Augsburg – Union Berlín 2:1 (kon.) | Bielefeld – Frankfurt 1:5 (kon.) | Freiburg – Stuttgart 2:1 (kon.)
Leverkusen – Wolfsburg 0:1 (kon.) | Mohuč – RB Lipsko 3:2 (kon.) | Hertha – W. Brémy 1:4 (kon.)
Bayer Leverkusen
0:1 (0:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 23.01.2021, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga • 18. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:26:48)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:7.

Je konec. Wolfsburg zvítězil na půdě Leverkusenu poměrem 1:0.
    Už v 6. minutě ale mohlo být vše jinak, ale domácí Alario poslal míč do tyče. Ve 22. minutě se opět ocitl v šanci Alario, ale tentokrát jej vychytal Casteels. No a ve 35. minutě se hosté dostali do první šance, kterou Baku proměnil v gól. V 66. minutě měl velkou šanci Weghorst, ale neposlal hosty do dvoubrankového vedení po skvělém zákroku Hrádeckého. Následně si Leverkusen vytvořil jednu šanci, ale s tou si věděl rady Casteels.

90+5

90+5
    Koen Casteels ulovil další centr svého soupeře a zdá se, že tento zápas už Wolfsburg zvládne.

90+4
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Bartosz Białek.

90+3
    Casteels uviděl žlutou kartu za zdržování při odkopu.

90+2
    Lucas Alario tvrdým zákrokem nakopl soupeře a uviděl tak od sudího kartu žluté barvy.

90+1
    Maximilian Arnold nyní tahá čas, když si lehl na zem a potřebuje nejlépe ošetření.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

89
    Wendell se sice diví, ale jeho faul byl evidentní a Wolfsburg bude u míče a spěchat rozhodně nebude.

88
    Karim Bellarabi se snažil něco vymyslet po pravé straně, ale nakonec se zahnal s míčem do zámezí.

86
    Další nepřesný centr ze strany domácích končí opět v moci gólmana.

85
    Wolfsburg může definitivně rozhodnout o vítězství v tomto utkání, jelikož získal rohový kop z levé strany.

84
    Leverkusen sice získal autové vhazování na polovině soupeře, ale nedokázal z něj vytěžit nic nebezpečného a míč skončil opět u brankáře.

83
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Bote Baku, přichází Josuha Guilavogui.

82
    Tentokrát byli domácí velmi blízko srovnání na 1:1, ale Koen Casteels předvedl fantastický zákrok a následuje rohový kop!

81
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Julian Baumgartlinger, přichází Wendell.