Individuální závod mužů, 20 km, Anterselva | Vítěz: A. Loginov (RUS) (kon.) |
Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.) | | | Sjezd žen, Crans Montana | Vítězka: S. Goggiová (ITA) (kon.) |
konec
SP - Individuální závod mužů, 20 km, Anterselva
Vítěz: A. Loginov (RUS)
Denisa Józsová
Průběžné pořadí v cili:
1. Alexandr Loginov (RUS) 48:41,8 (0)
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +58,5 (2)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:10,6 (2)
4. Lukas Hofer (ITA) +1:10,7 (2)
5. Anton Dudčenko (UKR) +1:10,9 (0)
6. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:18,1 (2)
7. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:22,2 (2)
8. Simon Eder (AUT) +1:25,2 (1)
9. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:50,4 (2)
10. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:56,4 (4)
11. Arnd Peiffer (GER) +1:56,9 (2)
12. David Komatz (AUT) +1:58,5 (0)
13. Didier Bionaz (ITA) +2:09,2 (1)
14. Jevgenij Garaničev (RUS) +2:11,2 (2)
15. Tarjei Bø (NOR) +2:15,7 (3)
16. Roman Rees (GER) +2:30,7 (2)
17. Jeremy Finello (SUI) +2:31,0 (3)
18. Johannes Kühn (GER) +2:36,4 (3)
19. Tero Seppälä (FIN) +2:45,6 (3)
20. Benjamin Weger (SUI) +2:45,9 (2)
21. Simon Desthieux (FRA) +2:45,9 (2)
22. Antonin Guigonnat (FRA) +3:08,5 (3)
23. Artěm Prima (UKR) +2:55,4 (3)
24. Kosuke Ozaki (JPN) +3:17,3 (0)
25. Emilien Jacquelin (FRA) +3:12,1 (3)
26. Benedikt Doll (GER) +3:22,7 (4)
27. Johannes Dale (NOR) +3:27,7 (4)
28. Anton Smolski (BLR) +3:29,5 (3)
29. Felix Leitner (AUT) +3:31,5 (4)
30. Philipp Horn (GER) +3:31,8 (4)
31. Julian Eberhard (AUT) +3:37,3 (3)
32. Nikita Lobastov (BLR) +3:40,5 (1)
33. Ondřej Moravec (CZE) +3:42,9 (2)
34. Artěm Tyščenko (UKR) +3:47,8 (1)
35. Tomáš Krupčík (CZE) +3:50,8 (3)
36. Alex Cisar (SLO) +4:01,7 (2)
37. Jakov Fak (SLO) +4:03,9 (4)
38. Rene Zachna (EST) +4:06,8 (1)
39. Milan Žemlička (CZE) +4:08,9 (1)
40. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL) +4:15,3 (1)
...
79. Tomáš Hasilla (SVK) +7:14,4 (5)
82. Jakub Štvrtecký (CZE) +7:57,4 (7)
85. Šimon Bartko (SVK) +8:42,1 (6)
89. Michal Šíma (SVK) +9:07,6 (6).
Průběžné pořadí po čtvrté střelbě:
1. Alexandr Loginov (RUS) 39:20,9 (0)
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +1:07,5 (2)
3. Anton Dudčenko (UKR) +1:12,7 (0)
4. Lukas Hofer (ITA) +1:21,9 (2)
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:26,5 (2)
...
29. Ondřej Moravec (CZE) +3:34,2 (2)
34. Tomáš Krupčík (CZE) +3:51,7 (3)
36. Milan Žemlička (CZE) +3:52,8 (1)
76. Tomáš Hasilla (SVK) +6:47,3 (5)
85. Jakub Štvrtecký (CZE) +7:55,4 (7)
86. Šimon Bartko (SVK) +8:15,6 (6)
88. Michal Šíma (SVK) +8:27,6 (6).
Konečné pořadí po třetí střelbě:
1. Alexandr Loginov (RUS) 29:27,1 (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +6,0 (0)
3. Simon Eder (AUT) +28,9 (0)
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +29,7 (1)
5. Emilien Jacquelin (FRA) +32,4 (1)
...
21. Tomáš Krupčík (CZE) +1:32,2 (1)
32. Ondřej Moravec (CZE) +2:10,8 (1)
45. Milan Žemlička (CZE) +2:58,7 (1)
84. Tomáš Hasilla (SVK) +6:04,5 (5)
87. Jakub Štvrtecký (CZE) +6:36,6 (6)
88. Michal Šíma (SVK) +6:41,0 (5)
91. Šimon Bartko (SVK) +7:29,4 (6).
