Sparta – Ostrava 2:4 (kon.) | Střešovice – Liberec 3:4 (po pr.) | Mladá Boleslav – Hattrick Brno 7:3 (kon.)
Black Angels – Chodov 5:8 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
3:4 (1:0, 2:1, 0:2 - 0:1)
FBC Liberec
Sobota 23.01.2021, 17:00 • Sportovní centrum Řepy • Livesport Superliga • 20. kolo

Pro dnešek je to ode mě všechno, děkuji vám za pozornost a u dalšího textového přenosu se těším na počtenou. (19:19:34)

Dvacáté kolo Livesport Superligy ve florbalu je minulostí, do utkání lépe vkročil domácí tým Tatran Střešovice, který vedl v průběhu utkání 3:1. Jenže, Liberec se ve třetí třetině zvedl a dokázal smazat dvoubrankovou ztrátu. Severočeši nakonec dokonali obrat v duelu, a to v prodloužení, když proměnili přesilovou hru pět na tři z hole Martina Čermáka.

Střely v prodloužení (celkem): 0:1 (16:12)

Nejlepší hráči zápasu
    Tatran Teka Střešovice – Pavel Sládeček, obránce
    FBC Liberec – Prokop Ferdan, útočník

60:51 Martin ČERMÁK - 3:4

60:51
    Liberec právě vstřelil branku!
    Severočeši dokonali obrat v utkání, a to v nastaveném čase. Prokop Ferdan našel u pravého hrazení MARTINA ČERMÁKA, který z otočky namířil míček za záda Tomáš Jurca! Asistence: Prokop Ferdan.

60:12
    Kološ s Valešem si mění nahrávky, druhý jmenovaný vystřelil, ale Jurco má míček ve své moci.

60:01

Máme za sebou zajímavou třetí část, kterou opanoval Liberec, jenž dvěma trefami vyrovnal stav zápasu. Oba týmy si mohly odnést všechny body, ale brankáři se ve svých brankovištích činili.

Střely ve třetí třetině (celkem): 4:6 (16:11)

60:00

59:59
    Standartní situace Liberce nekončí brankou, naopak si úspěšný zákrok připsal Jurco a utkání jde do prodloužení.

59:59
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Milan Meliš – 2 min., Sekání).

59:58
    Petr Kološ vystřelil do bloku a jeho spoluhráč trefil blok.

59:49
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Ondřej Němeček – 2 min., Držení).

59:16
    Radek Valeš má míček na své hokejce, Tatran drží obranný vzorec, který nepouští hosty do zakončení.

59:05
    Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Filip Langer – 2 min., Sekání).

58:42
    Domácí tým střídá a hned svírá svého soka.

57:58
    Severočeši mají balonek na svých hokejkách a uvidíme, zda načasují rozhodující útok utkání...

57:42
    Daniel Mück se vyznamenal, když předvedl rozštěp na brankové čáře proti střele Milana Meliše!

57:21
    Tatranu zbývá půlminuty přesilové hry, když Petr Sládeček trefil pravou tyč!

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 7. Havlas (Langer), 31. Meliš (Němeček), 33. Langer (Brautferger) – 28. Šoltys (Rozkovec), 47. Ferdan (Wiener), 55. Ferdan (Valeš), 61. Čermák (Ferdan)

PSN Tatran Střešovice: Jurco (Frühbauer) – Mühlfait, Piskáček, Jan Kolísko (C), Sládeček, Němeček – Tlapák, Kreysa, Rod – Papoušek, Sádlo, Jak. Kolísko – Langer, Havlas, Meliš – Švéda, Šindelář, Brautferger.
    FBC Liberec: Mück (Ponomarev) – Klucho (C), Kárník, Bitman, Kološ, Janeček – Kopecký, Valeš, Rozkovec – Čermák, Dlesk, Stránský – Baudisch, Ferdan, Šoltys – Kořínek, Wiener, Balatka – Salát.

Rozhodčí: Martin Valenta, Michal Žďárský