NY Rangers – New Jersey 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Washington 5:4 (po pr.) | Florida – Chicago 5:4 (po pr.)
Philadelphia – Buffalo 3:0 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 3:4 (po pr.) | Detroit – Columbus 3:2 (po pr.)
Los Angeles – Colorado 2:3 (kon.)
Florida Panthers
5:4 (2:1, 1:2, 1:1 - 1:0)
Chicago Blackhawks
Středa 20.01.2021, 01:07 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (04:02:30)

1. Frank Vatrano (FLA) 1+0
    2. Carter Verhaeghe (FLA) 2+0
    3. Dominik Kubalík (CHI) 2+1

Česká a slovenská stopa v utkání
    Radko Gudas (FLA) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 15:01
    Dominik Kubalík (CHI) – 2+1, +1 účast, 8 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 13:37
    David Kämpf (CHI) – 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 15:40

Sergej Bobrovskij (FLA) – 29 zákroků, 4 OG, úspěšnost 87,8%, odchytal 62:24

Kevin Lankinen (CHI) – 23 zákroků, 5 OG, úspěšnost 82,1%, odchytal 62:14

Střely na branku: 28 – 33

Je konec! Florida nakonec zvládla prodloužení a bere i druhý bod! Domácí celek byl v prodloužení o něco aktivnější a dočkal se šancí. Weegar v první velké šanci ještě selhal, ale na po třech minutách rozhodl Frank Vatrano.

62:50 Frank VATRANO - 5:4

62:50
    Florida právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Florida nakonec získává i druhý bod za vítězství v prodloužení! Barkov zavezl puk do útočného pásma, kde skvělým pohybem uvolnil spoluhráče, vyslal nelapitelnou přihrávku a FRANK VATRANO pohotovou střelou do odkryté části branky rozhodl! Asistence: Aleksander Barkov, MacKenzie Weegar.

62:33
    Sergej Bobrovskij si dal pozor na další nebezpečné zakončení z pravé strany a připsal si důležitý zákrok. Vhazuje se po jeho levici.

62:10
    Kubalík dostal přihrávku do volného prostoru na pravé straně útočného pásma, ale jeho pokus příklepem prosvištěl kolem zadní tyčky.

61:35
    Patrick Kane vypálil v útočném pásmu, ale Strolman jeho pokus srazil do rohu ledové plochy. Zatím sledujeme hodně svižné prodloužení.

61:00
    MacKenzie Weegar dostal přihrávku mezi kruhy, ale hostující brankář se skvěle přesunul a vytáhl neskutečný zákrok vyrážečkou!

60:32
    Ekblad vybojoval puk na modré čáře a pomohl si zpětnou přihrávkou. Domácí hokejisté se postupně dokázali prostřídat.

60:10
    Domácí uspěli na úvodním vhazování prodloužení a ihned se vydali do útočného pásma. Barkov zatím pouze objel branku Chicaga.

60:01

Střely na branku: 25 – 32

Šedesát minut hokeje nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Chicago sice vstoupilo do třetí třetiny o něco lépe a Kurashev poslal hosty do vedení. Na opačné straně však dokázal vyrovnat Yandle. Následovat tak bude pětiminutové prodloužení tři na tři.

60:00

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 14. Verhaeghe (Barkov, Duclair), 17. Hörnqvist (Yandle, Ekblad), 23. Verhaeghe (Duclair, Wennberg), 48. Hörnqvist (Yandle, Huberdeau), 63. Vatrano (Barkov, Weegar) – 19. D. Kubalík (Wallmark, Keith), 29. D. Kubalík (Keith, Wallmark), 40. P. Kane (C. Murphy, Zadorov), 47. Kurashev (D. Kubalík, Boqvist)

Florida Panthers: Bobrovskij (Driedger) – Ekblad, Weegar, Strälman, Stillman, Gudas, Yandle – Duclair, Barkov, Verhaeghe – Hörnqvist, Wennberg, Huberdeau – Tippett, Luostarinen, Vatrano – Connolly, Acciari, Lomberg – Hinostroza.
    Chicago Blackhawks: Lankinen (M. Subban) – C. Murphy, Keith, Boqvist, Zadorov, Mitchell, de Haan – P. Kane, Suter, DeBrincat – Kurashev, D. Strome, D. Kubalík – A. Shaw, Wallmark, Janmark – Carpenter, Kämpf, Highmore.

Rozhodčí: Chmielewski, Lee – Berg, Baker