Litvínov – Třinec 1:2 (kon.)
konec
HC VERVA Litvínov
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Středa 20.01.2021, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga (ČR) • 37. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:46:33)
   
  Na straně hostů byl nejlepším hráčem vyhlášen Petr Vrána, na domácí straně pak František Lukeš.
   
  Střely na branku: 26 – 24
   
  Je dobojováno. Ve druhé třetině už žádná branka nepadla a hosté tak své nejtěsnější možné vedení uhájili až do konce. Domácím nepomohla ani závěrečná powerplay, ve které byli mnohdy hodně nebezpeční. Dnes tak nezapíší ani jeden bod, zatímco hosté si odvezou plný počet bodů.
   
  Konec zápasu.
   
  59:56
  Ještě to zkusil z otočky Lukáš Žejdl, ale jeho pokus šel jen do boční konstrukce třinecké klece. A už to vypadá, že je zápas u konce.
   
  59:35
  A znovu je puk ve středním pásmu. Hosté to takticky hrají velmi dobře a snaží se soupeře nepustit do žádného zakončení.
   
  59:01
  Třinečtí dostali puk do své moci a ze středního pásma ho nahodili do domácího teritoria. Znovu tak ukrojili cenné vteřiny.
   
  58:28
  Balinskis pálil tvrdě na Štěpánka, který byl znovu připraven. Domácí se stále snaží o vyrovnání, které zatím nepřichází.
   
  58:12
  Po závaru před brankou hostů se dobře zorientoval Jakub Štěpánek, který vleže zastavil puk a hned na to přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
   
  58:02
  Domácí klec je prázdná, Litvínov to zkouší se šesti bruslaři v poli.
   
  58:02
  Domácí celek si bere oddechový čas.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:26
  Třinečtí dostali puk za branku soupeře, poté se natlačili před Zajíčka, ale zblízka ho nepřekonali. Na druhou stranu pak hned jdou zase domácí hráči.
   
  56:40
  Hosté se už nikam neženou a začínají své těsné vedení bránit. Domácím rychle ubíhá čas a stále se nemohou dostat k vyrovnání.
   
  55:56
  Viktor Hübl na pravém kruhu švihl do puku a Štěpánek pak vytasil další pohotový semafor a má puk pod kontrolou.
   
  55:11
  Martin Hanzl se dostal do těsné blízkosti Jakuba Štěpánka, ale před ním vyslal nepřesnou střelu. Hosté poté dostali puk do středního pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
   
  54:52
  Cibulskis chtěl využít hostujícího střídání a rychle poslal puk na Pawla Zygmunta, který ale jeho pobídku nepřijal a puk skončil mimo jeho hůl.
   
  54:09
  Taylor Leier se dostal ke střele před Šimonem Zajíčkem, ale domácí brankář má kotouč ve své moci a před dotěrnými hosty raději hru zastavuje.
   
  53:26
  Martin Látal vyvezl touš z obranného pásma a hledal přihrávkou spoluhráče, ale k tomu se kotouč nedostal. Další promarněná akce domácích.
   
  52:44
  Stránský podél pravého mantinelu zavezl puk do útočné třetiny, kde nyní hosté kombinují před Šimonem Zajíčkem. Ten se v posledních chvílích ve svém brankovišti rozhodně nenudí.
   
  52:12
  Jakub Petružálek hledal přihrávkou Lukáše Žejdla těsně u branky soupeře, ale druhý jmenovaný na kotouč vůbec nedosáhl.
   
  52:07
  Na řadě je další komerční přestávka.
   
  51:43
  Od modré čáry střílel hodně tvrdě Tomáš Kundrátek, ale i s touto nebezpečnou střelou si Šimon Zajíček poradil.
   
  51:08
  Martin Hanzl vyzkoušel pozornost Jakuba Štěpánka, který proti jeho nebezpečné střele zakročil a puk ukryl do lapačky. Následně pak nechal hru zastavit.
   
  50:20
  Domácí celek je v plném počtu.
   
  49:55
  Taylor Leier dostal nabito na pravý kruh a jeho dělovka z první zaměstnala Šimona Zajíčka, jenž se zaskvěl dalším pohotovým zákrokem.
   