Konečné pořadí po druhé střelbě:
1. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 19:01,9 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2,2 (0)
3. Peppe Femling (SWE) +22,3 (0)
4. Alexandr Loginov (RUS) +28,7 (0)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +30,4 (1)
...
30. Tomáš Krupčík (CZE) +1:51,6 (1)
36. Ondřej Moravec (CZE) +2:12,2 (1)
49. Milan Žemlička (CZE) +2:35,7 (1)
76. Šimon Bartko (SVK) +4:17,1 (3)
80. Michal Šíma (SVK) +4:24,0 (3)
83. Tomáš Hasilla (SVK) +4:59,0 (4)
94. Jakub Štvrtecký (CZE) +5:55,5 (5).
Konečné pořadí po první střelbě:
1. Emilien Jacquelin (FRA) 9:29,3 (0)
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +0,4 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1,3 (0)
4. Johannes Dale (NOR) +1,4 (0)
5. Erik Lesser (GER) +3,2 (0)
...
14. Tomáš Hasilla (SVK) +13,0 (0)
33. Ondřej Moravec (CZE) +33,9 (0)
58. Tomáš Krupčík (CZE) +1:27,4 (1)
65. Šimon Bartko (SVK) +1:34,2 (1)
70. Milan Žemlička (CZE) +1:49,9 (1)
82. Michal Šíma (SVK) +2:30,6 (2)
92. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:34,8 (3).
Startovní listina
1. Benedikt Doll (GER)
2. Karol Dombrovski (LTU)
3. Thomas Bormolini (ITA)
4. Kirill Strelcov (RUS)
5. Leif Nordgren (USA)
6. Tuomas Harjula (FIN)
7. Jeremy Finello (SUI)
8. Ondřej Moravec (CZE)
9. Rok Tršan (SLO)
10. Thierry Langer (BEL)
11. Scott Gow (CAN)
12. Ruslan Tkalenko (UKR)
13. Jesper Nelin (SWE)
14. Julian Eberhard (AUT)
15. Ďmitrij Lazouski (BLR)
16. Roman Rees (GER)
17. Simon Desthieux (FRA)
18. Rene Zachna (EST)
19. Martin Ponsiluoma (SWE)
20. Simon Eder (AUT)
21. Sean Doherty (USA)
22. Vytautas Strolia (LTU)
23. Eduard Latypov (RUS)
24. Tarjei Bø (NOR)
25. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
26. Philipp Horn (GER)
27. Alexandr Loginov (RUS)
28. Sebastian Samuelsson (SWE)
29. Tero Seppälä (FIN)
30. Florent Claude (BEL)
31. Johannes Thingnes Bø (NOR)
32. Dmitro Pidručnij (UKR)
33. Christian Gow (CAN)
34. Fabien Claude (FRA)
35. Artěm Prima (UKR)
36. Dominik Windisch (ITA)
37. Arnd Peiffer (GER)
38. Anton Smolski (BLR)
39. Felix Leitner (AUT)
40. Jakub Štvrtecký (CZE)
41. Sergej Bočarnikov (BLR)
42. Lukas Hofer (ITA)
43. Peppe Femling (SWE)
44. Sturla Holm Laegreid (NOR)
45. Erik Lesser (GER)
46. Benjamin Weger (SUI)
47. Emilien Jacquelin (FRA)
48. Grzegorz Guzik (POL)
49. Miha Dovžan (SLO)
50. Quentin Fillon Maillet (FRA)
51. Jakov Fak (SLO)
52. Johannes Kühn (GER)
53. George Buta (ROU)
54. David Komatz (AUT)
55. Torstein Stenersen (SWE)
56. Kalev Ermits (EST)
57. Tommaso Giacomel (ITA)
58. Jevgenij Garaničev (RUS)
59. Antonin Guigonnat (FRA)
60. Mikito Tačizaki (JPN)
61. Pjotr Dielen (BEL)
62. Alex Cisar (SLO)
63. Johannes Dale (NOR)
64. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
65. Olli Hiidensalo (FIN)
66. Tomáš Krupčík (CZE)
67. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
68. Serafin Wiestner (SUI)
69. Tomáš Hasilla (SVK)
70. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
71. Anton Babikov (RUS)
72. Jake Brown (USA)
73. Tomasz Jakiela
74. Adam Runnalls (CAN)
75. Erlend Bjøntegaard (NOR)
76. Tomas Kaukenas (LTU)
77. Anton Dudčenko (UKR)
78. Michal Šíma (SVK)
79. Alexandr Muchin (KAZ)
80. Maxim Varabej (BLR)
81. Wojciech Skorusa (POL)
82. Ilja Gavrilov (RUS)
83. Paul Schommer (USA)
