Lipt. Mikuláš – Trenčín 3:4 (kon.) | Poprad – Nové Zámky 6:4 (kon.) | Miskolc – Michalovce 0:4 (kon.)
Detva – Banská Bystrica 1:2 (po pr.) | Košice – HC Slovan 0:1 (kon.) | Zvolen – Nitra 6:1 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
0:4 (0:3, 0:0, 0:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 22.01.2021, 18:00 • Ice rink, Miškovec • Tipos Extraliga (SR) • 33. kolo

Posledná tretia tretina napokon ponúkla ešte jeden presný zásah, o ten sa postaral hosťujúci Regenda a tak Michalovce vyhrávajú 4:0 na ľade Miškovca a domov si odvážajú tri body!

V tejto chvíli vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera! (20:13:47)

59:37
    O všetkom je rozhodnuté, tri body poputujú do Michaloviec.

59:17
    Pri puku sú teraz hostia, ktorí ešte kombinujú v útočnom pásme.

58:36
    Zápas sa tak už len dohráva, zrejme si Škorvánek dokáže udržať čisté konto.

58:01
    Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny a tak aj tohto zápasu!

57:43
    Domáci získavajú puk vo svojom obrannom pásme, ale v prechode do útoku sa im teraz nedarí.

57:08
    Mašlonkov pokus schoval vo svojej lapačke brankár Kiss.

56:52
    Tento rýchly útočný výpad domácim nevyšiel, Miškovec dnes zrejme nedosiahne ani ten čestný presný zásah.

56:16
    Sme už v samom závere tretej tretiny a môžme povedať že aj celého zápasu. Hostia pohodlne vyhrávajú 4:0 a dnes získajú tri body do tabuľky.

55:23
    Hostia v plnom počte.

55:15
    Presilová hra domácim zatiaľ vôbec nevychádza, Magosiho pokus úspešne kryje brankár Škorvánek.

54:37
    Erkinjuntti je späť na ľadovej ploche, domáci pokračujú v presilovke 5 na 4.

54:10
    Osterberg pálil tvrdo z prvej, ale puk končí len na zadnom mantinely.

53:33
    DVTK hrá presilovku o dvoch hráčov! Priam ideálna šanca pre domácich streliť aspoň čestný gól v tomto zápase.

53:23
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., hákovanie).

53:08
    Ofsajd hosťujúceho celku, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

52:47
    Hostia hrajú druhú presilovku v tomto zápase. Podarí sa im ešte navýšiť svoje vedenie?

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 13. Bartánus (Regenda), 14. Lalancette (Korhonen, Kolucz), 17. Korhonen (Louis, Lalancette), 43. Regenda (Mihálik, Bartánus)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Kiss – Wehrs, Szirányi, Láda, Kiss D., Vojtkó, Fazakas, Hadobás – Rokály, Vas, Osterberg – Miskolczi, Galanisz, Magosi – Csányi, Flick, Anderson – Révesz, Galajda, Farkas
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek – Mihalik, Mudrák, Kolucz, McCormack, Ťavoda, Louis, Zekucia, Chalupa – Erkinjuntti, Lalancette, Korhonen – Šoltés, Suja, Takáč – Bartánus, Hickmott, Regenda – Mašlonka, Galamboš, Török

Rozhodčí: Fridrich, Goga – Crman, Jurčiak