  48:57
  Erik Hrňa dostal nabito a hned zakončil, ale kotouč skončil na obraně Vervy, která ho posílá až před branku Jakuba Štěpánka.
   
  48:20
  Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Tomáš Pospíšil – 2 min., sekání).
   
  47:58
  Hosté si znovu počínali velmi dobře před domácí klecí, kde střílel Milan Doudera, ale s jeho projektilem si poradil Šimon Zajíček a má kotouč ve své moci.
   
  47:00
  Michal Kovařčík se natlačil mezi kruhy, ale jeho pokus končí jen na Šimonu Zajíčkovi, který nechává hru plynout a posílá kotouč na hokejky svých spoluhráčů.
   
  46:32
  Od vlastní branky se do akce dostávali opět hráči Litvínova. Zdráhalova přihrávka na Martina Hanzla šla ale mimo hůl spoluhráče.
   
  46:08
  Další komerční přestávka.
   
  45:56
  Znovu se litvínovští hokejisté dostali ke střele před brankou soupeře, ale Jakuba Štěpánka příliš neohrozili.
   
  45:19
  Od modré čáry střílel Jan Ščotka, ale jeho pokus šel mimo tři tyče. Následně pak se do rychlého protiútoku dostali hosté a proti Leierovi pak domácí brankář pohotově zakročil.
   
  44:37
  Po Irvingově přihrávce střílel Patrik Demel, ale jeho pokus byl nepřesný a rozhodně nemohl vést k vyrovnání. Nicméně Litvínov se stále drží v pásmu Třince.
   
  43:32
  Ale před ním nezahrozili a museli se vracet zpět do obrany, neboť se rodil útok domácího celku.
   
  43:10
  V ofsajdové pasti se ocitli domácí hráči a vhazovalo se ve středním pásmu. Puk získali hosté a namířili si to před branku Zajíčka.
   
  42:26
  Jan Ščotka poslal puk na Lukáše Žejdla, který z prostoru mezi kruhy tvrdě vystřelil, ale Jakub Štěpánek zapisuje další přesný zákrok a drží těsné vedení třineckých Ocelářů.
   
  41:27
  Viktor Hübl střílel z úhlu a pro Štěpánka nebylo těžké dostat puk k sobě. Následně pak jdou hosté do další akce.
   
  40:35
  Marian Adámek se dobře zorientoval při pokusu domácích a získal puk na svou stranu. Třinec tak otáčí hru směrem k brance Šimona Zajíčka.
   
  40:15
  Hned v úvodu třetí třetiny musel do zákroku Jakub Štěpánek, který nechal hru přerušit, buly bude vhozeno po jeho levé ruce.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Další třetina začne přibližně v 19:08.
   
  Střely na branku: 16 – 19
   
  Také druhé dějství je u konce. To patřilo hostům, kteří se dostali v přesilové hře k vyrovnání po střele Tomáše Marcinka. Nakonec pak i Oceláři strhli vedení na svou stranu po šikovné teči Petra Vrány. Domácí tak přišli o své vedení a ve třetí třetině budou usilovat o srovnání pro ně zatím nepříznivého stavu.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  39:44
  Hosté se ještě dostali do akce před brankou Zajíčka. Z levého kruhu nebezpečně vystřelil Jan Jaroměřský, ale jeho pokus končí v lapačce domácího brankáře.
   
  39:00
  Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
   
  37:35
  Pawel Zygmunt nechal kotouč Josefu Jíchovi a ten zblízka zakončil před Jakubem Štěpánkem, ovšem bylo to nakonec nepřesné.
   
  36:56
  A znovu hráči Třince operovali před Šimonem Zajíčkem, který si s jejich dalším pokusem poradil. Hra je zastavena a vhazuje se po pravé ruce domácího brankáře.
  36:12 Petr VRÁNA - 1:2
   
  36:12
  Třinec právě vstřelil branku!
  Nyní se už ale hosté radují a předchozí neúspěšný okamžik si vynahrazují. PETR VRÁNA se před Šimonem Zajíčkem prosadil šikovnou tečí a hosté tak otáčejí stav zápasu na svou stranu – 1:2. Asistence: Marian Adámek a Jack Rodewald.
   