84. Nikita Lobastov (BLR)
85. Didier Bionaz (ITA)
86. Edgars Mise (LAT)
87. Emilien Claude (FRA)
88. Milan Žemlička (CZE)
89. Niklas Hartweg (SUI)
90. Šimon Bartko (SVK)
91. Trevor Kiers (CAN)
92. Kosuke Ozaki (JPN)
93. Robert Heldna (EST)
94. Artěm Tyščenko (UKR)
95. Danil Běleckij (KAZ)
96. Raul Antonio Flore (ROU)
97. Harald Lemmerer (AUT)
Pořadí SP v individuálu (1/3)
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 60 b
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 54 b
3. Erik Lesser (GER) 48 b
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) 43 b
5. Ondřej Moravec (CZE) 40 b
6. Sebastian Samuelsson (SWE) 38 b
7. Jakov Fak (SLO) 36 b
8. Emilien Jacquelin (FRA) 34 b
9. Antonin Guigonnat (FRA) 32 b
10. Alexandr Loginov (RUS) 31 b
11. Michal Krčmář (CZE) 30 b
12. Tarjei Bø (NOR) 29 b
13. Erlend Bjøntegaard (NOR) 28 b
14. Tuomas Harjula (FIN) 27 b
15. Simon Desthieux (FRA) 26 b
Celkové pořadí SP (13/26)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 618 b
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) 564 b
3. Tarjei Bø (NOR) 511 b
4. Johannes Dale (NOR) 499 b
5. Sebastian Samuelsson (SWE) 454 b
6. Emilien Jacquelin (FRA) 433 b
7. Quentin Fillon Maillet (FRA) 404 b
8. Martin Ponsiluoma (SWE) 395 b
9. Jakov Fak (SLO) 384 b
10. Lukas Hofer (ITA) 359 b
11. Erik Lesser (GER) 351 b
12. Benedikt Doll (GER) 350 b
13. Arnd Peiffer (GER) 342 b
14. Fabien Claude (FRA) 341 b
15. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 338 b
-------------------------------------------
25. Michal Krčmář (CZE) 169 b
32. Ondřej Moravec (CZE) 109 b
72. Jakub Štvrtecký (CZE) 6 b
79. Tomáš Krupčík (CZE) 1 b
1. Alexandr Loginov (RUS) 48:41,8 (0)
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +58,5 (2)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:10,6 (2)
4. Lukas Hofer (ITA) +1:10,7 (2)
5. Anton Dudčenko (UKR) +1:10,9 (0)
6. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:18,1 (2)
7. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:22,2 (2)
8. Simon Eder (AUT) +1:25,2 (1)
9. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:50,4 (2)
10. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:56,4 (4)
11. Arnd Peiffer (GER) +1:56,9 (2)
12. David Komatz (AUT) +1:58,5 (0)
13. Didier Bionaz (ITA) +2:09,2 (1)
14. Jevgenij Garaničev (RUS) +2:11,2 (2)
15. Tarjei Bø (NOR) +2:15,7 (3)
16. Roman Rees (GER) +2:30,7 (2)
17. Jeremy Finello (SUI) +2:31,0 (3)
18. Johannes Kühn (GER) +2:36,4 (3)
19. Tero Seppälä (FIN) +2:45,6 (3)
20. Benjamin Weger (SUI) +2:45,9 (2)
21. Simon Desthieux (FRA) +2:45,9 (2)
22. Antonin Guigonnat (FRA) +3:08,5 (3)
23. Artěm Prima (UKR) +2:55,4 (3)
24. Kosuke Ozaki (JPN) +3:17,3 (0)
25. Emilien Jacquelin (FRA) +3:12,1 (3)
26. Benedikt Doll (GER) +3:22,7 (4)
27. Johannes Dale (NOR) +3:27,7 (4)
28. Anton Smolski (BLR) +3:29,5 (3)
29. Felix Leitner (AUT) +3:31,5 (4)
30. Philipp Horn (GER) +3:31,8 (4)
31. Julian Eberhard (AUT) +3:37,3 (3)
32. Nikita Lobastov (BLR) +3:40,5 (1)
33. Ondřej Moravec (CZE) +3:42,9 (2)
34. Artěm Tyščenko (UKR) +3:47,8 (1)
35. Tomáš Krupčík (CZE) +3:50,8 (3)
36. Alex Cisar (SLO) +4:01,7 (2)
37. Jakov Fak (SLO) +4:03,9 (4)
38. Rene Zachna (EST) +4:06,8 (1)
39. Milan Žemlička (CZE) +4:08,9 (1)
40. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL) +4:15,3 (1)
...
