Č. Budějovice – Příbram 2:1 (kon.) | Ostrava – Slovácko 1:2 (kon.) | Opava – Sparta 0:3 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (0:1)
FK Příbram
Středa 20.01.2021, 16:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • FORTUNA:LIGA • 14. kolo

Ode mne je to vše, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne. (17:58:02)

Je konec utkání, ve kterém Dynamo dokázalo otočit vývoj utkání a nakonec bere všechny tři body. Ve druhém poločase se za domácí trefili Benjamin Čolić a Matěj Mršić, kteří svému týmu zajistili druhou výhru v řadě.

90+4

90+3
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Petr Javorek, přichází Karol Mészáros.

90+1
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Matej Mršić, přichází Lukáš Skovajsa.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

87
    Příbram se snaží být aktivní, ale v deseti je to pro ně velice složité.

85
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Marko Alvir, přichází Lukáš Havel.

85
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Martin Nový, přichází Jiří Januška.

84
    Žlutou kartu dostává Jaroslav Drobný (SK Dynamo Č. Budějovice).

82
    Útočný faul Příbramských překazil snažení o vyrovnání.

81
    Žlutou kartu dostává hostující trenér Pavel Horváth.
    79. Matej MRŠIĆ - 2:1

79
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Za necelé tři minuty Dynamo otáčí vývoj skóre! Zhruba pět metrů natáhl ke střele slabší nohou MATEJ MRŠIĆ a parádní ranou na přední tyč posílá svůj tým do vedení.

77
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Pavel Hájek, přichází Jan Kvída.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Filip Zorvan, přichází Stanislav Vávra.
    76. Benjamin ČOLIĆ - 1:1

76
    Bosenský fotbalista BENJAMIN ČOLIĆ je i nadále v letošním ročníku stoprocentní! Proměnil i třetí pokutový kop v této sezoně a srovnává na 1:1.

75
    Do vápna rychle pronikl Benjamin Čolić a byl faulován! Je z toho penalta pro domácí.
    72. Cmiljanovič srazil Novákův centr do vlastního břevna

Filip Kortus

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 76. Čolić (pen.), 79. Mršić (Ekpai) – 6. Zorvan (Cmiljanović)

Karty:   84. Drobný (CEB) – 58. Zorvan (PRI)   40. Kingue (PRI)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:21.
    SK Dynamo Č. Budějovice: Drobný – Čolić, Králik, Talovierov, P. Novák – Čavoš (C), M. Valenta (46. Ledecký) – Brandner (46. Ekpai), Javorek (90+3. Mészáros), Mršić (90+1. Skovajsa) – Alvir (85. L. Havel).
    Náhradníci: Vorel – L. Havel, Skovajsa, Ekpai, Havelka, Mészáros, Ledecký.

FK Příbram: Kočí – Laňka, Tregler, Kingue, Cmiljanović – Nový (85. Januška), Vais (62. Vilotić), Zorvan (77. Vávra), Soldát (C), Hájek (77. Kvída) – Voltr (62. Dočekal).
    Náhradníci: Melichar – Svoboda, Vilotić, Vávra, Kvída, Dočekal, Januška.

Rozhodčí: Matějček – Hájek, Melichar