  36:03
  Petr Vrána hledal v ideální pozici postaveného Martina Růžičku, ten ale pouze promáchl.
   
  35:06
  Martin Látal nastartoval své rychlé brusle, objel branku hostů a dostal se až k modré čáře, odkud pak vyslal pokus na Štěpánka, ale tam zakročili beci třineckých Ocelářů.
   
  34:25
  Třinec je v plném počtu.
   
  34:01
  Patrik Zdráhal pálil nebezpečně z levé strany a jeho pokus vyrazila obrana Třince do bezpečí a stále se tak velmi dobře brání přesile Litvínova.
   
  33:25
  Hosté se ubránili akci domácích a vyhazují puk až před branku Šimona Zajíčka.
   
  32:51
  Matěj Stránský ve vlastním oslabení dostal puk do útočného pásma, kde ale jeho pokus zastavila pozorná litvínovská obrana, která už zaváží kotouč do útoku.
   
  32:25
  Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Martin Růžička.
   
  32:25
  Následuje další komerční přestávka.
   
  31:58
  Zakázané uvolnění Třince a hra se stěhuje před Jakuba Štěpánka, kde se bude vhazovat po jeho levé ruce.
   
  31:17
  Jakub Petružálek to vzal na sebe a natlačil se těsně před Jakuba Štěpánka, ale nakonec na něho zblízka nevyzrál.
   
  30:11
  Jsme za polovinou základní hrací doby a na ukazateli skóre svítí nerozhodný stav. Nyní se domácí dostali k zakončení před Štěpánkem, ale ten si počínal velmi dobře.
   
  29:46
  Hosté vycítili šanci a nyní se znovu dostali před branku soupeře, jejich pokus ale nešel mezi tři tyče.
  28:52 Tomáš MARCINKO - 1:1
   
  28:52
  Třinec právě vstřelil branku!
  Hosté bleskově využívají přesilovou hru a vyrovnávají stav zápasu. Petr Vrána uspěl na vhazování a poté se zblízka před Šimonem Zajíčkem nemýlil TOMÁŠ MARCINKO – 1:1. Začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Petr Vrána.
   
  28:50
  Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jan Ščotka – 2 min., krosček).
   
  28:06
  Další nepřesný pokus hostů končí pukem na hokejkách domácích hráčů, kteří se tlačí před Štěpánkovu klec.
   
  27:38
  Domácí se delší dobu zdrželi v pásmu soupeře, ale tam nedokázali Štěpánka ohrozit. Hosté po zisku puku namířili hru zase před litvínovskou branku.
   
  26:49
  Petr Vrána nabral rychlost a pokoušel se natlačit před Šimona Zajíčka, obrana Vervy ho ale včas zpacifikovala a dostala puk do bezpečí.
   
  26:40
  Následuje další komerční pauza.
   
  26:30
  Vladimír Dravecký si nyní znovu před Zajíčkem počínal nebezpečně, ale i jeho další pokus skončil nepřesně.
   
  25:54
  Domácí vybojovali puk v obranném pásmu a chtěli ho vyvézt pryč, ale hosté jim to dlouho nedovolovali. Nakonec se to povedlo a Verva míří dopředu.
   
  24:52
  Patrik Zdráhal z vrcholu pravého kruhu vyslal jedovku na Jakuba Štěpánka, ten ale byl proti a připsal další přesný zákrok.
   
  24:15
  Nyní si museli domácí hráči dávat další pozor při akci soupeře, který se tlačil za vyrovnáním. Ovšem zatím se tak neděje a Zajíček hájí čisté konto.
   
  23:21
  Petr Vrána po zisku puku nabral rychlost a nabruslil si na pravý kruh, odkud ale Šimona Zajíčka neohrozil.
   
  23:14
  Filip Helt na opačné straně vyslal zase střelu na Jakuba Štěpánka, jenž si také poradil a podržel svůj tým. Následně pak byla hra na chvíli zastavena.
   
  23:01
  Šimon Zajíček nyní hasil nebezpeční po hodně nebezpečné střele Patrika Hrehorčáka, jenž se do pokusu pořádně opřel.
   
  21:27
  Rána Tomáše Pospíšila byla zablokována obranou hostů, kteří se tak ubránili další domácí akci. Po zisku puku pak míří hned před domácí klec.
   