79. Tomáš Hasilla (SVK) +7:14,4 (5)
82. Jakub Štvrtecký (CZE) +7:57,4 (7)
85. Šimon Bartko (SVK) +8:42,1 (6)
89. Michal Šíma (SVK) +9:07,6 (6).
Průběžné pořadí po čtvrté střelbě:
1. Alexandr Loginov (RUS) 39:20,9 (0)
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +1:07,5 (2)
3. Anton Dudčenko (UKR) +1:12,7 (0)
4. Lukas Hofer (ITA) +1:21,9 (2)
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:26,5 (2)
...
29. Ondřej Moravec (CZE) +3:34,2 (2)
34. Tomáš Krupčík (CZE) +3:51,7 (3)
36. Milan Žemlička (CZE) +3:52,8 (1)
76. Tomáš Hasilla (SVK) +6:47,3 (5)
85. Jakub Štvrtecký (CZE) +7:55,4 (7)
86. Šimon Bartko (SVK) +8:15,6 (6)
88. Michal Šíma (SVK) +8:27,6 (6).
Konečné pořadí po třetí střelbě:
1. Alexandr Loginov (RUS) 29:27,1 (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +6,0 (0)
3. Simon Eder (AUT) +28,9 (0)
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +29,7 (1)
5. Emilien Jacquelin (FRA) +32,4 (1)
...
21. Tomáš Krupčík (CZE) +1:32,2 (1)
32. Ondřej Moravec (CZE) +2:10,8 (1)
45. Milan Žemlička (CZE) +2:58,7 (1)
84. Tomáš Hasilla (SVK) +6:04,5 (5)
87. Jakub Štvrtecký (CZE) +6:36,6 (6)
88. Michal Šíma (SVK) +6:41,0 (5)
91. Šimon Bartko (SVK) +7:29,4 (6).
Konečné pořadí po druhé střelbě:
1. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 19:01,9 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2,2 (0)
3. Peppe Femling (SWE) +22,3 (0)
4. Alexandr Loginov (RUS) +28,7 (0)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +30,4 (1)
...
30. Tomáš Krupčík (CZE) +1:51,6 (1)
36. Ondřej Moravec (CZE) +2:12,2 (1)
49. Milan Žemlička (CZE) +2:35,7 (1)
76. Šimon Bartko (SVK) +4:17,1 (3)
80. Michal Šíma (SVK) +4:24,0 (3)
83. Tomáš Hasilla (SVK) +4:59,0 (4)
94. Jakub Štvrtecký (CZE) +5:55,5 (5).
Konečné pořadí po první střelbě:
1. Emilien Jacquelin (FRA) 9:29,3 (0)
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +0,4 (0)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1,3 (0)
4. Johannes Dale (NOR) +1,4 (0)
5. Erik Lesser (GER) +3,2 (0)
...
14. Tomáš Hasilla (SVK) +13,0 (0)
33. Ondřej Moravec (CZE) +33,9 (0)
58. Tomáš Krupčík (CZE) +1:27,4 (1)
65. Šimon Bartko (SVK) +1:34,2 (1)
70. Milan Žemlička (CZE) +1:49,9 (1)
82. Michal Šíma (SVK) +2:30,6 (2)
92. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:34,8 (3).
