Čerepovec – Minsk 1:4 (kon.) | Jaroslavl – Magnitogorsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Kunlun – Nižněkamsk 3:4 (kon.)
N.Novgorod – Kazaň 4:2 (kon.) | Omsk – Jokerit 3:2 (po pr.) | Riga – CSKA Moskva 0:5 (kont.)
Soči – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Viťaz – Barys 0:0 (odl.)
odloženo
HC Viťaz Moskevská oblast
0:0 (-:-, -:-, -:-)
Barys Nur-Sultan
Úterý 29.09.2020, 18:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • KHL
Videopřenos

Toto je ode mne pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a na viděnou u dalších textových přenosů. (17:33:22)

Československá stopa v utkání

Jakub Jeřábek (CZE) – VTZ, 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:19

Je konec! Hosté z Kazachstánu si domů odvážejí dva body za výhru po prodloužení. V první třetině jsme viděli tři branky. Nejprve v sedmé minutě utkání otevřel skóre Alexandr Sjomin. Za 130 vteřin bylo vyrovnáno. Postaral se o to Linus Videll. Ve čtrnácté minutě šli domácí znovu do vedení. Justin Danforth využil přesilovku a stanovil tak stav 2:1 pro Viťaz. Ve druhé dvacetiminutovce jsme viděli rychlý obrat Nur-Sultanu. Nejprve skóroval Valerij Orechov a za 21 vteřin otočil vývoj zápasu Nikita Michajlis. Ve třicáté minutě bylo opět vyrovnáno. Za Viťaz se prosadil Justin Danforth. Nakonec jsme viděli strhující závěr utkání dvě minuty a sedm sekund před koncem třetí třetiny vrátil Viťazu vedení Zachar Bardakov . Ale ani to nestačilo na vítězství. Minutu a dvacet sekund před koncem poslední části jsme viděli další vyrovnávací gól. Nikita Michajlis dostal parádní přihrávku a poslal puk do sítě. V prodloužení rozhodl o výhře Nur-Sultanu Jesse Blacker .

60:39 Jesse BLACKER - 4:5

60:39
    Barys právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Barys vítězí a z Viťazu si odveze dva body! Linus Videll přihrál na hůl JESEEHO BLACKERA a ten poslal puk mezi betony domácího brankáře. Asistence: Linus Videll.

60:01

60:00

59:34
    Barys nyní vytlačil domácí tým z útočné třetiny. Vypadá to, že se bude prodlužovat.
    58:40 Nikita MICHAJLIS - 4:4

58:40
    Neskutečný závěr zápasu! Je opět vyrovnáno! Curtis Valk zajel do útočného pásma přihrál rozjetému Jakobu Liljovi, který si sjel až k brankovišti a přihrál přesně na hůl NIKITY MICHAJLISE, který měl před sebou poloprázdnou bránu. 4:4! Asistence: Jakob Lilja a Curtis Valk.
    57:53 Zachar BARDAKOV - 4:3

57:53
    Viťaz právě vstřelil branku!
    A pozor! Domácí jdou do vedení! ZACHAR BARDAKOV se dostal s pukem před brankáře a dostává domácí družstvo blíže ke dvoum bodům.

57:02
    Buly v útočném pásmu Barysu vyhráli hosté. Přesto se k puku dostávají domácí a zakládají protiútok.

56:40
    Střelu Daniila Pylenkova pokryl Karlsson. Hra je přerušena. Bude se vhazovat po pravici švédského brankáře.

56:14
    Barys usazen v útočném pásmu.

55:37
    U touše jsou hokejisté Viťazu, kteří se pokusili dostat k zakončení, neúspěšně.

54:57
    Jakob Lilja se hnal do útoku. Jenže neměl potřebnou podporu spoluhráčů a byl v útočném pásmu sám, proto pouze nahodil puk na zadní mantinel.

54:09
    Hosté kombinují na své polovině kluziště a vyčkávají na mezírku v obraně Viťazu.