  20:55
  Litvínovští se dostali do útočného pásma, kde ale nebyli úspěšní. Poté to zkusili také hosté, ale i oni si počínali podobně.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  Další třetina začne přibližně v 18:18.
   
  Střely na branku: 9 – 10
   
  První třetina duelu mezi Litvínovem a Třincem je u konce. V ní se do vedení dostali domácí hráči, když v přesilové hře dostal puk za brankovou čáru František Lukeš. Po této situaci se ale hrálo dále, v přerušení si pak sudí vše prohlédl na videu a to potvrdilo, že byl puk celým objemem za čárou. Vracel se tedy čas a gól byl uznán. Domácí si pak vytvořili další šance, ze kterých se už ale neprosadili. Také hosté o sobě dávali hodně znát a Zajíčka zaměstnali několika pokusy, které ale mladý gólman Vervy zastavil.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   
  19:52
  V závěru ještě střílel Aaron Irving, jehož tvrdá rána skončila jen na Jakubu Štěpánkovi, který svůj tým podržel.
   
  19:16
  Jakub Petružálek pomohl obraně Litvínova, když se poctivě vrátil zpět před Zajíčka a zabránil pokusu soupeře.
   
  19:00
  Hraje se poslední minuta první třetiny.
   
  18:27
  Oskars Cibulskis měl před sebou více prostoru, ale jeho zakončení jistil Jakub Štěpánek, který před dotírajícím Martinem Hanzlem raději hru zastavuje.
   
  17:44
  Další přerušení hry v pásmu Litvínova, vhazovalo se po levé ruce Šimona Zajíčka a domácí pak nasměrovali hru před Štěpánka, ovšem nakonec před ním nevystřelili.
   
  17:16
  A další zákrok Zajíčka. Z pravé strany střílel Martin Gernát, ale i s tímto projektilem si domácí gólman poradil. A hra je znovu přerušena.
   
  17:07
  Patrik Hrehorčák si nyní vyšlápl na Šimona Zajíčka, na kterého vyslal hodně nebezpečnou střelu. Ale litvínovský brankář proti němu uspěl a poté raději zastavil hru.
   
  16:46
  Aaron Irving doslova proskočil před Jakuba Štěpánka skrze hostujícího hráče a poté střílel Martin Látal. Hostující brankář pak sklapl betony a neinkasoval.
   
  Viktor Hübl dnes hraje své 1200. utkání v extralize a také 900. zápas za Litvínov.
   
  15:27
  Další komerční přestávka.
   
  14:34
  Z levého kruhu dostal přihrávku na pravý kruh Viktor Hübl a ten ještě celou akci vyšperkoval nahrávkou na Františka Lukeše, jenž před Štěpánkem pouze promáchl.
   
  13:54
  Taylor Leier se zjevil před Šimonem Zajíčkem a jeho štiplavé zakončení končí na jeho zákroku. Hosté tak o sobě dali pořádně vědět v teritoriu Litvínova.
   
  13:21
  Josef Jícha zasekl puk a poté vystřelil směrem na Jakuba Štěpánka, ovšem Kundrátek byl proti a zastavil jeho svižnou střelu dobrým obranným zákrokem.
   
  12:41
  Další pěkně sehraná kombinace Litvínova byla ale až moc překombinovaná a skončila neúspěchem.
   
  11:59
  Richard Jarůšek si sjel na levý kruh odkud viděl lépe postaveného Patrika Zdráhala na druhé straně, ale nakonec jeho přihrávka neměla oči a ke druhému jmenovanému se kotouč nedostal.
   
  10:58
  František Lukeš se už vydával do útočného pásma, ale hosté ho nepustili do svého teritoria. Jan Jaroměřský pak za vlastní brankou čekal, až mu dostřídají spoluhráči a až poté vyvezl puk ven.
   
  10:20
  Na druhé straně šli do rychlého protiútoku domácí hráči a Uvis Janis Balinskis vystřelil nebezpečně před Jakubem Štěpánkem, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
   
  09:50
  Oceláři z vlastního obranného pásma šli do rychlé akce před Šimona Zajíčka, ale nakonec před ním nevystřelili.
   