Startovní listina
1. Benedikt Doll (GER)
2. Karol Dombrovski (LTU)
3. Thomas Bormolini (ITA)
4. Kirill Strelcov (RUS)
5. Leif Nordgren (USA)
6. Tuomas Harjula (FIN)
7. Jeremy Finello (SUI)
8. Ondřej Moravec (CZE)
9. Rok Tršan (SLO)
10. Thierry Langer (BEL)
11. Scott Gow (CAN)
12. Ruslan Tkalenko (UKR)
13. Jesper Nelin (SWE)
14. Julian Eberhard (AUT)
15. Ďmitrij Lazouski (BLR)
16. Roman Rees (GER)
17. Simon Desthieux (FRA)
18. Rene Zachna (EST)
19. Martin Ponsiluoma (SWE)
20. Simon Eder (AUT)
21. Sean Doherty (USA)
22. Vytautas Strolia (LTU)
23. Eduard Latypov (RUS)
24. Tarjei Bø (NOR)
25. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
26. Philipp Horn (GER)
27. Alexandr Loginov (RUS)
28. Sebastian Samuelsson (SWE)
29. Tero Seppälä (FIN)
30. Florent Claude (BEL)
31. Johannes Thingnes Bø (NOR)
32. Dmitro Pidručnij (UKR)
33. Christian Gow (CAN)
34. Fabien Claude (FRA)
35. Artěm Prima (UKR)
36. Dominik Windisch (ITA)
37. Arnd Peiffer (GER)
38. Anton Smolski (BLR)
39. Felix Leitner (AUT)
40. Jakub Štvrtecký (CZE)
41. Sergej Bočarnikov (BLR)
42. Lukas Hofer (ITA)
43. Peppe Femling (SWE)
44. Sturla Holm Laegreid (NOR)
45. Erik Lesser (GER)
46. Benjamin Weger (SUI)
47. Emilien Jacquelin (FRA)
48. Grzegorz Guzik (POL)
49. Miha Dovžan (SLO)
50. Quentin Fillon Maillet (FRA)
51. Jakov Fak (SLO)
52. Johannes Kühn (GER)
53. George Buta (ROU)
54. David Komatz (AUT)
55. Torstein Stenersen (SWE)
56. Kalev Ermits (EST)
57. Tommaso Giacomel (ITA)
58. Jevgenij Garaničev (RUS)
59. Antonin Guigonnat (FRA)
60. Mikito Tačizaki (JPN)
61. Pjotr Dielen (BEL)
62. Alex Cisar (SLO)
63. Johannes Dale (NOR)
64. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
65. Olli Hiidensalo (FIN)
66. Tomáš Krupčík (CZE)
67. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
68. Serafin Wiestner (SUI)
69. Tomáš Hasilla (SVK)
70. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
71. Anton Babikov (RUS)
72. Jake Brown (USA)
73. Tomasz Jakiela
74. Adam Runnalls (CAN)
75. Erlend Bjøntegaard (NOR)
76. Tomas Kaukenas (LTU)
77. Anton Dudčenko (UKR)
78. Michal Šíma (SVK)
79. Alexandr Muchin (KAZ)
80. Maxim Varabej (BLR)
81. Wojciech Skorusa (POL)
82. Ilja Gavrilov (RUS)
83. Paul Schommer (USA)
84. Nikita Lobastov (BLR)
85. Didier Bionaz (ITA)
86. Edgars Mise (LAT)
87. Emilien Claude (FRA)
88. Milan Žemlička (CZE)
89. Niklas Hartweg (SUI)
90. Šimon Bartko (SVK)
91. Trevor Kiers (CAN)
92. Kosuke Ozaki (JPN)
93. Robert Heldna (EST)
94. Artěm Tyščenko (UKR)
95. Danil Běleckij (KAZ)
96. Raul Antonio Flore (ROU)
97. Harald Lemmerer (AUT)
Pořadí SP v individuálu (1/3)
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 60 b
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 54 b
3. Erik Lesser (GER) 48 b
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) 43 b
5. Ondřej Moravec (CZE) 40 b
6. Sebastian Samuelsson (SWE) 38 b
7. Jakov Fak (SLO) 36 b
8. Emilien Jacquelin (FRA) 34 b
9. Antonin Guigonnat (FRA) 32 b
10. Alexandr Loginov (RUS) 31 b
11. Michal Krčmář (CZE) 30 b
12. Tarjei Bø (NOR) 29 b
13. Erlend Bjøntegaard (NOR) 28 b
14. Tuomas Harjula (FIN) 27 b
15. Simon Desthieux (FRA) 26 b
Celkové pořadí SP (13/26)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 618 b
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) 564 b
3. Tarjei Bø (NOR) 511 b
4. Johannes Dale (NOR) 499 b
