Vlci Žilina – Humenné 6:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Martin 6:3 (kon.) | Levice – Pov. Bystrica 4:2 (kon.)
Dubnica – Trnava 5:1 (kon.) | Skalica – Topoľčany 3:0 (kon.)
HK Levice
4:2 (2:2, 2:0, 0:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Pátek 22.01.2021, 17:00 • Zimný štadión Levice • 1. liga (SR) • 23. kolo

Záverečná tretina gól nepriniesla, a tak sa tešia z výhry domáci hráči, ktorí mali počas dnešného zápasu mierne navrch. Sledovali sme však pomerne vyrovnané stretnutie. Hostia môžu ľutovať najmä nevyužité presilové hry. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (19:16:34)

59:22
    Kompas s dôležitým zákrokom. Vhadzovať sa bude po jeho ľavici.

58:54
    Hostia skúšajú hru bez brankára. Uvidíme, či sa im to podarí pretaviť do skorigovania.

58:21
    Hosťujúci celok je už v plnom počte. Na zdramatizovanie zápasu však zostáva už len skutočne veľmi málo času.

57:16
    V krátkom časovom slede sa Považskej Bystrici podarilo dvakrát vyhodiť puk do bezpečia.

56:21
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Ján Nahálka – 2 min., podrazenie).

55:32
    V pásme súpera je teraz Považská Bystrica, ktorá by potrebovala dať gól čo najskôr.

54:05
    Hostia nehrajú ani tentokrát najlepšiu presilovú hru. Dnes im to ako keby nebolo súdené.

53:18
    Vylúčenie v tíme HK Auto-Rácz Levice (Keean Joseph Washkurak – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

52:02
    Považskej Bystrici sa nepodarilo využiť ani piatu presilovú hru. Na druhej strane Levice využili hneď svoju prvú a zatiaľ jedinú.

51:01
    Po nie najlepšej strele sa Levičania oslobodili a následne v pokoji prestriedali.

50:02
    Vylúčenie v tíme HK Auto-Rácz Levice (Michal Matoušek – 2 min., nedovolené bránenie).

50:00
    Do konca dnešného zápasu zostáva už len desať minút. Hostia majú tak stále dostatok času zdramatizovať dnešný zápas.

48:48
    Levice kombinujú v pásme súpera a snažia sa pridať svoj piaty gól.

47:48
    Svoj druhý gól v zápase mohol pridať Gubo, ale veľkú šancu nepremieňa, keď ho výborne vychytal Lamper.

47:18
    V záverečnej tretine sa hra prerušuje veľmi sporadicky. Vďaka tomu sú Levičania čoraz bližšie k zisku troch bodov.

45:56
    Lamper si teraz po svojom zákroku vyžiadal prerušenie hry.

45:00
    V záverečnej tretine sa hrá zatiaľ opatrný hokej. To hrá viac do kariet domácim hráčom.

Matúš Macháč

Branky a nahrávky: 4. Gubo (Štefanka, Šimko), 20. Washkurak (Bertuzzi, Králik), 33. Huna (Petrinec, Tužinský), 39. Matoušek (Rácz, Klenko) – 12. Hrušík (Nahálka, Dolinajec), 18. Zlocha (Škvarek, Urbánek)

HK Levice: Kompas (Adamko) – Cebák, Štefanka, Kobolka, Petrinec, Rácz, Hlaváč, Božoň, Kohút – Gubo, Uhnák, Šimko – Svitana, Huna, Tužinský – Bertuzzi, Washkurak, Králik – Suľovský, Klenko, Matoušek
    HK 95 Považská Bystrica: Lamper (Hrušík) – Ďurkech, Šefčík, Nádašdi, Nahálka, Hudík, Duran, Zlocha, Krieger – Drevenák, Rehák, Jakúbek – Hrušík, Pšurný, Dolinajec – Jakubec, Minárik, Švanter – Škvarek, Zlocha, Urbánek

Rozhodčí: Marián Valachovič, Michal Mĺkvy – Martin Junek, Ivan Haringa