  09:20
  Domácí více ožili po vstřelené brance a znovu zahrozili před hostující brankou, své brankoviště ale tentokráte Jakub Štěpánek uhájil.
  07:38 František LUKEŠ - 1:0
   
  07:38
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Tak to bylo rychlé, video opravdu potvrdilo, že puk skončil za brankovou čárou a Verva jde do vedení. Tomáš Pospíšil pálil z levého kruhu a poté se z odrazu dostal kotouč k FRANTIŠKU LUKEŠOVI, jenž ho doklepl za Štěpánka – 1:0. Asistence: Tomáš Pospíšil a Viktor Hübl.
   
  07:38
  Po další střele domácích tančil puk po brankové čáře a domácí se už radovali ze vstřeleného gólu. Nicméně hra pokračuje dále, ale s největší pravděpodobností dojde po přerušení k prohlídce videa.
   
  07:21
  Tomáš Pospíšil zamíchal pukem a nebezpečně vystřelil, jeho pokus ale skončil jen vedle pravé tyče z pohledu brankáře Jakuba Štěpánka.
   
  06:47
  Uvis Janis Balinskis dostal přihrávku na modrou čáru a jeho pohotová střela pak zaletěla až ke Štěpánkovi, kde orazítkovala jeho tyč!
   
  06:39
  Nyní následuje komerční přestávka a po ní si domácí celek jako první zahraje přesilovou hru při vyloučení Martina Růžičky za vysokou hůl.
   
  06:39
  Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Martin Růžička – 2 min., vysoká hůl).
   
  05:48
  Jan Ščotka se podél levého mantinelu prodral do útočného pásma, kde ho ale zastavil soupeř a nepovolil mu přihrávku na pravý kruh, kam mu najížděl spoluhráč.
   
  05:32
  Slibně se rodící akci Třince zastavilo postavení mimo hru, ta se stěhuje do neutrální zóny, kde se za malý okamžik bude vhazovat.
   
  04:32
  Martin Gernát z nenápadné akce vyslal projektil, který mířil k Šimonu Zajíčkovi, ale nakonec mu pomohli litvínovští beci a hra se stáčí zase před Jakuba Štěpánka.
   
  03:50
  Richard Jarůšek obešel Jana Jaroměřského, ale následně pak jeho střelecký pokus šel jen vedle Štěpánkovy klece.
   
  03:09
  Jan Ščotka vymíchal puk v blízkosti hostující branky, poté ho dostal na Filipa Helta, jenž bez přípravy vystřelil a jeho pokus musela před Jakubem Štěpánkem hasit obrana třineckých Ocelářů.
   
  02:23
  Martin Látal si nabruslil do útočného pásma, kde se jal k zakončení, v tom mu ale zabránil David Musil. Třinecký obránce pak získal touš a rychle otočil hru na opačnou stranu.
   
  02:06
  Série přerušení pokračuje, tentokráte zmizel puk mimo hrací plochu a sudí přerušuje. Vhazovat se bude ve středním pásmu blíže třinecké kleci.
   
  01:31
  Tomáši Marcinkovi propadl puk, který srazil mimo Uvis Janis Balinskis, hosté sel velmi rychle vzali kotouč na svou stranu a opět jdou útočit.
   
  01:09
  A další pokus mířil mezi tyče domácích, které uhájil znovu Šimon Zajíček.
   
  00:42
  Hosté se usadili v pásmu Litvínova, kde na Zajíčka šla střela z pravé strany, mladý domácí brankář však zakročil a poté nechal hru zastavit. Vhazuje se po jeho levé ruce.
   
  00:10
  Jan Ščotka hned v úvodu duelu pálil od modré čáry, jeho pokus byl ale tečován mimo ohrožení branky Třince a hra je přerušena.
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  Úvodní sestavy:

  HC VERVA Litvínov: Zajíček (Godla) – Irving, Ščotka, Balinskis, Cibulskis, Demel, Štich (A), D. Zeman – P. Zdráhal, M. Hanzl (A), Jarůšek – Pospíšil, V. Hübl (C), F. Lukeš – Petružálek, Žejdl, Látal – Helt, Jícha, Zygmunt.

  HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kacetl) – Gernát, M. Doudera, D. Musil, M. Adámek, Jaroměřský, Kundrátek – M. Stránský, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Leier, M. Kovařčík, Hrňa – Hrehorčák, Marcinko, Dravecký (A) – Kofroň, Rodewald, Kurovský.

  Rozhodčí: Šír, Úlehla – Kis, Šimánek.
   
  Vzhledem k opatřením kvůli šíření nemoci Covid-19 se utkání odehraje bez přítomnosti diváků v hledišti.
   
  Vzájemná utkání

  Oba celky se v probíhající sezóně utkaly dvakrát. Pokaždé se z výhry radovali třinečtí Oceláři. Litvínov tak má dnes svému soupeři co vracet.
   
  HC Oceláři Třinec

  Hosté z dalekého Třince se totiž nacházejí v tabulce na druhém místě se ziskem čtyřiašedesáti bodů. Oceláři třikrát po sobě zaváhali a nezískali ani bod, když postupně padli 1:4 s Pardubicemi, 0:2 s Libercem a 2:3 s Bruslaři z Mladé Boleslavi. Tuto nepříznivou šňůru zastavili, když porazili 3:1 hradecký Mountfield a mysleli si, že naváží na další úspěšnou bilanci v těžkém boji s pražskou Spartou. V přestřelce základní hrací doba skončila 4:4 a duel došel nakonec do samostatných nájezdů, ve kterých Oceláři uspěli a zapsali tak bonusový bod navíc po výhře 5:4. Mají tak za sebou dvě výhry v řadě a dnes na ledě Vervy mají jasný cíl, a sice na tuto navázat. Čeká nás zajímavý duel, který si nenechte ujít.

  Nejproduktivnější hráči

  Martin Růžička 13+32
  Matěj Stránský 23+13
  Martin Gernát 6+20
   
  HC VERVA Litvínov

  Hokejisté litvínovské Vervy se v současné době nacházejí na jedenáctém místě extraligové tabulky, když nasbírali osmatřicet bodů. Litvínovští táhli sérii tří výher za sebou, kdy postupně porazili Karlovy Vary po prodloužení 3:2, poté následovala výhra 2:1 také v nastavené hrací době, tentokráte nad Olomoucí. Hned na to si litvínovská Verva zopakovala souboj s karlovarskou Energií a zvítězila 6:4. Poté nestačila na hradecký Mountfield, který ve svém teritoriu zvítězil 3:1. Poté následovala výhra 5:0 doma nad Pardubicemi, ale tu Litvínovští nepotvrdili na ledě posledních Českých Budějovic, kde padli 3:4. Ani se Spartou to nevyšlo, ta zvítězila 5:3. Ovšem v poslední duelu obrali Litvínovští třetí celek tabulky. V Mladé Boleslavi brali tři body za výhru 3:2. Dnes by na ni rádi navázali, proti Třinci to ale bude hodně těžké.

  Nejproduktivnější hráči

  Patrik Zdráhal 8+11
  Viktor Hübl 6+12
  Richard Jarůšek 11+6
   
  Hezký středeční podvečer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Hokejová Tipsport extraliga má dnes na programu jediné utkání. V rámci sedmatřicátého kola se utkají týmy HC VERVA Litvínov a HC Oceláři Třinec.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 8. F. Lukeš (Pospíšil, V. Hübl) – 29. Marcinko (P. Vrána), 37. P. Vrána (M. Adámek, Rodewald)


  HC VERVA Litvínov: Zajíček (Godla) – Irving, Ščotka, Balinskis, Cibulskis, Demel, Štich (A), D. Zeman – P. Zdráhal, M. Hanzl (A), Jarůšek – Pospíšil, V. Hübl (C), F. Lukeš – Petružálek, Žejdl, Látal – Helt, Jícha, Zygmunt.
  HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kacetl) – Gernát, M. Doudera, D. Musil, M. Adámek, Jaroměřský, Kundrátek – M. Stránský, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Leier, M. Kovařčík, Hrňa – Hrehorčák, Marcinko, Dravecký (A) – Kofroň, Rodewald, Kurovský.

  Rozhodčí: Šír, Úlehla – Kis, Šimánek