5. Sebastian Samuelsson (SWE) 454 b
6. Emilien Jacquelin (FRA) 433 b
7. Quentin Fillon Maillet (FRA) 404 b
8. Martin Ponsiluoma (SWE) 395 b
9. Jakov Fak (SLO) 384 b
10. Lukas Hofer (ITA) 359 b
11. Erik Lesser (GER) 351 b
12. Benedikt Doll (GER) 350 b
13. Arnd Peiffer (GER) 342 b
14. Fabien Claude (FRA) 341 b
15. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 338 b
-------------------------------------------
25. Michal Krčmář (CZE) 169 b
32. Ondřej Moravec (CZE) 109 b
72. Jakub Štvrtecký (CZE) 6 b
79. Tomáš Krupčík (CZE) 1 b
1. Alexandr Loginov (RUS) 48:41,8 (0)
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +58,5 (2)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:10,6 (2)
4. Lukas Hofer (ITA) +1:10,7 (2)
5. Anton Dudčenko (UKR) +1:10,9 (0)
6. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:18,1 (2)
7. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:22,2 (2)
8. Simon Eder (AUT) +1:25,2 (1)
9. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:50,4 (2)
10. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:56,4 (4)
11. Arnd Peiffer (GER) +1:56,9 (2)
12. David Komatz (AUT) +1:58,5 (0)
13. Didier Bionaz (ITA) +2:09,2 (1)
14. Jevgenij Garaničev (RUS) +2:11,2 (2)
15. Tarjei Bø (NOR) +2:15,7 (3)
16. Roman Rees (GER) +2:30,7 (2)
17. Jeremy Finello (SUI) +2:31,0 (3)
18. Johannes Kühn (GER) +2:36,4 (3)
19. Tero Seppälä (FIN) +2:45,6 (3)
20. Benjamin Weger (SUI) +2:45,9 (2)
21. Simon Desthieux (FRA) +2:45,9 (2)
22. Antonin Guigonnat (FRA) +3:08,5 (3)
23. Artěm Prima (UKR) +2:55,4 (3)
24. Kosuke Ozaki (JPN) +3:17,3 (0)
25. Emilien Jacquelin (FRA) +3:12,1 (3)
26. Benedikt Doll (GER) +3:22,7 (4)
27. Johannes Dale (NOR) +3:27,7 (4)
28. Anton Smolski (BLR) +3:29,5 (3)
29. Felix Leitner (AUT) +3:31,5 (4)
30. Philipp Horn (GER) +3:31,8 (4)
31. Julian Eberhard (AUT) +3:37,3 (3)
32. Nikita Lobastov (BLR) +3:40,5 (1)
33. Ondřej Moravec (CZE) +3:42,9 (2)
34. Artěm Tyščenko (UKR) +3:47,8 (1)
35. Tomáš Krupčík (CZE) +3:50,8 (3)
36. Alex Cisar (SLO) +4:01,7 (2)
37. Jakov Fak (SLO) +4:03,9 (4)
38. Rene Zachna (EST) +4:06,8 (1)
39. Milan Žemlička (CZE) +4:08,9 (1)
40. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL) +4:15,3 (1)
...
79. Tomáš Hasilla (SVK) +7:14,4 (5)
82. Jakub Štvrtecký (CZE) +7:57,4 (7)
85. Šimon Bartko (SVK) +8:42,1 (6)
89. Michal Šíma (SVK) +9:07,6 (6).
1. Alexandr Loginov (RUS) 39:20,9 (0)
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +1:07,5 (2)
3. Anton Dudčenko (UKR) +1:12,7 (0)
4. Lukas Hofer (ITA) +1:21,9 (2)
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:26,5 (2)
...
29. Ondřej Moravec (CZE) +3:34,2 (2)
34. Tomáš Krupčík (CZE) +3:51,7 (3)
36. Milan Žemlička (CZE) +3:52,8 (1)
76. Tomáš Hasilla (SVK) +6:47,3 (5)
85. Jakub Štvrtecký (CZE) +7:55,4 (7)
86. Šimon Bartko (SVK) +8:15,6 (6)
88. Michal Šíma (SVK) +8:27,6 (6).
1. Alexandr Loginov (RUS) 29:27,1 (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +6,0 (0)
3. Simon Eder (AUT) +28,9 (0)
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +29,7 (1)
5. Emilien Jacquelin (FRA) +32,4 (1)
...
21. Tomáš Krupčík (CZE) +1:32,2 (1)
32. Ondřej Moravec (CZE) +2:10,8 (1)
45. Milan Žemlička (CZE) +2:58,7 (1)
84. Tomáš Hasilla (SVK) +6:04,5 (5)
87. Jakub Štvrtecký (CZE) +6:36,6 (6)
88. Michal Šíma (SVK) +6:41,0 (5)
91. Šimon Bartko (SVK) +7:29,4 (6).