Ružomberok – Bardejov 3:0 (kon.) | Podbrezová – Trebišov 3:0 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
3:0 (0:0)
Slavoj Trebišov
sk Pátek 22.01.2021, 13:00Přípravný zápas

Po troch výhrach pomerom 4:1 dnes Podbrezová zdolala Trebišov výsledkom 3:0. Všetko podstatné sa udialo až po 70. minúte, kedy sa do streleckej listiny zapísali postupne Breznanik, debutant Kuhajdik a Lupták. Slavoj po výhre nad Košicami okúsil aj chuť prehry proti jednému z favoritovi na postup do Fortuna ligy. (14:52:04)

Podbrezová dala gól!
    Viac ako tri štvrtiny zápasu to vyzeralo na remízu, no Podbrezovčania za 18 minút udreli trikrát a aj dnes vyhrajú rozdielom triedy! Ďalekonosnou strelou rozhodol o konečnom výsledku MARTIN LUPTÁK.

89
    Lenže nevychádza to ani v tomto prípade. Hostia navyše faulujú a je definitívne po šanci.

88
    Trebišov sa predsa len ešte pokúsi skórovať. Slavoj získal svoj piaty roh v stretnutí.

86
    Hráč hostí teraz poťahal protihráča za dres, domáci budú zahrávať voľný kop.

85
    Toto bola už jedenásta strela mimo troch žrdí podbrezovskej brány. Zdá sa, že Trebišov dnes vyjde z pohľadu gólov naprázdno.

83
    Domáci futbalista sa z ľavého krídla nedokázal presadiť. Nasleduje kop od brány.

82
    Sledovali sme nepresnú rozohrávku mužstva hostí, po ktorom bude nasledovať odkop od svätyne domáceho brankára.

80
    O víťazovi je rozhodnuté. Druhý gól za sedem minút, Železiari si pripíšu štvrtý triumf v príprave. Pri svojej premiére za A-mužstvo sa presadil striedajúci DÁVID KUHAJDIK, stalo sa tak po rohovom kope!

79
    Avšak nedovolene si počínali aj hostia. Lopta tak často mení svojho majiteľa.

78
    Faul domáceho futbalistu v okolí deliacej čiary. Voľný kop pre hostí.

76
    Center do veľkého vápna veľa neplechy nenarobil, lopta už je na polovici ihriska.

75
    Štandardná situácia spoza rohovej zástavky. Domáci zahrávajú roh.

73
    Jedna kontra nevyšla, tak to na seba vzali domáci a už sa skóre mení! Predsa len sme sa dnes gólu dočkali, do čierneho sa trafil MICHAL BREZNANIK.