Lovosice – Královo Pole 40:36 (kon.) | Zubří – Jičín 32:26 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
40:36 (22:18)
SKKP Handball Brno
Středa 20.01.2021, 18:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 14. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (19:41:24)

HK FCC Město Lovosice – SKKP Handball Brno 40:36 (22:18)
    Nejvíce branek: Jonsson 10/2, Trkovský 8/1, Kupa 7 – Horut 5/1, Arsenić 5, Jezdimirović 4. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 2:0.

Tentokrát se povedlo Lovosicím udržet vedení po celý druhý poločas a soupeře příliš nepouštět k možnosti převrátit vedení na svou stranu. Nejblíže se Královo Pole dostalo na dostřel 2 branek, pak ale znovu přišla šňůra branek domácích a o výsledku bylo víceméně jasno. Hosté se ještě zmohli na výraznou korigaci skóre v závěru zápasu, k vyrovnání už to ale nevedlo. Po hořké porážce v Brně tak "srovnávají" Lovci účty s SKKP Brno a do tabulky zapisují 2 body za divoké vítězství 40:36.

Konec zápasu. (40:36)

60
    Ještě se pokoušel zakončit Trkovský, ale tomu sklouzl míč z dlaně do nohou. (40:36)
    60
    Stein se přes Jonáše dostal v souboji 1 na 1 ke střele, která končí u levé tyče domácí brány. Zřejmě poslední akce dnešního zápasu. (40:36)

60
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Brna. Do konce zápasu zbývá 39 sekund. (40:35)

60
    Oddechový čas pro SKKP Handball Brno. (40:35)
    60
    Tak domácí se přeci jen dočkali. Autorem jubilejní čtyřicáté branky je Jan Kupa, který tak zřejmě bude muset přispět do klubové kasy nemalé finanční prostředky. (40:35)

60
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu. Lovosice jsou vystaveni pasivní hře. (39:35)

59
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. (39:35)

59
    Oddechový čas pro HK FCC Město Lovosice. (39:35)

59
    Domácí nenechají své příznivce v klidu, po další technické chybě v rozehrávce přišli o míč a následně musel vše hasit až Hrdlička, díky jehož zákroku je rozdíl ve skóre ještě stále o 4 branky. (39:35)
    58
    Bosák jak přes kopírák ukradl soupeři míč u středové čáry a i tentokrát si poradil s bezradným Hrdličkou v bráně. (39:35)
    58
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Adam Stein). (39:34)
    58
    Domácí se po brance Kupy dostali k atakování čtyřicetibrankové hranice. (39:33)

56
    Teď muselo všem domácím házenkářům zatrnou. Nejprve Hrdlička vychytal jednoho ze soupeřů a následně pokračovali ve hře. Posledním zakončujícím byl Flajsar, ale trefil jen konstrukci brány. (38:33)
    55
    Bosák si chytře počkal kolem středové čáry na rozehrávku soupeře, kterou zachytil a poté neměl problém zakončit tváří v tvář Hrdličkovi do volného místa brány. (38:33)