Vrchlabí – Slavia 2:1 (po pr.) | Ústí n/L – Frýdek-M. 4:2 (kon.) | Přerov – Havířov 3:2 (1:0 po s.n.)
Kadaň – Třebíč 1:3 (kon.) | Vsetín – Kolín 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Prostějov 3:2 (kon.)
Kladno – Litoměřice 3:2 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 1:3 (kon.) | Sokolov – Jihlava 2:6 (kon.)
Rytíři Kladno
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HC Stadion Litoměřice
Středa 20.01.2021, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance liga • 22. kolo

To je ode mě pro dnešek všechno, hezký večer. (20:25:27)

V poslední třetině dokázali Litoměřičtí vyrovnat po trefě Tomáše Svobody na 2:2. V 56. minutě se navíc Litoměřice radovaly znovu, ale gól jim po přezkoumání rozhodčích nebyl uznán. Zato se necelé dvě minuty před koncem třetiny dostali do vedení domácí po gólu Antonína Melky. V poslední minutě navíc byl vyloučen Nicolas Hlava a Stadion tak mohl poslat hru do prodloužení. To se však nestalo a Rytíři na domácím ledě vyhrávají 3:2.

59:45
    Holého střela proletěla jen kolem tyče.

59:20
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Nicolas Hlava – 2 min., zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Matyáš Filip.

Kladno právě vstřelilo branku!
    Necelé dvě minuty před koncem se Kladno ujímá vedení! Suchánek od modré poslal puk na Krále, ten ještě dokázal kotouč chytit, ale ANTONÍN MELKA nadvakrát dokázal dostat kotouč do sítě! Asistence: Jakub Suchánek.

58:28
    Suchánek tvrdě nastřelil kotouč od modré čáry, ale Král chytil puk do náruče.

58:15
    Procházkův rychlý pokus proletěl jen těsně kolem kladenské branky.

57:58
    Miškář se dostal do útočného pásma. Zde se puku ujal Jebavý, ale Košarišťan byl připraven.

56:14
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Rostislav Marosz – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Holý – 2 min., sekání).

55:41
    Litoměřice se radovaly z gólu, ale po jeho přezkoumání rozhodčími nebyl uznán.

54:30
    Jánský to zkoušel z ostrého úhlu, ale netrefil branku.

53:50
    Na druhé straně byla také teč hostů, ale Košarišťan byl připraven a puk poslal do bezpečí.

52:41
    Miklišovu střelu tečoval ještě jeden z kladenských hráčů, ale puk letěl mimo.

51:50
    Ti si ho však dlouho neudrželi a do útoku se opět dostalo Kladno.

51:10
    Gumanovi v útočném pásmu ujel kotouč a k puku se dostali hosté.

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 11. Marosz (Račuk, Guman), 28. Pitule (Hlava), 59. Melka (Suchánek) – 7. Urban (Procházka, Jánský), 49. T. Svoboda (Miškář)

Rytíři Kladno: Košarišťan – Frye, Mikliš, V. Sorokin, Ticháček, Kehar (A), Suchánek, Štochl – Kubík (C), Plekanec, Melka – Guman, Marosz (A), Račuk – Filip, Machač, Jágr – Hajný, Pitule, Hlava.
    HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král – Marcel, Baláž, Kremláček, J. Holý, Jebavý (C), Černohorský – M. Beran (A), Miškář, T. Svoboda – Procházka, Konečný, Jánský – L. Stehlík, Urban, Pajer – Jindra, Soukup, Berka – Bernat.

Rozhodčí: Souček, Micka – Jindra, Bělohlav