30)

Dnešní zápas je u konce. Tunisko drželo s favoritem krok a ještě krátce po změně stran prohrávalo pouze o dvě branky. Pak ale Španělsko zabralo a v průběhu dokonce vedlo i o osm zásahů, Tunisané se i přes zlepšený výkon v závěru na bodový zisk nezmohli a Španělsku podlehli o šest gólů. Na turnaji sice nepředvádějí špatné výkony a dokonce jednou dosáhli i na remízu s Brazílií (29:29), jenomže i přesto končí ve slupině B na posledním čtvrtém místě a čeká je tak jen Prezidentský pohár. Naopak Španělé postupují do další fáze z prvního místa, kde se pokusí poprat o čtvrtfinále. (36:30)

Španělsko – Tunisko 36:30 (17:14)
    Nejvíce branek: Fernández Pérez 10, Marchán Criado 5, Dujshebaev 4 – Amine Darmoul 8, Toumi 5, Čábáláh 5. Rozhodčí: Hansen – Madsen (DEN). Sedmimetrové hody: 2/1 – 2/1. Vyloučení: 5:3. (22:05:15)

Konec zápasu. (36:30)
    60
    V poslední sekundě ještě skóruje Figueras Trejo a Španělsko proto vítězí o šest gólů. (36:30)

60
    Toumi tentokráte nevyzrál na Péreze de Vargase a zápas tak pomalu končí. (35:30)
    59
    Toumi vybojoval míč a proměnil rychlý brejk, ale pro Tunisko už je příliš pozdě. (35:30)
    58
    Následnou akci Tuniska snadno proměňuje Čábáláh. (35:28)

58
    Španělé sice neuspěli, ale do konce zápasu zbývá jen něco málo přes dvě minuty. (35:28)
    58
    Darmoul se teď prosazuje dokonce poosmé a svůj výběr jednoznačně táhne střelecky. (35:28)

57
    Zápas se už spíše dohrává, Tunisko nyní útočí. (35:27)
    56
    Z pravého křídla nyní skóruje Sole. (35:27)
    55
    Darmoul dává už svůj sedmý gól v zápase, nicméně Tunisko stále výrazně ztrácí. (34:27)

55
    Harbaoui vytáhl vynikající zákrok, ale jeho výběru to už zřejmě nebude nic platné. (34:26)
    55
    Definitivní jistotu Španělsku nyní dává (34:26)

54
    A je tomu skutečně tak, Maqueda odchází na lavičku. (33:26)

54
    Podruhé v zápase je zkoumáno video a uvidíme, jestli bude Maqueda vyloučen na dvě minuty. (33:26)