Vrchlabí – Slavia 2:1 (po pr.) | Ústí n/L – Frýdek-M. 4:2 (kon.) | Přerov – Havířov 3:2 (1:0 po s.n.)
Kadaň – Třebíč 1:3 (kon.) | Vsetín – Kolín 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Prostějov 3:2 (kon.)
Kladno – Litoměřice 3:2 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 1:3 (kon.) | Sokolov – Jihlava 2:6 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC ZUBR Přerov
3:2 (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)
AZ Havířov
Středa 20.01.2021, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 22. kolo
    Roman PŠURNÝ - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov. Jediným úspěšným řešitelem samostatných nájezdů byl Roman Pšurný.

64:30
    To snad ani není možné! Havířov opět nechal soupeře ujet do samostatného úniku, zatímco v prodloužení přerovského Postavu sám nijak neohrozil! Ani čtvrtý únik, tentokráte Radka Čípa, však gólem nekončí. Stezka má velmi dobrou přípravu před případnými samostatnými nájezdy.

63:40
    Zubři znovu nevyužívají tutovku! Pšurný ujel sám s Doležalem, nakonec se ale přesunul do středu hřiště a ze zakončení ve výsledku mnoho nebezpečí nevyplynulo.

63:02
    Martin Ryšavý v samostatném úniku nepřekonal Stezku zakončením mezi betony!

60:26
    Hrabal utekl do samostatného úniku a měl dostatek prostoru na provedení takřka jakéhokoli zakončení, ale obrovskou šanci ani nezakončil!
    55:56 Darek HEJCMAN - 2:2

55:56
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři se konečně dočkávají srovnání! Na několikátou přesilovou hru už se DAREK HEJCMAN zřejmě nemohl dívat, tak jednoduše napřáhl k dělovce, kterou propálil Stezku. Asistence: J. Süss.

55:11
    Velká komplikace pro Havířov! Maruna ani po napomenutí neodehrál vhazování podle pravidel, kvůli čemuž jde Havířov 5 minut před koncem do tří!

55:11
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Jan Maruna – 2 min., zdržování hry / chybné vhazování).

55:11
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Antonín Bořuta – 2 min., podrážení).

52:57
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Alex Rašner – 2 min., vysoká hůl).

47:33
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Jan Maruna – 2 min., nedovolené bránění).

46:10
    Roman Pšurný měl na hranici brankoviště srovnání ve svých rukou, avšak puk mu v nejméně vhodný moment utekl!

45:59
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Alex Rašner – 2 min., hákování).

45:35
    Číp nabral vysokou rychlost na pravém křídle a nastřelil Stezku, od něhož se puk odrazil k dojíždějícímu Zbořilovi! Ten ovšem skákavý puk nedostal na svoji hůl, nýbrž na nohu a nemohl tak zakončit do odkryté části klece.

44:07
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Vojtěch Ševěček – 2 min., nedovolené bránění).

37:03
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Štefka – 2 min., podrážení).

35:25
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Darek Hejcman – 2 min., sekání).

34:18

31:12
    Zubři se hned po buly dostali do brejku po havířovské chybě! Situaci řešil Doležal střelou příklepem, povyjetý Stezka ale dokázal zasáhnout!

31:00
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Robert Černý – 2 min., hákování).

27:42
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Jan Maruna – 2 min., podrážení).

26:09
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., podrážení).
    22:48 Jiří GOIŠ - 1:2

22:48
    Zubři zkraje druhé třetiny přicházejí se snížením! Dosti šťastná a poměrně kuriózní branka je tak může vrátit zpátky do hry. Štefka v protiútoku hledal hokejku padajícího Macuha. Puk se i s ním doklouzal do brankoviště, odkud jej za Stezku postrčil Jiří Goiš. Havířovští ještě se sudími diskutovali ohledně možného nedovoleného bránění brankáři, arbitři však nakonec domácí snížení posvětili. Bez asistence

21:02
    Číp se dostal do samostatného úniku, ale díky skvělému Bořutovi vůbec nezakončil!

20:00
    Střídání v týmu HC ZUBR Přerov: ze hřiště odchází Daniel Dvořák, přichází Michal Postava.

17:23
    Dobrá šance Hrabala pro snížení, který z velké dálky nečekal a okamžitě odpaloval odražený kotouč do levého horního rohu! Stezka se štěstím zasáhl vyrážečkou!

15:00
    Číp velmi dobře vybojoval puk po zblokované střele a ujížděl do přečíslení se Zbořilem, kterého těsně před Stezkou vyzval k zakončení! Skákavý puk ale proletěl pouze do rohu kluziště.

13:48
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Goiš – 2 min., podrážení).
    09:01 Jakub DOKTOR - 0:2

09:01
    Havířov právě vstřelil branku!
    Hosté hrají evidentně s větší pohodou a navyšují svůj náskok o druhou branku! Na přesnou střelu JAKUBA DOKTORA brankář Dvořák zřejmě příliš neviděl, a proto nestihl zareagovat! Druhý bod večera si za nahrávku připisuje Procházka. Asistence: O. Procházka.
    04:09 Jan RUDOVSKÝ - 0:1

04:09
    Po čtyřech minutách se nám otevírá skóre utkání, v němž se jako první vedení ujímají hosté! Kloz z rohu pásma nabruslil na hranici kruhu, odkud přesně našel hokejku JANA RUDOVSKÉHO! Ten pohotovou střelou zápěstím překonal Daniela Dvořáka. Asistence: J. Kloz.

00:45
    Azet se po necelé minutě hry dostává do dobré šance! Ondřej Procházka v přečíslení volil nahrávku z levé strany na druhé křídlo, tento pas však skončil na brusli jednoho z hráčů a k zakončení tak vůbec nedošlo. Hostující útočník měl přitom dobrou střeleckou pozici.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 23. Goiš, 56. Hejcman (Süss), rozh. náj. Pšurný – 5. Rudovský (J. Kloz), 10. Doktor (O. Procházka)